رفتن به محتوا

اگر تصمیم‌تان برای لاغری واقعا جدی است:

✅ شما اینجا هستید که لذت لاغر و سبک بودن و یک زندگی سر‌زنده در بدنی سالم را به خودتان هدیه بدهید. بدنی که هر روز با خودتان کیف کنید.  اگر واقعا جدی این را می‌خواهید، لازمه ۱۵ دقیقه وقت برای خودتان اختصاص دهید و تک تک بخش‌های این صفحه را با دقت بخوانید (مخصوصا ویدیو چهارم (خیلی مهم) و پاسخ سوالات در آخر این صفحه)، تا بدانید که دقیقا چطور شما را به بدن دلخواه‌تان می‌رسانیم.

دوره جامع و پیشرفته درمان اضافه‌وزن، دیابت و کبدچرب 

✔️ تا امروز بیش از ۱۱۰۰۰ نفر را به بدنی سبک و زیبا و زندگی پر‌ انرژی رسانده‌ایم

آیا دانشی که برای لاغر شدن و لاغر ماندن، نیاز دارید را بلد هستید؟ (این سوال رو از خودتان دوباره بپرسید)

❓ بلدید کاری کنید که بدن‌تان نصف الان گرسنه بشود؟

❓ بلدید چه غذا‌هایی چه تاثیری در ذخیره‌سازی چربی و سیستم توزیع انرژی بدن‌تان دارند و چربی‌ها را چطور می‌شود آب کرد؟

❓ بلدید وقتی لاغر شدید چه نکاتی را رعایت کنید که دیگر هرگز اضافه‌وزن‌تان برنگردد و وزن‌تان تثبیت بماند؟

❓ بلدید چطور چند میلیون تومان توی هزینه‌های رژیم و غذا‌های‌تان صرفه‌جویی مالی کنید؟

❓ بلدید چطور در رژیم به عوارض مختلف مثل یبوست، ریزش مو، سردرد، بی‌حالی، بهم خوردن پریود‌ها و شل شدن پوست و …. و … دچار نشوید؟

❓ آیا قلق بدن‌تان دست‌تان است؟ یا نه کنترل وزن برای‌تان هنوز سخت است؟

❓ و …. و … و ده‌‌ها نکته که برای آب کردن چربی‌ها و تنظیم بدن‌تان باید بلد باشید و به این دانش و اطلاعات تا آخر عمر هم نیاز دارید.

🔴  آیا واقعا بدون یادگیری دانش مورد نیاز، می‌توانید خیلی بی‌دردسر چربی‌های اضافه بدن‌تان را آب کنید و دیگر هرگز چاق نشوید؟ جواب‌تون چیه؟

تنها راه‌حل دائمی برای لاغری

❌ یک بدن عالی هرگز اینطور بدست نمی‌آید که مثل رژیم‌‌ دکتر‌‌های تغذیه یک برنامه غذایی از پیش آماده شده به شما داده شود و شما هم طوطی‌وار همان برنامه را یک ماه بخورید و تمام. با این روش بدون شک چند ماه بعد بر‌می‌گردید سر جای اول‌تان.

بدن‌ سبک و سالم و سر‌زنده، مهم‌تررررررین تاثیر را در کیفیت زندگی‌ شما، روحیه‌ و اعتماد به نفس هررر روز شما ایفا می‌کند. مگه نه؟ پس هیچ چیزی واقعا مهم‌تر از این نیست که خیلی حرفه‌ای و علمی بلد باشید از بدن‌تان استفاده و نگهداری کنید.

دقیقا مثل یادگیری نحوه استفاده از ماشین است: باید اول ماشین‌تان را بشناسید، امکانات، دکمه‌ها و گاز و ترمز را بلد باشید. باید یکی‌یکی مهارت‌های لازم برای هدایت ماشین را یاد‌ بگیرید، چطور پارک کنید، در سراشیبی‌ها و در سربالایی چطور ماشین را کنترل کنید؟ در هوای بارانی و یا شب‌ها یا مسیر‌های گلی، چی باید رعایت کنید؟ باید بدانید کی لازم است آب و روغن ماشین را عوض کنید، اگر ماشین‌تان پنچر شد چی کار کنید؟ و ده‌ها نکته که باید برای اینکه بتوانید با خیال راحت با ماشین‌تان به سفر بروید بلد باشید.

تنها راه‌حل دائمی: برای تسلط داشتن روی بدن‌تان و رسیدن به اندام ایده‌آل و سلامت کامل و حفظ این نتایج، باید «مجموعه‌ای از مهارت‌ها» و دانش استفاده از بدن‌تان را بلد باشید. شما باید یک مجموعه‌‌‌ای از مهارت‌ها و دانش در مورد بدن‌تان، در مورد علائم بدن، خواص و کاربرد و تاثیر‌ غذا‌های مختلف و راه‌حل مشکلات حین رژیم و تکنیک‌های مختلف برای افزایش سرعت کاهش وزن و … را یاد بگیرید.
که هر روز در هر شرایطی بلد باشید که الان چی بخورید و چه کار کنید و چه کار نکنید و چه ابزار یا تکنیکی را استفاده کنید.

تنها راه‌حل دائمی برای لاغری، یادگیری مهارت و دانش تسلط بر بدن‌تان است. (این جمله را دو بار بخوانید و بهش فکر کنید.)  اگر یاد نگیرید چطور بدن‌ خودتان را کنترل کنید، واقعا هیچ راه‌حل دیگری نمی‌تواند دائمی باشد و صرفا سر‌کار گذاشتن خودتان با یک امید ساده‌انگارانه است.
شما به این دانش و مهارت تا روز آخر زندگی نیاز دارید. خیلی هم نیاز دارید و دوره مهندسی تغذیه را با این هدف برای شما طراحی کردیم:

در دوره «مهندسی تغذیه» تمام دانش و تکنیک‌ها و مهارت‌های لازم برای لاغر شدن و دیگر هرگز چاق نشدن، درمان دیابت، کبد چرب و مهم‌تر از همه داشتن یک زندگی سر‌زنده، سبک و سرحال با خستگی کم را، قدم به قدم، کامل، و کاربردی برای زندگی روزمره، یاد می‌‌گیرید.

1️⃣ – صرفا یک رژیم خاص، جوابگوی درمان چاقی نیست

بدن خوش‌اندام و سرزنده اینطور بدست نمی‌آید که یک نفر یک برنامه از پیش‌ نوشته شده به شما بدهید و شما وعده‌هایتان را از روی آن شروع کنید به خوردن.

رژیمی که به قصد “درمان” بیماری چاقی باید رعایت شود، بخش‌ها و مراحل مختلف دارد، مثلا باید اول با هم کبد‌تان را پاکسازی کنیم، و بعد هورمون انسولین را تنظیم کنیم، کاری کنیم که اشتهای شما کمتر شود، بعد از آن هورمون‌های دیگر (هورمون رشد و هورمون جنسی را تنظیم کنیم تا بدن‌تان متناسب لاغر شود) و بعد که بدن‌تان راه افتاد، زمان‌بندی غذا‌هایتان و وعده‌های غذایی را اصلاح کنیم، بعد از آن بریم سراغ سیستم عصبی مرکزی بدن که مسئول اصلی سوخت‌وساز و کنترل بقیه هورمون‌ها است، و بعد مشکل خواب و استرس و پر‌خوری عصبی و … را حل کنیم، در مرحله بعدی اسیدی و قلیایی بودن بدن‌تان را تنظیم کنیم و بعد با تکنیک‌های دیگر سرعت لاغری را طی چند گام افزایش دهیم و … و … و بعد لاغری را تثبیت کنیم و بعد هم باید یاد بگیرید که چطور بدن متناسب و سالم‌تان را تا آخر عمر حفط کنید.

هر مرحله‌ای که یاد می‌گیرید و با هم پیش می‌رویم، بدن‌تان درمان می‌شود و چربی‌های بیشتری آب می‌شوند و لاغر می‌شوید. هر کدام از این مراحل نیاز‌مند راهکار‌ها و تکنیک‌های مختلف هستند. که صفر تا صد هر آنچه که برای رسیدن به بدنی خوش‌اندام و سرزنده نیاز هست بلد باشید و اجرا کنید را در دوره «مهندسی تغذیه» خیلی تکمیل و “ساده‌ شده” یاد‌ خواهیم داد.

2️⃣ – جعبه ابزاری برای حل تک‌تک مشکلات حین رژیم

🚫 قطعا و بدون تردید در حین رژیم به ده‌ها مشکل ریز و درشت برخورد خواهید کرد و هر مشکلی راه‌حل و قلق خودش را دارد …

اگر وزن‌تان خیلی کند کم می‌شود چی کار کنید؟ اگر بعد از مدتی روند کاهش وزن‌تان گیر کرد چی؟ اگر یبوست پیدا کردید؟ اگر خانم هستید چی کار کنید که سینه و باسن‌تان تا جای ممکن حفظ شود؟ اگر در حین رژیم پریود‌تان بهم ریخت چه کار کنید؟ افت قند چی؟ سرد‌رد‌های روز‌های اول رژیم را چطور رفع کنید؟ اگر حین رژیم بی‌حال شدید و افت فشار پیدا کردید چی کار کنید؟ اگر حین رژیم خارش پیدا کردید و جوش‌های زیادی زدید چی کار باید بکنید؟ اگر یک روز عصبی بودید چی بخورید؟ حس سردی در دست و پاها‌یتان در حین رژیم را چی‌ کار کنید؟ اگر بدن بد قلقی دارید که سخت لاغر می‌شود چی کار کنید؟ چطور وزن‌تان را تثبیت کنید؟ سال‌های ‌آینده را چه‌ کار کنید که اضافه‌وزن‌تان بر نگردد؟ اگر داروی قند، چربی، کلسترول، فشار و … مصرف می‌کنید چه‌ کار کنید؟ و ده‌ها مشکل مختلف که طبیعتا در طول رژیم لاغری برای شما پیش خواهند آمد.

