رفتن به محتوا
☆ فروش ویژه ☆

دوره آنلاین مهندسی تغذیه ۱۴۰۱

تنها دوره‌ آموزشی خوب در رابطه با تغذیه و درمان چاقی و دیابت در ایران
مدرس: عانگع اصلانیان
شماره شناسنامه اثر: ۰۵۰۵۹۲-۲۰۴۷۶-۸
نتیجه این دوره: شما بیشتر از ۹۹ درصد متخصص‌های تغذیه کشور در مورد درمان چاقی و دیابت اطلاعات خواهید داشت.
نوع محصول: دوره آنلاین ویدیویی (سی جلسه)
پیش‌نیاز : کتاب «پایان افسانه کالری‌ها»

امتیاز محصول:
5/5

۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان

چرا باید بجای دریافت رژیم و برنامه غذایی، آموزش دید؟

رژیم‌ها کار نمی‌کنند

لازم نیست توضیح بدهم که چرا رژیم‌ها بدرد نخور هستند. اگر رژیم‌ها کار میکردند، الان این صفحه را نمی‌خواندید. مطمئنم قبلا حداقل چندین رژیم را تجربه کرده‌اید. اگر رژیمی خوب جواب می‌داد، یک یا دو یا ۱۰ رژیم در دنیا وجود داشت که همه از آن استفاده می‌کردند. ولی هر ساله صدها رژیم جدید ابداع می‌شوند که هیچ کدام نمی‌توانند نتایج پایدار بوجود بیاورند. راه حل این است که در مورد بدنتان بیشتر بیاموزید و نحوه استفاده از بدنتان را بدانید

یک بار برای همیشه

با دریافت برنامه رژیم غذایی هفتگی از دکتر، هرگز نخواهید دانست که چرا یک رژیم خاص نتیجه می‌دهد و همواره وابسته به دکتر رژیمتان خواهید بود و هر یکی دو هفته باید دوباره پول ویزیت بپردازید (دقیقا چیزی که دکتر‌های تغذیه به‌ دنبالش هستند)، اما با آموزش خصوصی در مورد نحوه کار سیستم سوخت‌رسانی بدنتان و دلیل چاق شدن، یک بار برای همیشه درک می‌کنید که برای رسیدن به تناسب اندام چه باید بکنید. می‌توانید خودتان برای خودتان برنامه رژیم درست کنید و علمی که بدست می‌آورید همیشه برای خودتان و خانواده‌تان می‌ماند. مثال همان یادگیری ماهیگیری به جای دریافت ماهی از کسی. خودتان دکتر رژیم خودتان باشید.

آزادی اختیار

وقتی در مورد نحوه کار بدنتان و اینکه چرا چاق می‌شوید اطلاعات داشته باشید، خودتان می‌توانید غذا‌های روزانه خودتان را انتخاب کنید، دیگر لازم نیست کسی به شما بگوید، صبحانه یک کف دست نان با ۴ عدد گردو و پنیر، عصرانه یک عدد گریپ فروت. خودتان خواهید توانست بر حسب اطلاعاتی که یاد می گیرید همیشه انتخابهای درستی انجام دهید. واقعا از دید بدن زیاد فرقی نمی‌کند امشب املت بخورید یا مرغ سرخ کرده، پس چرا خودتان را با برنامه محدود کنید. لازم نیست کسی برای شما تعیین کند که غذای امروزتان چه چیزی باشد.

 

در این دوره چه چیز‌هایی یاد خواهید گرفت؟

در این دوره در سه درس اول به صورت کامل بدن‌تان را خواهید شناخت که چرا چاق می‌شود و چرا دچار دیابت می‌شود و بقیه بیماری‌های چطور ایجاد می‌شوند و برای درمان این مشکلات باید چه استراتژی‌هایی داشته باشیم.
در جلسات چهارم به بعد میریم سراغ جزپیات و پیاده سازی رژیم و تمام جزییاتی که برای هر کدام از بیماری‌ها باید بدونید.

