رفتن به محتوا

با اختلاف پر‌فروش‌ترین کتاب ۱۰ سال اخیر در حوزه تغذیه و لاغری در ایران

با اختلاف پر‌فروش‌ترین کتاب ۱۰ سال اخیر در حوزه تغذیه و لاغری در ایران

✔️ این کتاب تا به امروز با بیش از ۸۲۰۰۰ نسخه فروش، زندگی بیش از ۸۲۰۰۰ نفر را متحول کرده است

🥇 بنیان‌گذار دوره‌ای جدید در علم تغذیه‌ی ایران

چرا باید بجای دریافت رژیم و برنامه غذایی، آموزش دید؟

رژیم‌ها کار نمی‌کنند

لازم نیست توضیح بدهم که چرا رژیم‌ها بدرد نخور هستند. اگر رژیم‌ها کار میکردند، الان این صفحه را نمی‌خواندید. مطمئنم قبلا حداقل چندین رژیم را تجربه کرده‌اید. اگر رژیمی خوب جواب می‌داد، یک یا دو یا ۱۰ رژیم در دنیا وجود داشت که همه از آن استفاده می‌کردند. ولی هر ساله صدها رژیم جدید ابداع می‌شوند که هیچ کدام نمی‌توانند نتایج پایدار بوجود بیاورند. راه حل این است که در مورد بدنتان بیشتر بیاموزید و نحوه استفاده از بدنتان را بدانید

یک بار برای همیشه

با دریافت برنامه رژیم غذایی هفتگی از دکتر، هرگز نخواهید دانست که چرا یک رژیم خاص نتیجه می‌دهد و همواره وابسته به دکتر رژیمتان خواهید بود و هر یکی دو هفته باید دوباره پول ویزیت بپردازید (دقیقا چیزی که دکتر‌های تغذیه به‌ دنبالش هستند)، اما با آموزش خصوصی در مورد نحوه کار سیستم سوخت‌رسانی بدنتان و دلیل چاق شدن، یک بار برای همیشه درک می‌کنید که برای رسیدن به تناسب اندام چه باید بکنید. می‌توانید خودتان برای خودتان برنامه رژیم درست کنید و علمی که بدست می‌آورید همیشه برای خودتان و خانواده‌تان می‌ماند. مثال همان یادگیری ماهیگیری به جای دریافت ماهی از کسی. خودتان دکتر رژیم خودتان باشید.

آزادی اختیار

وقتی در مورد نحوه کار بدنتان و اینکه چرا چاق می‌شوید اطلاعات داشته باشید، خودتان می‌توانید غذا‌های روزانه خودتان را انتخاب کنید، دیگر لازم نیست کسی به شما بگوید، صبحانه یک کف دست نان با ۴ عدد گردو و پنیر، عصرانه یک عدد گریپ فروت. خودتان خواهید توانست بر حسب اطلاعاتی که یاد می گیرید همیشه انتخابهای درستی انجام دهید. واقعا از دید بدن زیاد فرقی نمی‌کند امشب املت بخورید یا مرغ سرخ کرده، پس چرا خودتان را با برنامه محدود کنید. لازم نیست کسی برای شما تعیین کند که غذای امروزتان چه چیزی باشد.

در این دوره چه چیز‌هایی یاد خواهید گرفت؟

در این دوره در سه درس اول به صورت کامل بدن‌تان را خواهید شناخت که چرا چاق می‌شود و چرا دچار دیابت می‌شود و بقیه بیماری‌های چطور ایجاد می‌شوند و برای درمان این مشکلات باید چه استراتژی‌هایی داشته باشیم.
در جلسات چهارم به بعد میریم سراغ جزپیات و پیاده سازی رژیم و تمام جزییاتی که برای هر کدام از بیماری‌ها باید بدونید.

 قولی که برای این دوره می‌دهیم این است:

در همان سه درس اول به قدری مطلب جدید یاد خواهید گرفت که بیش از ۹۹% دکتر‌های تغذیه در مورد چاقی و دیابت و کبد چرب اطلاعات خواهید داشت. در پایان این دوره به قدری نکات جالب یاد خواهید گرفت که قادر خواهید بود برای خودتون و حتی برای دکتر تغذیه‌تون برنامه رژیم طراحی کنید.

 چرا این دوره درمان دیابت و چاقی است!! یعنی هر دو با هم؟

چاقی و دیابت و کبد چرب و چربی‌خون و مقاومت به انسولین، بیماری‌های جدا از هم نیستند و همگی در یک‌خانواده قرار دارند. داشتن چربی‌خون و کبد چرب مرحله حاد‌تر از چاقی است و چاقی مادر این بیماری‌هاست و دیابت حاد ترین حالت این بیماری‌هاست. اگر شما یاد‌بگیرید که چطور می‌توان دیابت درمان کرد، درمان کردن چاقی خیلی خیلی ساده خواهد بود.
چاقی به نوعی مرحله ساده از دیابت است (دیابت نهان/ نوع صفر) … راه حل دیابت و چاقی تا ۸۰% کاملا شبیه به هم هستند.