تک‌تک این مسائل و مشکلات راه‌حل دارند و باید یاد‌ بگیرید که یکی یکی، مشکلاتی که در حین رژیم پیش‌ خواهند آمد را چطور حل کنید و اگر نه همین‌ مشکلات باعث خواهند شد درجا بزنید، اذیت بشوید، به بدن‌تان آسیب وارد کنید و در نهایت رژیم را ول کنید. نیاز به جعبه ابزاری مجهز دارید که هر جا لازم بود ابزار و راهکار مناسب آن کار در اختیار‌تان باشد.

3️⃣ – تنها رژیمی که مخصوص زندگی شخصی خود شماست

در دوره «مهندسی تغذیه» شما آموزش می‌بینید که متخصص تغذیه‌ی بدن‌ خودتان باشید و به هیچ‌ کسی (حتی خودمان) وابسته نباشید که کسی برای شما تعیین کند که امروز چی بخور و فردا چی بخور و چقدر بخور، و یه کف دست از این بخور و یه سه قاشق از اون بخور و از این مسخره بازی‌ها.

🚫 شما مثل یک ربات که زندگی نمی‌کنید:
یک روز کم‌ خوابیدید و دوست دارید آزاد رژیم بگیرید، یک هفته حسابی پر‌انگیزه‌ هستید و می‌خواهید ضربتی چند کیلو کم کنید، یک روز پریود هستید، یک روز با اینکه گرسنه نیستید ولی ولع خوردن دارید و هرچی می‌خورید سیر نمی‌شوید، یه روز عصبی و پراسترس هستید، یک روز اصلا اشتهای صبحانه ندارید، شاید تصمیم دارید ورزش کنید و تغذیه قبل و بعد ورزش درستی داشته باشید، و … و … و … شرایط زندگی در دنیای واقعی هر روز با روز قبل متفاوت است و ضروری است که بلد باشید چطور هر روز رژیم‌تان را طوری تنظیم کنید که هم مناسب آن روز باشد و هم چربی‌هایتان آب شود.

دانش به شما قدرت و آزادی عمل می‌دهد:
در دوره «مهندسی تغذیه» شما دانشی را به دست می‌آورید که برحسب نیاز‌های بدن‌ خودتان، بر حسب شرایط مختلف روزانه‌ی زندگی شخصی‌تان، بر حسب بودجه مالی که می‌خواهید به غذا اختصاص دهید، بر حسب علایق و سلایق شخصی خودتان، بر حسب زمان‌بندی زندگی‌تان، در نهایت بتوانید رژیم مخصوص بدن‌ و زندگی خودتان را داشته باشید.

🛠 ما تمام پیچیدگی‌ها را آنقدر برایتان ساده می‌کنیم که به دور از هر نوع ابهام، گیج شدن و پیچیده شدن کار بتوانید بسیار کارآمد‌تر و علمی‌تر از هر دکتر تغذیه‌ی دیگری در ایران برای لاغری‌تان برنامه داشته باشید. گام به گام مسیر را با جزئیات کامل به شما یاد می‌دهیم.

🛠 دوره مهندسی تغذیه یک جعبه‌ ابزار مجهز است. یعنی: تمام دانش، مهارت‌ها، دستور‌العمل‌ها، لیست‌ها و ابزار‌هایی که برای رسیدن به یک بدن عالی و درمان شدن کامل، نیاز دارید را بدور از هر‌گونه پیچیدگی و ابهام در اختیار‌تان قرار می‌دهیم.

در دوره مهندسی تغذیه دانشی را یاد می‌گیرید که، خودتان متخصص تغذیه‌ی بدن‌تان باشید.
اینجاست که مسیر لاغری برایتان واقعا لذت‌بخش می‌شود. هم لاغر می‌شوید و هم کیف می‌کنید و بسیار کمتر محدود خواهید بود و هم سریع‌تر به هدف می‌رسید، بسیار بسیار سریع‌تر از تمام روش‌های دیگر.

مهم: در دوره جامع «مهندسی تغذیه» چه یاد می‌گیرید:

دوره «مهندسی تغذیه» شامل ۹ مبحث است و هر مبحث شامل سه تا پنج جلسه‌ی ویدیویی ۱ تا ۱.۵ ساعته. (جمعا ۳۰ جلسه)
در آخر همین صفحه، پنج نمونه ویدیو‌ رایگان دوره و همچنین فهرستی از تمام سوالاتی که ممکن است در مورد دوره در ذهن‌تان باشد، به صورت کامل‌تر پاسخ داده خواهند شد.
بخش‌های «رژیم ققنوس»، رژیم «دایره طلایی» را به صورت مجزا در بخش‌های دیگر همین صفحه بخوانید.
در این قسمت، فقط یک نگاه اجمالی به برخی از مواردی که در دوره یاد‌ خواهید گرفت داشته باشیم:

1️⃣

1️⃣ در سه درس اول دوره: به صورت کامل‌تر از بدن‌تان و علائم بدن‌ شناخت پیدا خواهید کرد، که دقیقا چه چیز‌هایی باعث ایجاد چاقی می‌شوند و بوجود آمدن و بروز دیابت (و تک تک بیماری‌های مزمن) چطور است و برای ریشه‌کن کردن این مشکلات چه استراتژی‌های کلی باید داشته باشید. باور‌های اشتباه و اشکالات عمده‌ای که رژیم‌گیر‌نده‌ها در دام آنها می‌افتند را یاد می‌گیرید.

❤️💎 در همین سه درس اول به قدری مطلب جدید و بدرد‌بخور یاد خواهید گرفت و به قدری نسبت به بدن‌‌ خودتان شناخت پیدا خواهید کرد که بعد از همین سه درس پیش خودتان بگویید که «پول ثبت نام دوره حلالت باشه، نوش جونت». در این سه درس انسان دیگری خواهید شد و با قطعیت تمام قول می‌دهم که در این سه درس بیشتر از ۹۹٪ دکتر‌های تغذیه ایران در مورد «بیماری چاقی»، دیابت و کبد‌چرب اطلاعات کاربردی داشته باشید.

➕ به صورت دقیق‌تر مفاهیم گرسنگی، انسولین، دیابت نهان و دیابت آشکار و کارکرد کبد و … و … را با شکل و انیمیشن یاد خواهید گرفت.

✅ حالا که علم و استراتژی‌ها را یاد گرفتید، وقت پیاده‌سازی‌ها و طراحی برنامه لاغری روزانه و تکنیک‌های عملی و همچنین ترفند‌های رفع مشکلات رژیم‌تان است.

2️⃣

2️⃣ از درس‌های چهارم به بعد: می‌رویم سراغ جزئیات و پیاده‌سازی رژیم‌ها، دستور العمل‌ها و تمام ریزه‌کاری‌هایی که باید بدانید و اجرا کنید:

📌 در مورد رژیم‌ غذایی و «فاز‌های مختلف رژیم» که باید رعایت کنید، با تمام ریز جزئیات آموزش می‌بینید.
✔️ دستور‌العمل‌های اجرایی و لیست‌های غذایی مختلف طبقه‌بندی شده به شما داده می‌شود.
✔️ چند مدل رژیم با سطح اثر‌گذاری مختلف یاد‌خواهید گرفت، رژیم‌هایی که قدرت کمتر ولی آزادی بیشتر دارند و ‏بعد در درس‌های پیشرفته‌تر مدام تکنیک‌های بیشتری را به رژیم اضافه می‌کنیم و در هر مرحله رژیم قدرت‌مند‌تر می‌شود، در نهایت به رژیم «دایره طلایی» یا ‏GoldenZoneDiet ‌می‌رسیم که قدرت‌مند‌ترین ‏رژیم قابل تصور برای لاغری فوق سریع و یا برای افراد با چاقی بد قلق و یا افراد دیابتی است.‏

✔️ تمام مواد‌غذایی و غذا‌ها را کاملا طبقه‌بندی می‌کنیم و رژیم را مرحله‌‌بندی می‌کنیم و یاد‌ می‌گیرید که با توجه به شرایط بدن‌تان، مرحله به مرحله سطوح پیشرفته‌تر را اجرا کنید.
✔️ برای دستیابی به یک نتیجه عالی شما باید یاد‌ بگیرید که بر حسب واکنش بدن‌تان تغییراتی در رژیم‌تان ایجاد کنید، بعضی موارد بر حسب واکنش بدن‌تان به رژیم اضافه یا حذف یا جایگزین خواهند شد.
✔️ ابزار‌ها و ترفند‌هایی را می‌گیرید که با آنها رژیم‌تان را بهینه‌تر، قدرتمند‌تر و ساده‌تر و بسیار ارزان‌تر کنید.