 

 

قولی که برای این دوره می‌دهیم این است:

در همان سه درس اول به قدری مطلب جدید یاد خواهید گرفت که بیش از ۹۹% دکتر‌های تغذیه در مورد چاقی و دیابت و کبد چرب اطلاعات خواهید داشت. در پایان این دوره به قدری نکات جالب یاد خواهید گرفت که قادر خواهید بود برای خودتون و حتی برای دکتر تغذیه‌تون برنامه رژیم طراحی کنید.

 

 

چرا این دوره درمان دیابت و چاقی است!! یعنی هر دو با هم؟

چاقی و دیابت و کبد چرب و چربی‌خون و مقاومت به انسولین، بیماری‌های جدا از هم نیستند و همگی در یک‌خانواده قرار دارند. داشتن چربی‌خون و کبد چرب مرحله حاد‌تر از چاقی است و چاقی مادر این بیماری‌هاست و دیابت حاد ترین حالت این بیماری‌هاست. اگر شما یاد‌بگیرید که چطور می‌توان دیابت درمان کرد، درمان کردن چاقی خیلی خیلی ساده خواهد بود.
چاقی به نوعی مرحله ساده از دیابت است (دیابت نهان/ نوع صفر) … راه حل دیابت و چاقی تا ۸۰% کاملا شبیه به هم هستند.

 

نحوه برگزاری دوره:

این دوره آموزشی شامل ۳۰ جلسه است.

هر جلسه شامل حدود یک تا یک و نیم ساعت آموزش ویدیوی آموزشی است

شماره شناسه اثر دوره مهندسی تغذیه: 072761-38771-8

‍پس از ثبت نام، می‌توانید از طریق بخش کاربری به درس‌ حلسه اول درسترسی داشته باشید. بقیه درس‌ها هر دو روز یکبار برایتان باز خواهد شد و می‌توانید هر دو روز یکبار یکی از جلسات را دانلود کنید و به همراه بقیه دوره را بگذرانید.

دوره آنلاین است و از هر جای دنیا هر زمان که خواستید می‌تونید درس‌ها را ببینید و محدودیت مکانی و زمانی ندارد.

دسترسی مادام‌العمر به بروز رسانی‌ها

این دوره احتمالا سالی یک بار بروز خواهد شد و مهم‌ترین ویژگی دوره‌های آنلاین مدرسه فیتنس این است که می‌توانید می‌توانید به صورت مادام‌العمر به تمام بروز‌رسانی‌های این دوره دسترسی داشته باشید.
اگر نکاتی به دوره اضافه شد، اگر خواستیم مطالبی رو به دوره اضافه کنیم، اگر امکاناتی را به دوره اضافه کردیم، اگر نکاتی علمی و کاربردی جدید کشف شد و خواستیم به دوره اضافه کنیم، اگر بنا به هر دلیلی اصلا علم تغییر کرد و تغییراتی در این دوره ایجاد کردیم شما می‌تونید در سالهای آینده به تمام بروز‌رسانی‌ها و نکاتی که به این دوره اضافه می‌شود دسترسی داشته باشید.

دوره مهندسی تغذیه کامل‌ترین دوره آموزشی ایران در رابطه با تغذیه و لاغری و درمان دیابت است و مهم‌ترین محصول مدرسه فیتنس است و کل تلاش خودمون رو می‌کنیم تا از الان تا هر موقع زنده باشیم این دوره رو مدام بهتر و بهتر و بهتر کنیم و احتمالا سالی یک‌بار ویدیو‌های این دوره بروز رسانی شود.
با یک بار خرید این دوره آموزشی از الان تا آخر عمر مطمئن هستید که به بهترین و بروز‌ترین علم تغذیه و لاغری دسترسی دارید.
چیزی بهتر از این هم مگر وجود داره؟

 

سازگار با لپ‌تاپ، تبلت و موبایل

آموزش های دوره مهندسی تغذیه، به راحتی در کامپیوتر و لپ‌تاپ و تبلت و موبایل قابل مشاهده است.
برای دیدن این آموزش ها شما حتی نیاز به اینترنت هم ندارید. پس اگر میخواهید یک مسافرت بروید یا هرروز ساعت زیادی را در مترو یا اتوبوس صرف رفت و آمد تا مدرسه، دانشگاه یا محل کار خود میکنید فرصت را از دست ندهید و آموزش ها را در تبلت و موبایل خود بریزید و به جای گوش دادن به موزیک هایی که هزاران بار گوش دادید یا بازی های تکراری که صدها بار بازی کردید، آموزش ببینید.

