رفتن به محتوا

ناموجود

دریافت برنامه تغذیه و تمرین شکم از مرد شماره یک فیتنس دنیا

در این کتاب، شما از «لازار آنجلو»، مرد شماره یک فیتنس طبیعی دنیا و صاحب یکی از زیباترین شکم های شش تکه دنیا، یک برنامه کامل تغذیه و تمرینی دریافت می کنید. ‏این کتاب شامل یک برنامه تغذیه‌ای ۵ مرحله‌ای کامل و برنامه تمرینی مناسب برای کم کردن چربی های شکم و حجم دادن به عضلات شکم است.

این یک کتاب داستان نیست که سرگرمتان کند، یک دستورالعمل کوتاه و دقیق است که باید مو به مو اجرا کنید تا به شکم شش تکه برسید.

در این کتاب لازار آنجلو یک دستور العمل اجرایی را تدارک دیده است.

آیا می‌دانید «لازار آنجلو» برای چربی سوزی چه مکمل‌هایی را استفاده می‌کند؟

آیا می‌دانید «لازار آنجلو» هر روز سعی می‌کند یک لیوان دوغ یا کفیر بنوشد؟

آیا می‌دانید از نظر «لازار آنجلو» چه تمریناتی بیشترین اثر را روی حجم دادن به شکم دارند؟

آیا می‌دانید «لازار آنجلو» چه حرکت‌هایی را برای تمرین شکمی انتخاب می‌کند؟

در این کتاب به صورت تصویری و رنگی، حرکاتی که لازار آنجلو برای شکم خودش انجام می‌دهد به همراه تکنیک‌های درست اجرا آمده است.

تمینات شکم لازار آنجلو

.

.

.

دریافت برنامه غذایی کامل ۱۶ هفته ای و تمرینات شکم از یک مربی معمولی در باشگاه چقدر هزینه دارد؟

در این کتاب با هزینه بسیار ناچیز یک برنامه کامل غذایی وتمرینی ۵ مرحله ای برای مدت بیشتر از ۱۶ هفته را از لازار آنجلو مرد شماره یک فیتنس طبیعی دنیا دریافت میکنید.

.

تفاوت «فیتنس» و «فیتنس طبیعی» چیست؟

در فیتنس ورزشکاران از علاوه بر متدهای درست و استفاده از مکملهای غذایی، از داروها و هورمونها برای افزایش حجم عضلات و کاهش چربیها استفاده می‌کنند.

اما در فیتنس طبیعی ورزشکاران فقط از مکملهای غذایی استفاده میکنند و از داروها و هورمون‌ها استفاده نمی‌کنند.

در دنیای فیتنس بدن‌های بهتر از لازار آنجلو زیاد هستند که با داروها و هورمون‌ها ساخته شده‌اند، اما لازار آنجلو و شکم شش تکه معروفش در دنیای «فیتنس طبیعی» و بدون دارو شماره یک دنیا است.

.

.

.

دانلود مقدمه کتاب، و داستان زندگی «لازار آنجلو» مرد شماره یک فیتنس دنیا.

از لینک زیر:

[su_button url=”https://madresefitness.ir/wp-content/uploads/2016/04/Lazar_LifeStory_P.pdf” target=”blank” style=”flat” background=”#2fa5e7″ color=”#fffffe” size=”9″ center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: download” text_shadow=”1px 1px 0px #000000″] دانلود داستان فیتنس مدل شدن لازار آنجلو[/su_button]