💎 در مورد معجزه‌ی رژیم «دایره طلایی» یاد خواهید گرفت. (قوی‌ترین تکنیک قابل تصور برای کاهش وزن ضربتی و یا درمان حالت‌های شدید‌تر دیابت و کبد چرب)

💎 صفر تا صد درمان کامل «استعداد چاقی» / «دیابت نوع ۲» و «کبد چرب» را یاد می‌گیرید

3️⃣

🔴 قطعا و بدون شک در حین رژیم به ده‌ها مشکل ریز و درشت برخورد خواهید کرد و هر مشکلی قلق و راه‌حل سرراست خودش را دارد. در دوره «مهندسی تغذیه» یاد می‌گیرید، چطور تک‌تک موانع و مشکلات حین رژیم را برطرف کنید. از بی‌حالی حین رژیم تا یبوست و … (تجربه کار با ۱۱۰۰۰ نفر و موانع و مشکلاتی که این ۱۱۰۰۰ به آنها برخورد کرده‌اند و ساده‌ترین راه‌حل‌ها برای رفع این موانع را به شما یاد خواهیم داد.)

💎 💎 برای زنان یاد می‌گیرید چطور سینه و باسن و زیبایی و انحنا‌های بدن‌تان را تا جای ممکن حفظ کنید. هفته پریود و بعد از پریود چه کار کنید.

📌 زمان‌بندی اصولی و علمی غذا‌ها، که چه چیزی را چه وقت بخورید. (که حتی بسیار مهم‌تر از انتخاب غذا‌هاست)
✔️ روغن‌های مالشی، معجون‌ها، دمنوش‌ها و ترکیبات گیاهی برای لاغری سریع‌تر و بهینه‌تر
✔️ در مورد تنظیم هورمون‌های مختلف بدن ( از جمله هورمون‌های جنسی برای اینکه خوش‌فرم و با تناسب لاغر شوید)
✔️ تکنیک‌های بی‌نهایت قوی برای جلوگیری از شل شدن پوست،
✔️ در مورد جلو‌گیری از تحلیل رفتن عضلات حین رژیم و کاهش حداکثری از حجم چربی‌هایتان یاد‌ می‌گیرید که بسیار بسیار مهم است.
✔️ در مورد جلو‌گیری از ریزش مو
✔️ در مورد اتوفاژی، میتوفاژی و سیستم پاکسازی بدن از بیماری‌ها صحبت می‌کنیم. (مبحث بی‌نهایت مهم)
✔️ در مورد پاکسازی کبد قبل از لاغری و همچنین درمان کبد چرب (حتی گرید‌های ۲ و ۳)
✔️ در مورد نکات رژیمی برای افرادی که مشکلات یا بیماری‌های خاص (مثل فشار‌خون، چربی‌خون، کلسترول بالا، نقرس و … ) دارند توضیح خواهیم داد.


4️⃣

✅ در نهایت با هم استراتژی‌ تغذیه‌ای و برنامه‌ غذایی، کاملا حرفه‌ای طراحی خواهیم کرد، لیست‌های غذایی متفاوت به شما داده خواهد شد.

💎💎 در مورد سیستم عصبی مرکزی بدن که کنترل کننده‌ی اصلی هورمون‌هاست و بسیار مهم‌تر از خود هورمون‌هاست صحبت می‌کنیم. (یکی از کلیدی‌ترین و عمیق‌ترین بخش‌های دوره، که هرگز در هیییچ دوره‌ی دیگری در کل ایران نمی‌توانید این محتوا‌ها را پیدا کنید و محتوای بسیار انحصاری و ویژه‌ای هست)، تاثیر حمام در چاقی، تکنیک‌های تنفسی، تکنیک یخ و چربی‌های قهوه‌ای و … و … و …

📌 در مورد تامین ویتامین‌ها، املاح، الکترولیت‌ها و تمام نیاز‌های بدن و جلوگیری از کمبود‌های رایج در حین رژیم یاد خواهید گرفت و مکمل‌های مهم
📌 در مورد ترکیب غذا‌های مختلف با هم و اثر‌شان روی بدن.
📌 در مورد ورزش حین رژیم – مختصر –صحبت خواهیم کرد (در مورد یک سیستم ورزش علمی – روزی ۶ دقیقه – که می‌تواند لاغری‌تان را واقعا سریع‌تر کند)

💎 مهم‌تر از همه یاد‌ خواهید گرفت بعد از اینکه وزن‌تان کم شد، با چه تکنیک‌های ساده‌ای تا آخر عمر دیگر هرگز چاق نشوید و هیچ‌وقت حتی دغدغه‌ی اضافه‌وزن و چاقی نداشته باشید.
💎💎 در مورد بهبود عملکرد بدن، افزایش انرژی برای داشتن یک زندگی با نشاط و سر‌زنده و کاهش خستگی‌ها و بی‌حالی ( در نهایت این خواسته اصلی ما از یک بدن درجه یک و سالم است، درسته؟)

❤️ حتی جلسات اضافه در مورد تاثیر تغذیه در سرطان، افزایش طول عمر و … و … (مباحثی که حتی خارج از سرفصل‌های دوره هستند ولی فکر می‌کنیم برایتان مفید و جذاب خواهد بود را صرفا برای اینکه دیگر این دوره همه چیز تمام باشد، برایتان به دوره ضمیمه کرده‌ایم)


یک پکیج بسیار بسیار بسیار کامل “کاربردی محور”  شامل هرررر آنچه که لازم باشد از الان تا آخر عمر‌تان در رابطه با لاغری (و دیابت و کبد‌چرب) بدانید را یاد خواهید گرفت. هرررر چیزی که فکرش را بکنید بعلاوه بسیاری از مباحثی که الان نمی‌دانید که اصلا باید بدانید و ایده‌های خاصی هستند که برای اولین بار در ایران مطرح می‌شوند

چطور دوره «مهندسی تغذیه»، هم در مورد لاغری است و هم درمان دیابت و هم کبد‌چرب؟

همانطور که در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» خواندید، چاقی و دیابت و کبد‌چرب و چربی‌خون و مقاومت به انسولین، استعداد چاقی فعال شده، بیماری‌های کاملا به هم وابسته‌‌ای هستند و ریشه‌ی مشترکی دارند که باید در نهایت ما آن ریشه را درمان کنیم.

استعداد چاقی در واقع همان دیابت «نوع صفر» یا «دیابت نهان» است.

❌ داشتن کبد‌چرب و چربی‌خون مرحله‌ حاد‌تر از تجمع چربی در خون و کبد است، دیابت حاد‌ترین حالت است، اگر کبد چرب دارید دیر‌ یا زود، ولی قطعا، دچار دیابت هم خواهید شد، اگر چاقی داشته باشید، دیر یا زود به کبد‌چرب و چربی‌خون هم مبتلا خواهید شد.

راه‌حل همه این مشکلات تا ۸۰٪ شبیه به هم هستند، پیش‌تر تصمیم داشتیم که دوره لاغری و دوره دیابت را از هم مجزا ارائه کنیم، اما در نهایت فعلا بخش درمان دیابت را هم در دوره «مهندسی تغذیه» گنجانده‌ایم.

اگر دیابت دارید حتما حتما ویدیو زیر (قسمت ا از ۳ از توضیح دیابت) که از ویدیو‌های اولیه دوره «مهندسی تغذیه» است را بزرگ کنید و با دقت تماشا کنید.

پخش ویدیو

دیابت یک بیماری غیر قابل درمان با دارو پنداشته می‌شود و هر سال ده‌ها هزار نفر به علت دیابت قطع ‏عضو یا فوت می‌شوند.‏
در دوره مهندسی تغذیه،‌ راه درمان «کامل» دیابت را یاد خواهید گرفت.‏

معجزه‌ی رژیم دایره طلایی GoldenZone

در دوره جامع «مهندسی تغذیه»، رژیمی به نام «دایره طلایی» معرفی می‌شود که به لحاظ علمی قدرت‌مند‌ترین راهکار ترکیبی برای لاغری فوق‌سریع و درمان دیابت است.

با این رژیم حتی بد‌ترین نوع دیابت (نوع۲، حتی بیمارانی که دکتر‌ها به آنها تزریق انسولین تجویز‌ کرده‌ باشند) به راحتی در ۴ تا ۶ هفته قابل درمان کامل است.
و وقتی می‌گوییم درمان کامل، منظور‌مان قطع کامل تمام دارو‌ها و تزریق‌ها و بازگشت به روز‌هایی است که بدن‌تان در سلامت کامل بود.

با این رژیم سریع‌ترین کاهش وزن ممکن را تجربه خواهید کرد.

متد / تکنیک «ققنوس»:

متد ققنوس، تکنیکی است که شخصاّ خود استاد عانگع اصلانیان برای حفظ تناسب‌اندام خودش استفاده می‌کند. این تکنیک ساده‌ترین و در عین حال قدرت‌مند‌ترین روش برای حفظ بدن‌تان در اوج تناسب‌اندام است. در این روش هیچ محدودیت غذایی نداریم، برای همین اسمش را نمی‌گذاریم رژیم، یک متد شامل یک سری تکنیک‌های ترکیبی فوق قدرتمند است.

ققنوس پرنده‌ای افسانه‌ای است که از خاکستر‌های خودش، دوباره زاده می‌شود و مجددا به اوج خودش می‌رسد. به همین دلیل اسم این متد «ققنوس» است.

در این متد شما تمام سلول‌های بیمار و تمام سلول‌هایی که در چربی‌سوزی ناکارامد هستند را به آتش می‌کشید و حتی با فعال کردن تکثیر سلول‌های بنیادی بدن‌تان (سلول‌هایی بسیار سالمی که با آنها بدنیا آمدید) اجازه می‌دهید که بدنی جدید و بسیار کارآمد، زاده شود.