با یک تصمیم هوشمندانه در کار با تبلت و موبایل خود، زمان های از دست رفته خود را به فرصت یادگیری مطالب عالی تبدیل کنید.

محمد رضا اصفهانی: وقتی روش لاغری عانگع اصلانیان را با خیلی از دوستانم در میان گذاشتم هیچ کس باور نمیکرد بشه به این راحتی لاغر شد، چون بسیاری از روشهای سخت را امتحان کرده بودند و نه تنها جواب نگرفته بودند، حتی وزنشان بیشتر از قبل شده بود. اما به جز من دوستانم هم که این روش را امتحان کردن به طرز باور نکردنی نتیجه گرفتند.

در فایل صوتی زیر محمدرضا عزیز تجربه کاهش وزن ۱۸ کیلویی خود از رژیم غذایی مدرسه فیتنس، را با شما در میان می گذارد ۱ سال از کاهش وزنش می گذرد و همچنان وزنش ثابت مانده است

معصومه مدنی: اولین بار که شنیدم آقای اصلانیان، به جای یک مشاوره و برنامه غذایی روتین، نحوه استفاده از بدن را آموزش می‌دهند عجیب بود. ولی توصیه‌های آقای اصلانیان کمی خلاف باور‌هایی است که همیشه شنیدیم و هیچ راهی به جز آموزش وجود نداره که بتوان مخاطب را قانع کرد تا پا روی باور‌های قدیمی بگذارد و روش زندگی جدیدی را انتخاب کند. تنها راه رسیدن به تناسب اندام شناخت بدن هستش. مهمترین درسی که یاد گرفتم اینه که چربی‌ها دوست ما هستند، مدت‌ها می ترسیدم این توصیه را بکار بگیرم ولی وقتی امتحان کردم نتیجه حیرت‌آور بود. در طی دو سال گذاشته به وضوح خیلی‌ها سعی کردند از روش آقای اصلانیان تقلید کنند، اما باهوش بودن آقای اصلانیان در توضیح مسائل پیچیده با مثال‌هایی که هر کسی می‌تواند درکش کند در کنار علم خیلی به روز باعث شده، واقعا بی رقیب باشد. خیلی مدیونتونم آقای اصلانیان <3.

معصومه عزیز در طی یک سال با کاهش ۲۰ کیلو چربی و ۸ کیلو عضله سازی با قد ۱۶۰ و وزن کنونی ۶۳ از یک زندگی معمولی با اضافه وزن به مربی بسیار عضلانی و خوش اندام بدنسازی تبدیل شده. در فایل صوتی زیر معصومه عزیز از تجربه تغییر بدنش کاهش وزن ۲۰ کیلویی خود از برنامه تمرینی و رژیم غذایی مدرسه فیتنس، را با شما در میان می گذارد

مدرس: عانگع اصلانیان

نویسنده کتاب‌های پرفروش «پایان افسانه کالریها، دیگر زمین صاف نیست» و «پایان افسانه کلسترول، چربی و نمک»

مشاوره تغذیه و مربی رسمی فدراسیون تناسب اندام.

برگزار کننده‌ی بیش از ۱۵۰ کلاس آموزش تغذیه لاغری

دریافت برنامه غذایی لاغری

طاهر پور عبدالله: حدود ۱۰ سالی بود که می خواستم وزن کم کنم ولی نمیشد، و یک بار هم که ۱۴ ۱۵ کیلو کم کردم، در ۶ ماه آینده کل وزنم برگشت و تلاش‌هایم هدر رفت، اما الان یک سالی هست که ۲۴ کیلو کم کرده‌ام.
اکثر غذا‌هایی که می‌خورم غذا‌های سرخ کرده‌هست و از غذا‌های رژیمی یا آب‌پز متنفر‌ام.
اوایل به‌هیچ وجه باور نداشتم که این روش که واقعا برعکس تمام اطلاعات غلط ما در مورد تغذیه و بدن بود جواب بده، ولی چیزی برای از دست دادن نداشتم و تصمیم گرفتم روش آقای اصلانیان را اجرا کنم، ولی از نتایج شکفت زده شدم. وقتی علم و منطق پشت علمکرد بدن را یاد‌گرفتم به سادگی کامل توانستم بدنم را کنترل کنم و ۲۴ کیلو کم کنم.
با رزیم نمی‌توانید به جایی برسید و باید نحوه کار بدن را درک کنید و با آن زندگی کنید.

