خانه / درباره مدرسه فیتنس

درباره مدرسه فیتنس

داستان مدرسه فیتنس

سال ۸۹ بود، دانشجوی رشته کامپیوتر در دانشگاه امیر‌کبیر بودم، اما اتفاقاتی باعث شد حوزه کاری‌ام را عوض کنم. چند سالی بود که مشغول انواع اقسام المپیاد‌های داخلی و بین‌الملی بودم، دانشجوی ممتاز بودم (رزومه من را در www.madresefitness.ir/angeh می‌بینید). بعد از کسب مقام اول مسابقات جهانی وقتی دوستان قدیمی و اقوام را می‌دیدیم، بعد از سلام اولین حرف همه این بود که «چقدررر چاق شدی». تا آن موقع توجه نکرده بودم ولی در مدت دو سال به تدریج ۲۷ کیلو اضافه وزن پیدا کرده بودم.

تصمیم گرفتم لاغر شوم و نباید کار سختی می‌بود. آنطور که همیشه گفته بودند، کافی بود کمتر بخورم و کمی ورزش کنم و از خوردن چربی‌ها بپرهیزم تا لاغر شوم.  حدود ۳ یا ۴ ماه سعی کردم ولی وزن زیادی کم نکردم، دقیقا مانند ۹۵ درصد بقیه افرادی که سعی می‌کنند لاغر شوند. اما یک شب مسیر زندگی‌ام کاملا تغییر کرد. با دختر فوق‌العاده‌ای آشنا شدم، در همان دفعات اول آشنایی گفت بهتر است «ورزش کنم و فکری به حال اضافه وزنم بکنم». فردی بودم که در هر کاری که خواسته بودم موفق بودم و همیشه عادت داشتم به اینکه بقیه از من تعریف و تمجید کنند، نه انتقاد. آن شب تا خانه را پیاده رفتم و  تصمیم گرفتم نه تنها وزن کم کنم، بلکه به هیکلی شش تکه و بدون چربی برسم. آنموقع خیلی برایم تحقیر بود اگر نتوانم کاری که می‌خواهم را انجام دهم.

روز بعد به کتابفروش‌های میدان انقلاب سر زدم و چند کتاب تغذیه خریدم و مطالعه کردم و اصولشان را پیاده کردم، دو ماه سر سختانه کالری‌هایم را کاهش دادم و به دویدن پرداختم و شام سبک و پرهیز از چربی‌ها و شش وعده غذا در روز و غیره. ۷ کیلو کم کردم ولی ۱۷-۱۸ کیلو اضافه وزن مانده بود. اگر قرار باشد وزن کم کردن اینطور سخت باشد که کل زندگی یک غذاب و تلاش دائمی و نا‌امید کننده خواهد بود. بدون تردید باید راههای بهتری هم باشه.

سراغ کتاب‌های خارجی رفتم و بهترین کتاب‌های تغذیه را از آمازون خریدم و به آخرین تحقیقات علمی در زمینه تناسب اندام نگاه کردم. واقعیت زمین تا آسمان با چیز‌هایی که بین مردم رایج است و همیشه باور داشتیم، فرق داشت و در ۹۰ درصد موارد علم خلاف باور‌های عموم را نشان می‌داد، فهمیدم که کالری‌ها کوچکترین تاثیری در تناسب اندام ندارند، نیازی به ۵ روز هفته ورزش هوازی ندارم، لازم نیست ۶ وعده در روز نگران خوردن باشم و لازم نیست شام سبک بخورم و در مهمانی‌ها و از غذای خانواده جدا باشم، یادگرفتم که کاهش وزن اگر به روش علمی انجام شود بی‌نهایت ساده است.

تعجبی هم ندارد، وقتی این همه افراد با اراده و وقت گذاشتن و و تلاش سعی می‌کنند به تناسب اندام برسند ولی فقط ۵ درصد آنها به موفقیت دائمی و پایدار می‌رسند، مسلما راهی که طی می‌کنند اشتباه است. در دو ماه بعد ۲۰ کیلو کم کردم و به شکم شش تکه و تقریبا بدون چربی رسیدم (هرکسی که می‌گوید لاغری سریع اشتباه است، فقط سعی دارد ناتوانی خودش را توجیه کنم، کافی است راه علمی اش را بلد باشیم.)