چربی سوزی این روش دو برابر از روش «دایره طلایی» بیشتر است. … اجرای این تکنیک برای افراد عادی که بدنشان آمادگی‌های لازم را نداشته باشد، تقریبا غیر ممکن است. در درس آخر دوره «مهندسی تغذیه» این متد و تمام مجموعه تکنیک‌هایی که برای اجرا متد ققنوس نیاز دارید را یاد خواهید گرفت که با رعایت این‌ها، تکنیک ققنوس نه تنها غیر ممکن نخواهد بود، بلکه حتی سخت هم نخواهد بود و اجرا آن عادی تر از زندگی روزمره دیگر افراد خواهد بود.

💎 این تکنیک به تنهایی ۱۰ میلیون تومان ارزش دارد.

یا لاغر می‌شوید، یا پول‌تان را پس می‌گیرید

من عانگع اصلانیان، مدرس دوره جامع «مهندسی تغذیه» به شما گارانتی می‌دهم که چنانچه به هر دلیلی به این نتیجه رسیدید که این دوره عالی نیست و نتوانسته نتایج دلخواه را برای شما ایجاد کند، تا ۱۰۰ روز می‌توانید به پشتیبان اختصاصی خود‌تان اطلاع دهید و شماره کارت‌تان را اعلام کنید و همکارانم بدون هیچ شرطی مبلغ ثبت‌نام‌تان را به شما بر‌گشت خواهند داد و ملاک هم فقط نظر شخصی شماست.

💎 دوره‌ آموزشی کامل و خارق‌العاده‌ای برای شما فراهم کردیم و تضمین می‌کنم که هرگز جایی نمی‌توانید محتوایی حتی نزدیک به این کیفیت را پیدا کنید و برای اینکه خیالتان از هر جهت راحت باشد که بعد از ثبت‌نام ضرری متوجه شما نخواهد بود، من از الان «رضایت ۱۰۰٪ شما از این دوره» یا «عودت مبلغ ثبت‌نام» را تضمین می‌کنم. اینطوری خودمان هم مطمئن هستیم که تک‌تک ۱۱۰۰۰ نفر شرکت‌کننده دوره، از دوره ۱۰۰٪ رضایت دارند.

پیشنهادی بدون‌ ریسک‌تر از این وجود دارد؟ منتظر چیز دیگری هستید؟
از امروز لاغری را با «گارانتی بی‌قید و شرط رضایت» شروع کنید.

پشتیبانی اختصاصی

هدف این دوره این است که تمامی نکات آنقدر جامع، دقیق، به دور از ابهام و ساده به شما آموزش داده شود که خودتان متخصص تغذیه بدن‌ خودتان شوید و تا روز آخر عمر‌تان نیازی به هیچ دکتر‌ تغذیه، مشاور و پشتیبان نداشته باشید. اگر بعد از گذراندن یک دوره آموزشی هنوز نیاز هست که از کس دیگری برای رژیم گرفتن مشورت و راهنمایی بگیرید آن دوره ضعیف محسوب می‌شود. در دوره جامع «مهندسی تغذیه» حتی یک سوال یا ابهام برایتان باقی نخواهیم گذاشت که بخواهید از پشتیبان یا هر کس دیگری کمک بگیرید.

اما برای اینکه در این مسیر کاملا کنارتان باشیم، بعد از ثبت‌نام پشتیبان‌تان با شما در ارتباط خواهد بود و تا ۱۰۰ روز همراه شما خواهد بود و ابهام‌ها و ایرادات شما را برطرف خواهد کرد، تا مطمئن باشیم حتما به نتیجه دلخواه می‌رسید.

پرداخت در چند مرحله

می‌توانید مبلغ دوره را در دو قسمت پرداخت کنید، بخشی از مبلغ را پرداخت کنید و نصف دوره را تماشا کنید و بعد که از عالی بودن دوره مطمئن شدید، مابقی مبلغ دوره را پرداخت کنید و ادامه دوره را بگذرانید.

در پرداخت چند مرحله‌ای، قیمت ثبت‌نام دوره ۹٪ گران‌تر خواهد بود بعلاوه اینکه دیگر از گارانتی برگشت وجه بهره‌مند نخواهید شد. (برای پرداخت در چند قسمت، به پشتیبانی در تلگرام @madresefitness_admin پیام دهید)

آنهایی که قبل از شما در این دوره شرکت‌ کرده‌اند چه نظری دارند؟

از ۷ کیلو تا ۱۰۳ کیلو رکورد کاهش‌وزن

از درمان دیابت وابسته به انسولین، تا تنبلی تخمدان و فشار خون
از ۱۴ ساله تا ۷۲ ساله
از کم‌سواد تا پزشک متخصص

بیش از ۱۱۰۰۰ نفر را از بی‌دردسر‌ترین مسیر به اندام ایده‌آل رسانده‌ایم و فقط باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید نفر بعدی شما باشید

همین امروز که شما این متن را می‌خوانید
۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر در حال کاهش‌وزن در دوره «مهندسی تغذیه» هستند ...
جای شما در این خانواده‌ی ۱۱۰۰۰ نفره خالی است

 چند صد نظر واقعی از شرکت‌کنندگان دوره ... 

در سایت فقط تعداد کوچکی از شرکت‌کنندگان که اولا کاهش وزن‌های بیش از ۲۰ کیلو داشتند و ثانیا داوطلب بودند که چهره و مصاحبه صوتی‌شان پخش شود را منتشر کرده‌ایم، حتما الان به پیج اینستاگرام ما madresefitness بروید و در قسمت هایلایت‌ها، در بخش «قبل و بعد» و بخش «نظرات شرکت‌کنندگان» و در بخش «دیابت/کبد‌چرب»، تجربه، نظر، پیام و کامنت چند صد‌ نفر از شرکت‌کنندگان دوره را در مورد کاهش وزن‌شان و درمان بیماری‌هایشان، میگرن، دیابت وابسته‌ به انسولین، سنگ صفرا، ریفلکس معده، روده تحریک‌پذیر، نا‌باروری و ضعف جنسی، تنبلی تخمدان، فشار خون و … و … را بخوانید.

تاکید می‌کنم، حتما تجربیات بقیه شرکت‌کنندگان را در اینستاگرام ما در مورد دوره خارق‌العاده‌ «مهندسی تغذیه» بخوانید و بعد با خیال راحت تصمیم بگیرید.

چند میلیون تومان سود می‌کنید؟

در ۶۰ روز آینده، چقدر سود مالی بدست ‌خواهید آورد

یکم محاسبه مالی بکنیم:
هر وعده غذا حدودا ۵۰۰ تا ۶۰۰ کالری انرژی است. هر کیلو چربی اضافه ذخیره‌ شده در بدن‌تان ۸۰۰۰ کالری یعنی معادل ۱۱ یا ۱۲ وعده غذا است.
اگر شما ۱۰ کیلو اضافه وزن دارید، یعنی حدود ۸۰‌هزار کالری انرژی توی بدن‌تان به صورت چربی ذخیره شده، یعنی حدودا ۱۲۰ وعده‌ی غذایی از قبل توی بدن‌تان وجود دارد که بدن‌تان قادر نیست از آنها استفاده کند و فقط این چربی‌های اضافه را با خودتان این‌ طرف آن‌ طرف حمل می‌کنید.

اگر قیمت یک وعده غذا را فقط ۳۰ یا ۴۰ هزار تومان در نظر بگیریم (یک وعده غذایی بسیار بسیار ارزان)

با شرکت در دوره «مهندسی تغذیه» بدن‌تان به جای اینکه مدام شما را گرسنه کند و مجبور کند به سراغ خوردن غذا بروید، شروع به تغذیه از انرژی همین ‌غذا‌هایی که از قبل توی بدن‌تان ذخیره‌ کردید ولی بلا‌استفاده مانده‌اند خواهد کرد و با کاهش شدید اشتها‌یتان به خوردن غذا، در ۶۰ روز آینده بدن شما حداقل ۱۲۰ وعده کمتر غذا نیاز خواهید داشت. یعنی به اندازه حداقل ۱۲۰ وعده‌‌ غذا، صرفه‌جویی مالی مستقیم و فوری خواهید کرد و شما بخشی از پول وعده‌های غذایی‌ای که دیگر لازم نیست بپردازید را برای یادگیری دانشی که تا روز آخر زندگی بهش نیاز دارید، سرمایه‌گذاری می‌کنید.

در عمل بعد از اینکه لاغر شوید، دوره «مهندسی تغذیه» برای شما ۱۰۰٪ رایگان خواهد بود و فقط بخشی از پولی که صرفه‌جویی کرده‌اید را بابت این دوره پرداخت کرده‌اید. (حتما نمونه ویدیو چهارم در پایین این صفحه در مورد گرسنگی و اشتها را تماشا کنید تا ببینید چطور این صرفه‌جویی واقعا اتفاق خواهد افتاد)

هزینه بیماری‌ها، ناکارامدی‌ها و خستگی‌ها به کنار، فقط محاسبه کنید که همین الان چند میلیون تومان پول به عنوان چربی بلا‌استفاده در بدن‌تان مانده که بدن‌تان قادر به استفاده از آنها نیست.