در این فایل صوتی در ۴ دقیقه طاهر پور عبد‌الله از تجربه خود و نکاتی که رعایت کرده بودند و نتایجی که از آموزش‌های مدرسه فیتنس گرفته اند را به اشتراک می گذارند و در مورد ۴ نکته مهمی که رعایت کرده توضیح می‌دهد.

نمونه‌ ویدئو از دوره:

سه تا ویدیو‌های این دوره را به صورت نمونه در اینجا ببینید.

پخش ویدیو

بخشی از جلسه اول از دوره ی سی جلسه ای “مهندسی تغذیه”

پخش ویدیو

تعریف علمی گرسنگی

پخش ویدیو

درک دیابت

 

نمونه‌ای از دوره:

سه تا ویدیو‌های این دوره را به صورت نمونه در کانال تگرام مدرسه فیتنس قرار دادیم که می‌تونید قبل از ثبت نام آن ویدیو‌ها را تماشا کنید.
لینک کانال تلگرام مدرسه فیتنس:

http://t.me/madresefitness

 

 

سوالات متداول

بله، باید حتما کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» را از قبل مطالعه کرده باشید، آن کتاب مقدمه‌ای است برای این دوره آموزشی

ثانیا باید کمی توانایی و تمایل به یادگیری و پیشرفت داشته باشید، اگر صرفا می‌خواید یه برنامه غذایی ۱۴ روزه داشته باشید و علاقه ای ندارید که بدونید که اصلا هر غذا چرا و چطور روی بدنتون تاثیر میزاره و این مدل چیز‌ها براتون مهم نیست، مسلما این دوره رو نباید ثبت نام کنید
این دوره برای کسانی هست که حاضر باشن هر دو روز یک‌بار یک‌و نیم ساعت وقت برای یادگیری و بهبود سلامت و رژیمشون اختصاص بدن.
اگر از آن دسته افراد هستید که میونه‌ی خوبی با یادگیری ندارید. مثلا ترجیح میدید هفته‌ای سه جلسه دو سه ساعته باشگاه برید و تلاش کنید ولی حال و حوصله ندارید که کلا چهار پنج ساعت بزارید و یه کتاب بخونید یا هر دو سه روز یکبار یک‌ ساعت وقتی برای یادگیری روش درست و ساده اختصاص بدید، مسلما این دوره برای شما نیست.

