رفتن به محتوا

آخرین مقالات سایت

تناسب اندام و لاغری

تناقض فقر و چاقی

اگر زیاد خوردن و کم‌تحرکی دلیل اصلی چاقی است، چرا ثروتمندان «مقدار بیشتری غذا می‌خورند» و طبق آمار کالری بیشتری مصرف می‌کنند و زندگی ساکن‌تری دارند، اما کمتر چاق می‌شوند؟ فکر کنید.

ادامه مطلب
آموزش تناسب اندام و لاغری

فرا تحقیق ها علم را دگرگون کرده اند

سازمانی به نام کاکرین کلبریشن که اعضای آن از بهترین محققان دنیا انتخاب می شوند تاسیس شده است تا با روشی علمی و سیستماتیک به انجام فرا تحقیق ها بپردازد. به گزارش این سازمان بیش از ۹۶ درصد تحقیقها کوچکترین ارزش علمی ندارد.

ادامه مطلب
مدیریت انرژی و تناسب اندام و لاغری

مدیریت انرژی، تفاوت برنده ها و بازنده ها

از راجر فدرر، پرسیدند به نظرت اصلی ترین فرق حرفه ای های تنیس با آماتور ها در چیست، فدرر گفت آماتور ها وقتی امتیاز نمی گیرند عصبی می شوند و وقتی امتیاز می گیرند شاد می شوند. اما حرفه ای ها در هر دو حالت نفس عمیق می کشند و هنر استراحت کردن رو بلد هستند.

ادامه مطلب
شام رژیم لاغری

شام سبک یا جشن خانوادگی؟

از دیگر باورهای نادرست رایج در بین مردم، خوردن غذا در وعده‌های زیاد در طول روز است و  خوردن شام سبک هم یک اشتباه محض است، هم از لحاظ روانی هم از لحاظ جسمی، هم از لحاظ اجتماعی.

ادامه مطلب
تناسب اندام و لاغری

نوابغ چگونه فکر می‌کنند؟

اما فرد باهوشی مشغول تحقیق روی این موضوع شد و سعی کرد به استثناها فکر کند. او به مهندس‌های برقی که مسئول نگهداری از دکل‌ها بودند و همیشه در فاصله بسیار نزدیک‌تری به دکل‌ها کار می‌کردند، توجه کرد.

ادامه مطلب
انواع چربی تری گلیسیرید و اسیدهای چرب آزاد

انواع چربی: تری گلیسیرید و اسیدهای چرب آزاد

می‌توان تری‌گلیسیرد‌ها را به وسایل بزرگ  خانه  تشبیه کرد. اگر قرار باشد یک تخت بزرگ را  از خانه‌ای به خانه دیگری منتقل کنید. تخت بزرگ را نمی‌توانید از در آن خارج یا داخل ببرید بنابراین ابتدا تخت را به تکه‌های کوچکش تقیسم می‌کنید

ادامه مطلب