هر دقیقه از روز‌هایتان باید پر از حس سبکی، اعتماد‌به‌نفس و زیبایی و سر‌زندگی باشد

زمانی واقعا از زندگی لذت خواهید برد، که سبک و شاد و با‌اعتماد به نفس باشید، لذت یک بدن سبک و سر‌حال و زیبا که همه‌‌جا با خودتان کیف کنید، را با چه دارایی می‌توانید عوض کنید؟

این روز‌هایی که سپری می‌شود عمر با ارزش شماست، زندگی شماست.  با یک بدن سنگین و کم‌انرژی و خسته، خودتان، خودتان را از نشاط و شادی واقعی، اعتماد به نفس، سرزندگی و یک زندگی بهتر محروم می‌کنید و مثل یک قربانی به گذر روز‌هایتان نگاه می‌کنید. فقط شما هستید که انتخاب می‌کنید که از امروز لاغر شوید یا نه؟ 

🚫 ده‌ برابر مبلغ این دوره را برای خرید چیز‌‌هایی خرج ‌می‌کنید که به شما اعتماد به نفس و خوشی و زیبایی موقت بدهد. با شرکت در این دوره مطمئن هستید که گنجی را بدست آورده‌اید که تا آخر عمر بهش نیاز دارید و به شما یک بدن زیبا و سر‌حال و زندگی درجه یک خواهد داد.

برای لاغری دیگر هیچ خرجی نخواهید داشت:

✔️ مقایسه کنید با قیمت ساده‌ترین مکمل‌هایی که دکتر‌های تغذیه و یا مربی‌ها برای رسیدن به اندام خوب شما را مجبور خواهند کرد که تهیه کنید. در دوره «مهندسی تغذیه» شما یاد می‌گیرید که  بدون نیاز به حتی ۱۰۰۰ تومان خرج جانبی، ارزان‌تر از هر روش دیگری به اندام دلخواه برسید. هزینه دوره «مهندسی تغذیه» بسیار کمتر از صرفا مکمل‌هایی که بقیه در دوره‌های لاغری و یا ورزشی باید مصرف کنند، می‌شود.

✔️ دو ماه باشگاه رفتن به همراه داشتن مربی خصوصی، بسیار گران‌تر از دوره «مهندسی تغذیه» خواهد شد، با این تفاوت که در «مهندسی تغذیه» شما دو ماه کامل زیر نظر بهترین فرد، آنقدر دقیق آموزش می‌بینید که خودتان تبدیل می‌شوید به مربی خصوصی تغذیه خودتان.

هرگز دیگر نیازی نخواهد بود که برای هیچ ویزیت مشاوره‌ای، هیچ برنامه‌غذایی، دارو و درمان و خرج بیماری و مکمل و چربی‌سوز و گن لاغری و جراحی و ادا اطوار‌های دیگر پولی خرج کنید، فقط کافیه یک بار جدی وقت بزارید و زیر نظر یک استاد حرفه‌ای آموزش ببینید.

بدنی سبک و سرحال را برای خودتان هدیه بخرید

۴+۱ نمونه‌ ویدیو‌ از مقدمه دوره «مهندسی تغذیه»

در بالای همین صفحه یکی از نمونه‌ ویدیو‌های دوره که مربوط به توضیح دیابت بود را برای شما گذاشته بودیم (در اینجا)، و در این بخش می‌توانید ۴ نمونه ویدیو‌‌ی دیگر از بخش مقدمه دوره را تماشا کنید.
(مخصوصا اگر هنوز کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» را مطالعه نکردید)

نمونه ویدیو دوم

پخش ویدیو

چاقی، یک مشکل هورمونی در سیستم توزیع انرژی

چاقی، مشکل توزیع انرژی است، نه ازدیاد انرژی:

اگر کتاب «پایان افسانه‌ کالری‌ها» را نخوانده‌اید، حتما این ویدیو بالا را تماشا کنید. این ویدیو خلاصه‌ی ایده‌ی اصلی کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» است. این ویدیو بخشی از مقدمه (درس صفر) دوره «مهندسی تغذیه» است، که به عنوان «ویدیو تکمیلی» در اختیار خوانندگان کتاب «افسانه کالری‌ها» هم قرار داده بودیم.


آیا ممکن است هم پر‌خوری و هم کم‌خوری برای بعضی‌ها مفید باشد؟
آیا ممکن است هم پر‌خوری و هم کم‌خوری برای بعضی‌های دیگر مضر باشد؟

در این ویدیو بالا توضیح می‌دهیم که چرا چاقی را باید به عنوان یک مشکل هورمونی (مشکل در سیستم “توزیع انرژی”) دید، و نه مشکلی که به پر‌خوری و کم‌تحرکی ربط دارد.

👇خلاصه‌ صوتی کوتاه از ویدیو بالا👇

عانگع اصلانیانبدن افراد چاق مشکل توزیع انرژی دارند

 

👇خلاصه‌ی متنی از ویدیو بالا👇

افرادی که استعداد چاقی‌شان فعال است، در واقع بدنشان مشکل «توزیع انرژی» دارد. این یعنی چی؟

1️⃣ اگر یک فردی که استعداد چاقی‌اش فعال است، کمی پر‌خوری کند چاق می‌شود و پر‌خوری برایش مضر است.‏ از طرف دیگر اگر یک فرد چاق بخواهد رژیم بگیرد و کالری‌هایش را به زور کاهش دهد و در واقع کم‌خوری ‏کند، همونطور که شاید تجربه کرده باشید، یا در دیگران دیده باشید، بدن این دسته افراد سرد‌تر می شود، عصبی‌تر می‌شوند، انرژی‌شان کاهش پیدا می‌کند، دچار ریزش مو می‌شوند، ‏متابولیسم‌شان کاهش پیدا می‌کند و تمام این‌ها ناشی از این است که انرژی کمی به بدنشان می‌رسد‌!! و بدنشان ‏نمی‌تواند بودجه انرژی کافی به فعالیت‌های حیاتی و مهم بدن اختصاص دهد.‏

در واقع با کم خوردن، بدن افراد چاق‌ انرژی کم می‌آورد و دچار کمبود انرژی می‌شوند.‏

❓ ‏اولین سوالی که باید از خودتان بپرسید این است که چرا افراد چاقی که رژیم می‌گیرند، با اینکه مقدار بسیار ‏بسیار زیادی انرژی ذخیره شده دارند، ولی باز بدنشان دچار عوارض کمبود انرژی (گرسنگی، بی‌انرژی ‏بودن، عصبی شدن، سردرد و غیره … ) می‌شود؟؟؟

📌 دومین نکته‌ای که باید بهش توجه کنید این است که این دسته افراد موقعی که شروع می‌کنن به کم‌خوردن و ‏رژیم گرفتن دچار عوارض زیادی، ناشی از کمبود انرژی در بدن می‌شوند. و به علت کاهش بودجه‌ی انرژی بدنشان، ‏فعالیت‌های مهمی در بدنشان مثل ترمیم پوست، ترمیم مو، پاکسازی بدن و غیره غیر فعال می‌شود. که برایشان ‏مضر است.‏

برای این دسته از افراد هم پر‌خوری مضر است و هم کم‌خوری. با پر خوری چاق می‌شوند و با کم‌خوری دچار عوارض جسمی ناشی از کمبود انرژی میشن و هر چقدر که ‏کالری‌هایشان را بیشتر کم کنند، عوارض شدید‌تری را تجربه می‌کنند.‏ درسته؟2️⃣ اما دسته‌ی بعدی افرادی هستند که متناسب هستند و استعداد چاقی فعالی ندارند و هورمون‌هایشان تنظیم ‏است.‏

این افراد به محض اینکه یکی دو روز چیزی نمی‌خورند فورا لاغر می‌شوند.‏ از طرفی اگر هم کمی پر‌خوری کنند، چاق نمی‌شوند، فقط انرژی بدنشان افزایش پیدا می‌کند، سرحال‌تر و پر‌جنب و جوش‌تر ‏می‌شوند، بدنشان گرم‌تر می‌شود، بیشتر عرق می‌کنند و الی آخر، چون بدنشان می‌خواهد یک جوری این انرژی‌های اضافه را مصرف کند. یعنی در نهایت بدنشان به نحوی غیر از ذخیره‌کردن انرژی، آن انرژی‌های اضافه را مصرف می‌کند (یا هدر می‌دهد). یعنی: چه کم‌خوری، چه پر‌خوری، در هر دو حالت برایشان مشکلی ایجاد نمی‌کند و حتی مفید است و بدنشان ‏خود به خود ذخایر انرژی را تنظیم می‌کند.

✅ افراد چاق مشکل پر‌خوری و کم‌ خوری ندارد، بدنشان مشکل «توزیع انرژِی» دارد … و برای اینکه مشکل توزیع انرژی را حل کنیم، باید روی تنظیم هورمون‌های بدن کار کنیم.

🔴 مهم: موضوع این نیست که کاری کنیم که کمتر بخورید و لاغر شوید، موضوع این است که توزیع انرژی بدن‌تان را تنظیم کنیم که بدن‌تان انرژی‌های اضافه را برای کارهای مهم بدن مثل پر‌انرژی کردن‌تان و ایجاد گرمای بیشتر و غیره خرج کند و انرژی‌های اضافه را ذخیره نکند، و در صورت کم‌تر خوردن از چربی‌های ذخیره بدن‌تان برداشت کند نه اینکه بی‌انرژی شوید و به عوارض کمبود انرژی دچار شوید.
باید بدن‌تان بتواند به صورت خودکار، اضافه خوردن‌ها و کم‌خوردن‌ها را مدیریت کند که نه چاق شوید و نه دچار کمبود انرژی و خستگی مزمن و بی‌حس‌وحالی شوید.