تمام سوالاتتان را یا در کامنتها مطرح کنید یا به ایمیل team[@]madresefitness[.]ir بفرستید یا شماره ۰۹۱۰۰۰۴۸۱۶۹
به محض اینکه سفارش شما را تایید کردیم( معمولی بین ۱ دقیقه تا ۵ ۶ ساعت) می‌تونید با مراجعه به بخش کاربری یا مراجعه مستقیم به صفحه www.madresefitness.ir/mt شروع به دیدن درس‌های دوره کنید.
قیمت دوره به نسبت محتوای دوره عملا رایگانه ، راز‌هایی که در این دوره به آنها می‌پردازیم را در هیچ جای دیگری با هیچ مبلغی نمی‌تونید حتی شبیه‌اش رو پیدا کنید. تا سال قبل کلاس‌های حضوری چهار ساعته داشتیم با تقریبا با همین قیمت و این دوره نسبت به جلسات حضوری حداقل چند‌برابر نکات بیشتری دارد. در حال حاضر شرایطی ویژه برای خرید این محصول وجود ندارد. شاید بعد‌ها روش‌های دیگری برای ارائه محضول در نظر گرفتیم … قرار است تا آخر سال، دوره‌ی دیگری هم طراحی کنیم، که در آن دوره خلاصه‌ این دوره مهندسی تغذیه در شش ساعت با قیمتی حدود نصف دوره مهندسی تغذیه، ارائه خواهد شد. می‌توانید منتظر آن دوره بمونید (اطلاع رسانی خواهد شد)
لیست غذا و برنامه رژیم در برابر نکاتی که در این دوره یاد‌خواهید گرفت اصلا یه شوخی بیش نیست. از نکاتی که در این دوره یاد خواهید شوکه خواهید شد… بعد از پایان این دوره شما بیش از ۹۹% متخصصان تغذیه در مورد درمان چاقی و دیابت، کبد چرب و رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل اطلاعات خواهید داشت و قادر خواهید بود هم برای خودتون و حتی برای دکتر‌تغذیه‌تون برنامه رژیم غذایی طراحی کنید. در این دوره اول با بدنتون آشنا میشد و قادر خواهبد بود نیاز‌های بدنتون رو بشناسید و به بدنتون به درستی گوش بدید و با توجه به نیاز‌های بدنتون در این دوره برای نیاز‌های بدنتون ایده‌های غذایی، دستور غذایی، و برنامه تغذیه بهتون داده میشه، استراتژی‌ها و تکنیک‌ها و تاکتیک‌های مختلفی یاد خواهید گرفت که کاملا سلیقه‌ای یا بر‌اساس نیاز‌های بدنتون باید از بعضی‌ از تکنیک‌ها استفاده کنید.
اگر چاق هستید، اگر دیابت دارید، اگر کبد چرب دارید، اگر سرطان‌ دارید،‌ اگر مشکل تیرویید دارید، اگر مشکل کیسه صفرا دارید، اگر هر شرایطی که دارید … می‌تونید از مطالب این دوره استفاده کنید. هدف اضلی این دوره درمان چاقی و دیابت و کبد چرب و بقیه بیماری‌های متابولیک(فشار‌خون و اسید اوریک و غیره … ) است. اما برای تمام افراد قابل استفاده است. تنها افرادی که نمی‌تونن از این دوره استفاده کنن ( افراد مبتلا به دیابت توع یک ) هستن که بدنشان قادر به ترشح هورمون انسولین نیست. هر چند آنها هم می‌توانند از این دوره حداکثر استفاده را ببرند اما نیاز به کمک دقیق بک قرد متخصص دارند.

همانطور که نمیشه موبایل و یخچال و تلویزیون و ماشین و گاو و گوسفند و قابلمه را کپی کرد و در اختیار دوستان و دیگران قرار داد، برای محصولات مجازی هم باید حق انتشار را رعایت کرد و محصولات مجازی و فیلم و آموزش و لیست غذا و غیره را هم نباید کپی کرد و با بقیه به اشتراک گذاشت. فقط طبق اجازه نامه‌ای که تولید کنننده‌ی آن محصول اجازه می‌دهد می‌باید از مجصول استفاده کرد.

این دوره فقط برای فردی که ثبت نام کرده و حداکثر اعضای درجه یک خانواده آن فرد که در یک خانه زندگی می‌کنن می‌تونه مورد استفاده قرار بگیره. در غیر این صورت به ضرر ماست و دزدی است و موجب پیگیری قضایی و بسته شدن حساب کاربر خواهد شد.

اگر قرار است این دوره را ثبت نام کنید و ویدیو‌ها را با بقیه (هم‌گروهی‌ها، هم‌کلاسی‌ها، هم‌باشگاهی‌ها، هم‌فلانی‌ها …) به اشتراک بزارید و با بعضی‌ از ویدیو‌ها رو به افراد متفاوتی بدهید: «هرگز این دوره را ثبت نام نکنید»
اگر چند تا دوست هستید و مایل به شرکت در دوره، باید دوره را جداگانه ثبت نام کنید.

سلام عزیزبه مدرسه فیتنس خوش آمدی

حساب کاربری من

خروج

سفارش‌های من

دانلودهای من

دوره مهندسی تغذیه (متاسفانه هنوز به این دوره دسترسی ندارید)