 

نحوه برگزاری دوره:

این دوره آموزشی شامل ۳۰ جلسه است.

هر جلسه شامل حدود یک تا یک و نیم ساعت آموزش ویدیوی آموزشی است

‍پس از ثبت نام، می‌توانید از طریق بخش کاربری به درس‌ حلسه اول درسترسی داشته باشید. بقیه درس‌ها هر دو روز یکبار برایتان باز خواهد شد و می‌توانید هر دو روز یکبار یکی از جلسات را دانلود کنید و به همراه بقیه دوره را بگذرانید.

دوره آنلاین است و از هر جای دنیا هر زمان که خواستید می‌تونید درس‌ها را ببینید و محدودیت مکانی و زمانی ندارد.

دسترسی مادام‌العمر به بروز رسانی‌ها

این دوره احتمالا سالی یک بار بروز خواهد شد و مهم‌ترین ویژگی دوره‌های آنلاین مدرسه فیتنس این است که می‌توانید می‌توانید به صورت مادام‌العمر به تمام بروز‌رسانی‌های این دوره دسترسی داشته باشید.
اگر نکاتی به دوره اضافه شد، اگر خواستیم مطالبی رو به دوره اضافه کنیم، اگر امکاناتی را به دوره اضافه کردیم، اگر نکاتی علمی و کاربردی جدید کشف شد و خواستیم به دوره اضافه کنیم، اگر بنا به هر دلیلی اصلا علم تغییر کرد و تغییراتی در این دوره ایجاد کردیم شما می‌تونید در سالهای آینده به تمام بروز‌رسانی‌ها و نکاتی که به این دوره اضافه می‌شود دسترسی داشته باشید.

دوره مهندسی تغذیه کامل‌ترین دوره آموزشی ایران در رابطه با تغذیه و لاغری و درمان دیابت است و مهم‌ترین محصول مدرسه فیتنس است و کل تلاش خودمون رو می‌کنیم تا از الان تا هر موقع زنده باشیم این دوره رو مدام بهتر و بهتر و بهتر کنیم و احتمالا سالی یک‌بار ویدیو‌های این دوره بروز رسانی شود.
با یک بار خرید این دوره آموزشی از الان تا آخر عمر مطمئن هستید که به بهترین و بروز‌ترین علم تغذیه و لاغری دسترسی دارید.
چیزی بهتر از این هم مگر وجود داره؟

نمونه‌ای از دوره:

سه تا ویدیو‌های این دوره را به صورت نمونه در کانال تگرام مدرسه فیتنس قرار دادیم که می‌تونید قبل از ثبت نام آن ویدیو‌ها را تماشا کنید.
لینک کانال تلگرام مدرسه فیتنس: http://t.me/madresefitness

سوالات متداول

لیست غذا و برنامه رژیم در برابر نکاتی که در این دوره یاد‌خواهید گرفت اصلا یه شوخی بیش نیست. از نکاتی که در این دوره یاد خواهید شوکه خواهید شد… بعد از پایان این دوره شما بیش از ۹۹% متخصصان تغذیه در مورد درمان چاقی و دیابت، کبد چرب و رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل اطلاعات خواهید داشت و قادر خواهید بود هم برای خودتون و حتی برای دکتر‌تغذیه‌تون برنامه رژیم غذایی طراحی کنید. در این دوره اول با بدنتون آشنا میشد و قادر خواهبد بود نیاز‌های بدنتون رو بشناسید و به بدنتون به درستی گوش بدید و با توجه به نیاز‌های بدنتون در این دوره برای نیاز‌های بدنتون ایده‌های غذایی، دستور غذایی، و برنامه تغذیه بهتون داده میشه، استراتژی‌ها و تکنیک‌ها و تاکتیک‌های مختلفی یاد خواهید گرفت که کاملا سلیقه‌ای یا بر‌اساس نیاز‌های بدنتون باید از بعضی‌ از تکنیک‌ها استفاده کنید.
اگر چاق هستید، اگر دیابت دارید، اگر کبد چرب دارید، اگر سرطان‌ دارید،‌ اگر مشکل تیرویید دارید، اگر مشکل کیسه صفرا دارید، اگر هر شرایطی که دارید … می‌تونید از مطالب این دوره استفاده کنید. هدف اضلی این دوره درمان چاقی و دیابت و کبد چرب و بقیه بیماری‌های متابولیک(فشار‌خون و اسید اوریک و غیره … ) است. اما برای تمام افراد قابل استفاده است. تنها افرادی که نمی‌تونن از این دوره استفاده کنن ( افراد مبتلا به دیابت توع یک ) هستن که بدنشان قادر به ترشح هورمون انسولین نیست. هر چند آنها هم می‌توانند از این دوره حداکثر استفاده را ببرند اما نیاز به کمک دقیق بک قرد متخصص دارند.