خواندن خلاصه متنی ویدیو

نمونه ویدیو سوم و چهارم (بسیار بسیار مهم)

پخش ویدیو

ویدیو چهارم

پخش ویدیو
🚫 نمونه ویدیو شماره ۳: درک نادرست قدیمی از گرسنگی (گرسنگی به معده ربط ندارد)
✅ نمونه ویدیو شماره ۴: تعریف علمی گرسنگی (در دوره مهندسی چرا گرسنه نخواهید شد)

این دو ویدیو نمونه، از مهم‌ترین ویدیو‌هایی هستند که قبل از شرکت در دوره مهندسی تغذیه حتما حتما حتما باید تماشا کرده باشید (مخصوصا ویدیوی شماره ۴)

ویدیو شماره ۴ باعث خواهد شد ۱۸۰ درجه نگاه‌تان به مفاهیم سیری و گرسنگی تغییر کند.
گرسنگی چیست؟
چرا اصلا بدن ما گرسنه می‌شود؟
چطور می‌شود که لاغر شد اما گرسنگی حس نکرد؟
در دوره مهندسی تغذیه چرا گرسنه نخواهید شد؟
باز تاکید می‌کنم قبل از ثبت‌نام در دوره مهم‌ترین کاری که لازم است انجام دهید، تماشای این ویدیو است.
🔴 حتی اگر دوره را هم ثبت‌نام نکنید، باز حتما این ویدیو شماره ۴ را تماشا کنید و در زندگی خیلی بدرد‌تان خواهد خورد. 

ویدیو پنجم

پخش ویدیو
🎬 چه بیما‌ری‌هایی بهبود خواهند یافت:

در این ویدیو ۲۷ دقیقه‌ای که بخشی از مقدمه دوره جامع «مهندسی تغذیه» است، در مورد بیماری‌هایی که ارتباط مستقیم با سندرم متابولیک دارند و در این دوره بهبود پیدا‌ خواهند کرد، توضیح دادیم،
از حل مشکلات زنانه (سندرم تخمدان و  نامنظمی پریود‌ها … )، تا میگرن و ناتوانی جنسی (ED) و کاهش هورمون مردانه، روده تحریک‌پذیر و فشار خون و …

۳۵٪ محتوای جدید (بروز‌رسانی مادام‌العمر)

از اولین باری که این دوره برگزار شد تا به امروز حدود ۳۰ تا ۳۵٪ محتوای دوره بروز‌رسانی شده است.

شما به صورت مادام‌العمر به تمام بروز‌رسانی‌های دوره دسترسی خواهید داشت و همیشه مطمئن خواهید بود که اگر نکته‌ی علمی‌ یا تکنیک و ترفند جدیدی به دوره اضافه کردیم. شما هم تا همیشه به این گنج اطلاعاتی در حال بروز‌رسانی دائم دسترسی خواهید داشت و نیازی به هیچ منبع اطلاعاتی دیگری برای بروز نگه‌داشتن علم تغذیه‌ای‌تان نخواهد داشت. کل تمرکز مجموعه ما روی غنی‌تر کردن هرچه بیشتر این دوره است.

اگر خانم هستیدپشیمان خواهید شد

۱- متناسب لاغر شدن، بسیار بسیار مهم‌تر از صرفا لاغر شدن است. رژیم‌تان باید اولا باعث شود چربی از همان سلول‌هایی که چربی اضافه‌ای در آنها ذخیره شده است آب شوند، و دوما باید بین هورمون‌های جنسی‌تان توازن ایجاد کند، تا در نهایت چربی‌ها بیشتر از شکم و بازو و جا‌هایی که باعث زشت شدن بدن می‌شوند آب شوند و چربی‌های کمتری از سینه و باسن و صورت آب شوند. کافی است یک رژیم غیر اصولی و نادرست بگیرید تا آسیب جبران نا‌پذیری به تناسب بدن‌تان و صورت‌تان وارد شود.

۲- رژیم گرفتن برای زنان باید بسیار اصولی و درست انجام شود که آسیبی به هورمون‌های زنانه، پریود‌ها و … نرسد. نباید کوچکترین مشکلی برای مو‌ها و پوست‌تان پیش بیاید. مشکلاتی که زنان در حین رژیم بر می‌خورند بسیار بیشتر از مردان است و ضروری است که با دانش کامل رژیم‌ را شروع کنید تا پشیمانی پیش نیاید.

🚫 خیلی صریح میگم، اگر خانم هستید و می‌خواهید لاغر شوید (مخصوصا کاهش وزن بیش از ۱۰ کیلو‌گرم) اگر دوره مهندسی تغذیه را شرکت‌ نکنید و مسیر را زیر نظر یک فرد واقعا متخصص یاد نگیرید و به مسیر لاغری مسلط نشوید، شک نکنید که پشیمان خواهید شد.

۳- برگشت وزن در رژیم‌های معمولی برای خانم‌ها خیلی سریع‌تر اتفاق می‌افتد و ضروری است که یاد بگیرید که چطور کاهش وزن‌تان را تثبیت کنید و چطور دیگر بعد‌ها هم چاق نشوید.

هیچ چیز به اندازه یک بدن زیبا روح یک زن را بالا نمی‌برد. 

لاغر شوید و دیگر  هرگز چاق نشوید

پاسخ سوالات شما در مورد دوره جامع

محتوای دوره «مهندسی تغذیه» دقیقا به اندازه تفاوت قیمت‌شان با محتوای کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» تفاوت دارد. کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» در اصل مقدمه‌ای است بر دوره جامع «مهندسی تغذیه».

همانطور که در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» دیدید وقتی باور به اهمیت کالری‌های ورودی و خروجی را از دنیای تغذیه حذف کنیم، تک‌تک دستور‌العمل‌های تغذیه‌ای ‏که تا به حال به شما گفته‌اند، دقیقا برعکس ‌خواهند شد – دقت کنید که تاکید می‌کنم «تک تک دستور‌العمل‌های تغذیه‌ای» – و در کتاب تحمیل کردن حجم بسیار زیادی از تناقضات جدید به مخاطب نا‌آشنا ممکن نبود.

در کتاب سعی شده بود فقط و فقط بر «یک» نکته‌ی بسیار بنیادی تمرکز شود تا طرز فکر و ذهنیت‌تان در ابتدای یک مسیر ‏درست (و طولانی) قرار بگیرد.‏

 

بزارید یک مثال خیلی ساده بزنم:

همیشه دکتر‌های تغذیه به ما گفته‌اند که باید طوری غذا بخوریم، و از مواد غذایی‌ای انتخاب کنیم که مانع از ‏تخریب بافت‌ها و عضلات بدن ما بشوند.‏ درسته؟ ‏

⁉️ اما چی میشه اگر بدانید که تخریب بافت‌ها الزاما اتفاق بدی نیست.‏ مثلا اگر می‌خواهید دچار شلی پوست در هنگام رژیم نشوید باید رژیم‌تان را طوری بچینید که اتفاقا باعث شود ‏پوست‌های اضافه تخریب شوند و از بدن حذف شوند و اگر نه حتما دچار شلی پوست خواهید شد.‏ یا اگر دچار بیماری‌ای باشید، باید اجازه بدهید که سلول‌های ناکارامد و بیمار در بدن تخریب شوند و از بدن خارج شوند.

یا برای اینکه بدن بتواند سلول‌های سالم و کارامد تولید کند، که این سلول‌ها بتوانند به‌صورت بهینه سوخت چربی را به انرژی تبدیل کنند، ‌اول باید اجازه دهید که سلول‌های ناکارامد قدیمی ‏تخریب شوند و از بین بروند و بعد به سراغ جایگزین کردن آنها برویم.

✅ در اصل آنچه که بقیه دکتر‌های تغذیه به صورت کلاسیک برای بدن مضر می‌دانستند را می‌شود با روشی درست به عنوان یکی از قوی‌ترین ابزار‌های درمانی استفاده کرد. و در دوره «مهندسی تغذیه» در یکی از جلسات، یاد می‌گیرید که از مهم‌ترین فاز‌های رژیم لاغری و درمان بیماری، ‏ایجاد یک تخریب سلولی هدفمند است، که باعث بشه سلول‌های مشکل‌ساز و ناکارامد بدن از بین بروند و سلول‌هایی جایگزین شوند که بتوانند به طور بهینه از سوخت چربی‌ها استفاده کنند.

💎 این فقط یکی از ‌ده‌ها نکاتی است که در دوره «مهندسی تغذیه» مورد بحث قرار می‌گیرد و کاملا با باور‌های ‏رایجی که به مردم یاد داده شده متفاوت است و هرگز نمی‌شد در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» حتی به آن اشاره کرد. ده‌ها نکته مثل این وجود دارند که در کتاب «افسانه کالری‌ها» هیچ اشاره‌ای به آنها نشد ولی در دوره «مهندسی تغذیه» بسیار دقیق و کامل تمام این نکات را خواهید آموخت.

یا در مورد ترکیب غذا‌ها با هم دیگر و یا زمان بندی درست غذا‌ها، که این موارد حتی از انتخاب نوع غذا‌ها هم مهم‌تر هستند.

در دوره مهندسی تغذیه آنقدر مطالب عمیق و کاربردی یاد خواهید گرفت که الان اصلا روح‌تان هم خبر ندارد چه محتوا‌های با ارزشی در انتظار شماست.

1️⃣ در بالای همین صفحه قسمت «در دوره مهندسی تغذیه چه یاد می‌گیریم» را بخوانید و جواب این سوال را خواهید گرفت.