از اینجا به بعد لاغری برایم مطرح نبود، بلکه بی نهایت کنجکاو بودم. برای پیدا کردن جواب سوالات دیگر به سراغ جدید‌ترین کتاب‌های پزشکی و تحقیقات رفتم. شخصیتا کسی هستم که اگر معمایی در ذهنم باشد، تا جوابش را کشف نکنم راحت نمی‌گیرم. عکس‌های که از خودم در شبکه‌های اجتماعی گذاشتم توجه‌ها را جلب کرد و عده زیادی راز کارم را می‌پرسیدند و کم کم شروع به نوشتم مقالاتی در شبکه های اجتماعی کردم و سعی کردم به بقیه کمک کنم. در آن مدت شاید هفته ای حداقل دو کتاب پزشکی و تناسب اندام را مطالعه می‌کردم( کلا بیش از ۱۰۰ کتاب). یک سال گذشت، هر چه افرادی که از توصیه هایم، نتیجه می‌گرفتند بیشتر می‌شد، افراد بیشتری درخواست آموزش می‌کردند. از آنجایی که یک شغل تمام وقت داشتم نمی‌تواتستم به عده زیادی کمک کنم، تصمیم گرفتم فقط به کسانی که خود مربی بودند آموزش خصوصی بدم، اینطوری می‌توانستم با کمترین وقت تجربیات بیشتری بدست آورم.

عده زیادی از من خواستند نکاتی را که یاد داده‌ام را به صورت یک کتاب منتشر کنم. کتاب «پایان افسانه کالریها» را نوشتم. تصمیم گرفتم شغل اصلی خودم را به آموزش تغذیه تغییر دهم، و مربی، رسمی فدراسیون شدم، پس از چند سال «مدرسه فیتنس» را تاسیس کردم. «مدرسه فیتنس» تنها جایی است که می‌توانید همه نکات را علمی و به دور از باورهای نادرست رایج، از بهترین مشاوران تغذیه و مربیان، بیاموزید. حتی نکات رایگانی که در مدرسه فیتنس می آموزید شما را شگفت زده خواهد کرد و زندگیتان را تغییر خواهد داد.

عانگع اصلانیان – بنیان‌گذار رژیم کتوژنیک و دایره طلایی در ایران

دریافت برنامه غذایی لاغری

 

 

در مدرسه فیتنس، هر چه که برای رسیدن به تناسب اندام ایده آلتان نیاز داشته باشید را به شما آموزش می دهیم

ما متعهدیم که، بهترین و آخرین علم دنیا در زمینه تناسب اندام، تغذیه و ورزش را، به زبان ساده و کاربردی در اختیارتان قرار دهیم.

خدمات ما:

۱- عضویت الماسی:

اعضای الماسی سایت روزانه آموزش های بسیار اختصاصی و مطابق با علم روز دنیا را در قالب مباحث آموزشی سلسه وار و سازماندهی شده، یه صورت آموزش های کوتاه صوتی، تصویری و متن و خلاصه کتاب دریافت خواهند کرد. و به جرائت در هیچ جای ایران نمی توانید مطالبی مانند مطالبی که در اختیار اعضای الماسی قرار می دهیم پیدا کنید.

۲- ارائه محصولات آموزشی:

بهترین آموزش های روز دنیا در قالب کتاب های ترجمه شده و تالیفی، و دوره های آموزشی صوتی و ویدیویی، و وبینار  و سمینار در اختیارتان قرار می دهیم.

در گروه مدرسه فیتنس تمام همکاران خود را از افرادی انتخاب کرده ایم که خود در بهترین حالت تناسب اندام باشند ( حتی همکاران گرافیست یا مدیر سایت که ارتباطی با بخش آموزشی ندارند) و به شدت سعی می کنیم تا روحیه ارتقا و ارائه مطالب بهتر به مخاطبان را اولویت اول خود قرار دهیم.


در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت ارتباط با ما بروید.
لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نمی رسد.
بسیاری از ایده های کنونی وب سایت، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

پیام به پشتیبان در تلگرام
مدرسه فیتنس را در اینستا فالو کنید
سبد خریدتان خالی است