2️⃣ جواب این سوال‌تان را در فایل زیر می‌دهم:

عانگع اصلانیانآیا رژیم غذایی هم داده می‌شود یا صرفا آموزش؟

 

 

3️⃣ در دوره «مهندسی تغذیه» در نهایت با هم لیست‌های غذایی طبقه‌بندی شده و برنامه‌های غذایی درست و زمان‌بندی و … را به صورت کامل خواهیم داشت، اما دریافت برنامه غذایی و دستور‌العمل اجرایی در برابر چیزی که در این دوره به شما داده می‌شود شوخی‌ای بیش نیست.
بدن هر فرد و شرایط زندگی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و در دوره «مهندسی تغذیه» شما یاد می‌گیرید که بر حسب شرایط بدن خودتان و شرایط زندگی خودتان، رژیم‌ و برنامه غذایی‌تان را طراحی کنید.
ممکن است ۱۰۰ نفر در این دوره شرکت کنند و هر ۱۰۰ نفر رژیم کاملا متفاوتی را داشته باشند.

همانطور که در بالای این صفحه در بخش «جعبه ابزار مجهز برای لاغری» برایتان توضیح دادم، هرگز یک رژیم خاص و یک برنامه غذایی خاص نمی‌تواند برای همه جواب‌گو باشد. حتما بالای همین صفحه، بخش «جعبه ابزار لاغری» و بخش «در دوره مهندسی چه یاد می‌گیرید» را مطالعه کنید.

قطعا نه.
شما یک پروسه درمانی را باید بگذرانید و رعایت کنید تا سلول‌ها و سیستم سوخت‌رسانی و کبد و بقیه بافت‌ها به سلامت برسند و بتوانند در بدن‌تان نقش خودشان (چربی سوزی) را بدرستی انجام دهند و بعد از آن یاد میگیرید که چطور با تکنیک‌های خیلی ساده این سلامت را بدون داشتن محدودیت غذایی برای طولانی مدت حفظ کنید.


اولا در حین رژیم خودتان می‌توانید شدت رژیم خودتان را انتخاب کنید، که آیا ساده و تفریحی و بلند‌مدت می‌خواهید وزن کم کنید یا نه ضربتی و سریع.

دوما: بسته به هدف‌تان ۲ تا ۴ هفته اول رژیم کمی رژیم سخت‌تر خواهد بود، چون بدن‌تان را باید پاکسازی کنیم و به مرحله‌ای برسانیم که دسترسی به ذخایر چربی آزاد و راحت شود. بعد از آن رژیم برایتان ساده‌تر خواهد شد.

سوم: در درس‌های آخر هم  تکنیک‌هایی را برای تثبت وزن یاد خواهید گرفت که چکار کنیم که دیگر وزن‌تان بر‌نگردد.

چهارم: و در نهایت روش‌ بسیار بسیار ساده‌ای را یاد خواهید گرفت (در قسمت رژیم ققنوس) که به راحتی آب خوردن بتوانید تقریبا بدون هیچ زحمت زیادی هم از زندگی نهایت لذت را ببرید و تقریبا هر غذایی که دوست دارید را تا آخر عمر بخورید و در کنار آن تناسب اندام‌تان را هم در یک بازه‌ی ایده‌آل نگه دارید –  تکنیک ققنوس یک تکنیک بیش از حد عالی و ساده و قوی است که خود آقای اصلانیان مدرس دوره از این روش برای حفط تناسب اندام بدنش استفاده می‌کند. 

نمونه ویدیو «گرسنگی» در بالای همین صفحه (اینجا) را تماشا کنید و جواب‌تان را خیلی کامل خواهید گرفت.

اینکه نمی‌توانید گرسنگی و رژیم سخت را تحمل کنید، چیز عجیبی نیست!
❌ گرسنگی کشیدن در حین هر نوع رژیمی، دلیل روشنی است که نشان می‌دهد آن رژیم، رژیم غلطی است. گرسنگی کشیدن در رژیم نشانه‌ی این است که آن رژیم باعث نشده که دسترسی به انبار‌های انرژی درونی بدنتان آزاد بشود. و نه تنها لاغرتان نخواهد کرد و نه تنها باعث افزایش ولع‌تان خواهد شد، بلکه کاملا به ضرر بدن‌تان است.

✅ در یک رژیم لاغری اصولی و علمی که بدن‌تان را ببرد به سراغ استفاده از چربی‌های ذخیره شده‌، دیگر اصلا نیازی نیست که حتی یک ذره گرسنگی تحمل کنید و یا به زور و اراده خودتان را از خوردن منع کنید. برای کاهش اشتها و کاهش مقدار گرسنگی اولین گام این است بدن‌تان بتواند به صورت اتوماتیک در بین وعده‌‌های غذایی از چربی‌های ذخیره‌شده‌ی درون بدن تغذیه کند. در این حالت وابستگی بدن‌تان به غذا‌ بسیار کم‌تر می‌شود و مقدار گرسنگی و اشتهایتان خود‌به‌خود و به صورت طبیعی کم خواهد شد.

💎 نمونه ویدیو گرسنگی در بالای همین صفحه (اینجا) را تماشا کنید و جواب‌تان را خیلی کامل خواهید گرفت.

هیچگونه نیازی به تهیه‌ی هیچ قرصی، دمنوش خاصی، مکمل خاصی، قرص ویتامینی یا هیچ چیز دیگری ندارید و یاد می‌گیرید که با غذا‌های نرمال روزمره تمام نیاز‌های بدن‌تان را تامین کنید و بدون ۱۰۰۰ تومان خرج اضافه لاغر شوید.

فقط یک نوع ترکیب روغنی خاص وجود دارد که در دوره توصیه خواهیم کرد حتما تهیه کنید و زحمت لاغری را برایتان نصف خواهد کرد و مثل آب خوردن لاغر خواهید شد و واقعا تاثیر معجزه‌ آسایی برای لاغری‌تان خواهد داشت.

اما در حین دوره برای موارد خاص، افرادی که کمبود‌های جدی داشته باشند،‌ یا  افرادی که علاقه‌مند باشند حسابی برای بدن‌شان خرج کنند، یا ورزشکار حرفه‌ای باشند، یا حتما بخواهند قبل و بعد ورزش مکمل مصرف کنند تا چربی‌سوزی و عضله‌سازی حداکثر شود. حتما مکمل‌هایی که مفید هستند را معرفی می‌کنیم.

✔️ سندرم تخمدان دارم …
✔️ زمان بندی پریود‌هام مشکل داره …
✔️ دچار یائسگی زود‌رس شدم …
✔️ نمی‌تونم باردار بشم …

ریشه‌ی همه این چهار مشکلی، یک بیماری به نام «سندرم متابولیک» است. همان بهم ریختگی هورمونی که باعث شده شما چاق شوید، همان هم در زنان باعث ایجاد مشکلاتی مثل سندرم تخمدان، بهم ریختگی پریود‌ها، یا یائسگی زودرس، نا باروری و … می‌‌شود، که در دوره جامع «مهندسی تغذیه» این ها را درمان خواهیم کرد.

نکته: ناباروری در ۵۰٪ اوقات به سندرم متابولیک مرتبط است و در ۵۰٪ موارد دیگر به مشکلات دیگر ممکن است ربط داشته باشد، اما اگر نا باروری شما ناشی از چاقی و سندرم متابولیک باشد، در این دوره بر طرف خواهد شد.


۱- حتما به صحبت‌های خانم شهرزاد سمیعی که در دوره «مهندسی تغذیه» هم ۳۷ کیلو وزن کم کردند و هم تمام مشکلات، نامنظمی پریود‌ها، سندرم تخمدان و … به صورت کامل درمان شد، را کامل گوش بدید. (اینجا را کلیک کنید – صحبت‌های شهرزاد صمیعی: ۳۷ کیلو وزن کم کردم و تمام مشکلات هورمونی زنانه‌ام درمان شد)۲- برای ناباروری، این کامنت اینستاگرام یکی از بچه‌های دوره «مهندسی تغذیه» را خودتان بخوانید.

 

 

برخی افراد دیابتی که انسولین تزریق می‌کنند، دیابت نوع دوم وابسته به انسولین را به اشتباه دیابت نوع ۱ فرض می‌کنند، اما هر دیابت وابسته به انسولین دیابت نوع ۱ نیست، دیابت نوع ۱ معمولا در سنین کم بروز می‌کند و در آن غدد پانکراس فرد به کلی قادر به درشح انسولین نیست.

اگر دیابت نوع صفر (دیابت نهان یا همان استعداد چاقی) و یا دیابت نوع دوم (حتی دیابتی‌هایی که انسولین تزریق می‌کنند) دارید، این دوره برای شماست.

برای درک دیابت نوع ۲ ویدیو «دیابت» در بالای همین صفحه را تماشا کنید.

قطعا برای ما ساده‌تر است که بخواهیم به شما یک برنامه رژیم ماهانه بدهیم و بسیار پر سود‌تر خواهد بود چون همیشه در ماه‌ها و سال‌های آینده وابسته به خودمان خواهید بود و می‌توانیم از شما پول بیشتری در بیاوریم. ولی ما این کار را هرگز نمی‌کنیم چون می‌دانیم که این کار فریب دادن افراد ساده‌‌لوح و امیدوار است.
بخش «تنها راه‌حل دائمی لاغری» و «جعبه ابزار مجهر لاغری» در همین صفحه را بخوانید و اگر هنوز دنبال برنامه رژیم هستید به جای آموزش دیدن. متاسفانه ما حاضر نمی‌شم به بهای فروختن رژیم‌های موقتی اعتبار نتایج مدرسه فیتنسی‌ها را از بین ببریم.

تمایل بدن‌تان به شیرینی دلیل علمی‌ دارد:
همان‌طور که در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» خواندید، بدن شما متاسفانه اختلالی دارد که نمی‌تو‌اند به طور موثر از چربی‌ها به عنوان سوخت استفاده کند، بنابراین ذائقه بدن هم طوری تطبیق پیدا می‌کند که بیشتر تمایل داشته باشید که کربوهیدرات و شیرینی بخورید. به این پدیده «ذائقه بیولوژیکی» می‌گویند که در دوره «مهندسی تغذیه» به تدریج با باز شدن دسترسی بدن‌تان به ذخایر چربی، این ذائقه شدید نسبت به شیرینی‌جات هم تغییر خواهد کرد.

آقای عانگع اصلانیان، از سال ۱۳۹۱، بنیان‌گذار رژیم کتوژنیک در ایران بوده‌ و با ۱۱ سال سابقه کار با هزاران نفر، متخصص‌ترین فرد در زمینه رژیم کتوژنیک در کشور هستند.

یکی از مباحثی که در دوره مهندسی تغذیه حتما آموزش خواهیم داد (درس چهارم) رژیم کتوژنیک خواهد بود و شما این رژیم را از سر‌چشمه آن و زیر نظرمتخصص‌ترین فرد و  بنیان‌گذار این رژیم آموزش خواهید دید.

بله حتما، در دوره مباحث اختصاصی برای گیاه‌خواران هم داریم و به جز مبحث کتوژنیک، بقیه دوره به شدت به درد‌تان خواهد خورد.

‎1️⃣‏ حتما باید کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» را از قبل مطالعه کرده باشید، آن کتاب در واقع مقدمه‌ای است ‏برای این دوره آموزشی که طرز فکر شما را برای یادگیری مطالب کاربردی این دوره شکل می‌دهد.‏

‎2️⃣‏ ثانیا اگر از آن دسته افراد هستید که میونه‌ی خوبی با یادگیری ندارید. مثلا ترجیح می‌دهید هفته‌ای 3 جلسه 2-3 ‏ساعته باشگاه بروید و تلاش کنید ولی حال و حوصله ندارید که هر دو روز یکبار ۱ ساعت برای یادگیری دانشی که تا آخرین روز زندگی به آن نیاز خواهید داشت، وقت بزارید، این دوره را ثبت نام نکنید.

اگر دنبال این هستید که مثلا یه برگه رژیم هفتگی به‌ شما بدهیم و یا یک غذای جادویی معرفی کنیم و بعد بروید و کورکورانه به آن برگه عمل کنید و لاغر شوید. این دوره مناسب شما نیست و شما طعمه خوبی برای «کاسبان و فروشندگان امید» هستید.

3️⃣ اما شرکت در دوره نیاز به هیچ پیش‌نیاز علمی ندارد،‌ در واقع کاملا برعکس، باید 90 درصد دانسته‌هایی قبلی‌ ‏غلطی که سال‌ها توسط اکثر دکتر‌های تغذیه به شما گفته شده است را فراموش کنید و دوره را با ذهن باز و پاک ‏شده از باور‌های غلطی که تحت عنوان علم به خورد شما داده شده، شروع کنید.‏

شما یک‌بار در زندگی می‌خواهید هزینه کنید پس دنبال بهترین و کامل‌ترین باشید.

این دوره برای کسانی است که دنبال بالا‌ترین تخصص و بهترین و تضمین‌شده‌ ترین نتایج هستند، نه کسانی که معیار انتخاب‌شان برای بدن‌شان چند صد‌هزار تومان بالا‌تر یا پایین‌تر باشد.
این دوره چندین برابر این قیمت ارزش‌مند است و بعد از پایان این دوره تا آخر عمر گنجی را در اختیار خواهید داشت که قابل تعویض با هیچ چیزی نیست.

دنبال چیز ارزان نباشید،‌ دنبال آن چیزی باشید که ارزشش را داشته باشد.

همانطور که در قسمت « چند میلیون سود خواهید کرد»، شما فقط در حین اجرای این دوره تمام پولی که برای دوره پرداخت می‌کنید را صرفه‌جویی خواهید کرد، صرفا  بخشی از پولی که صرفه‌جویی می‌کنید را روی یاد‌گیری دانشی که تا آخر عمر بهش نیاز دارید، سرمایه‌گذاری می‌کنید. همین.

1️⃣ اتفاقا اگر وقت اضافه ندارید، و درگیری‌های زندگی‌تان زیاد است باید دوره «مهندسی تغذیه» را ثبت نام‌ کنید. در این دوره به صورت فشرده هر چیزی که لازم دارید به شما آموزش داده می‌شود و همه ابهام‌ها رفع خواهد شد و از خیلی وقت‌ تلف شدن‌ها و جستجو‌ها و سعی و خطا‌ها و عوارضی مثل گرسنگی و بی‌حالی و خستگی بی‌مورد و بقیه عواملی که باعث هدر رفتن وقت و انرژی با ارزش شما می‌شوند جلوگیری خواهد شد.

شما این دوره آموزشی را شرکت می‌کنید که چشم‌هایتان را ببندید و یک نفر متخصص که در کارش خبره است هر چیزی که نیاز دارید را در اختیار‌تان بگذارد و خودتان دیگر درگیر پیدا کردن اینکه چی‌کار کنید و چه روشی درسته، عوارض این کار چیه، الان این ماده بهتره است یا آن ماده و چه ویتامینی باید بخورید و چرا امروز بی‌حال شدم، چرا امروز الکی خسته هستم، چرا امروز عصبی شدم، چرا امروز یبوست گرفتم و … و …  و … نشوید.

2️⃣ شما هر جای ایران باشید، در هر ساعت از شبانه روز که وقت خالی داشته باشید، می‌توانید ویدیو‌های ‏دوره را دانلود کنید و در تلفن همراه،‌ تبلت یا لپتاپ‌تان دوره را تماشا کنید و درس ‌به درس با دوره پیش‌ بیایید.

هر جا ۱۰ دقیقه وقت اضافه داشتید می‌توانید یک ویدیو کوتاه از دوره را تماشا کنید. می‌توانید زمان‌هایی که در ماشین در حال رانندگی یا در تاکسی و مترو هستید، به درس‌ها گوش دهید.
با یک تصمیم باهوشانه، زمان‌های خالی و زمانی‌هایی که به کار‌های روزانه مشغول هستید را به یاد‌گیری برای رسیدن به یک بدن سبک و پرنشاط و سالم استفاده کنید.


🚫 اما در‌نهایت اگر واقعا برای بدن‌تان که مهم‌ترین دارایی‌تان است وقت ندارید و وقت‌تان را به چیز‌های دیگر اختصاص می‌دهید، که خب هیچ کاری نمی‌شود کرد و مجبور هستید بدن‌تان را فدای بقیه کارها کنید و محکوم هستید که چاق و یا بیمار بمانید.

اما اگر بتوانید روزی بیست دقیقه همزمان با انجام بقیه کار‌های روزانه به آموزش هم گوش دهید، این دوره را حتما شرکت کنید و ۲ ۳ ماه بعد به خودتان افتخار خواهید کرد و از خودتان و بدنتان کیف خواهید کرد.

بعد از ثبت‌نام، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که تمام توضیحات نحوه استفاده از ویدیو‌های دوره را برایتان نوشته‌ایم و می‌توانید دوره را بلافاصله شروع کنید. همچنین بعد از ثبت‌نام با شما تماس گرفته خواهد شد، و در مورد استفاده از دوره، معرفی پشتیبان اختصاصی و … توضیحات به شما داده خواهد شد.

✔️ اما خلاصه اینکه: جلسات دوره، دو روز یک‌بار برایتان باز می‌شوند و می‌توانید آنلاین تماشا کنید و یا ویدیو‌ها را دانلود شده هر زمانی که دوست داشتید تماشا کنید.

✔️ می‌توانید ویدیو‌ها را چندین بار تماشا کنید و یاد‌داشت برداری کنید و هر موقع نکته‌ای را فراموش کردید ‏دوباره سراغ ویدیو‌ها بروید.‏

✔️ ویدیو‌های دوره از روز ثبت نام تا ده سال در اختیار شما هستند و می‌توانید هر موقع که نیاز داشتید ‏ویدیو‌ها رو دوباره دانلود کنید.‏

✔️ دوره را می‌توانید روی گوشی موبایل، اندروید، آیفون و یا لپتاپ تماشا کنید.

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید آنلاین پرداخت کنید:

مبلغ ثبت‌نام در دوره را به شماره کارت 5022-2910-5576-2791  به نام عانگع اصلانیان واریز کنید و
۱- نام و نام خانوادگی
۲-  شماره موبایلتان
۳- عکس یا اسکرین‌شات از فیش واریزی
را در  تلگرام یا واتس‌آپ (واتس‌آپ با تاخیر پاسخ داده می‌شود)  به شماره 09100048169  یا آیدی تلگرام @madresefitness_admin بفرستید تا همکاران‌مان سفارش شما را ثبت کنند.


بله، می‌توانید مبلغ ثبت نام دوره را  به صورت قسطی در چند قسمت پرداخت کنید.
بخش «پرداخت در چند مرحله» در بالای همین صفحه (اینجا) را بخوانید.

به هیچ وجه،

کلاس آنلاین هم دقیقا مانند کلاس حضوری است و همانطور که نمی‌شود کلاس حضوری را ثبت نام کرد و بعد با دوست و خانواده در کلاس شرکت کرد، در کلاس آنلاین هم فقط کسی که پول بابت کلاس پرداخت کرده است حق استفاده از کلاس و ویدیو‌ها را دارد و نمی‌تواند دوره را به دوستان و فک و فامیل و همکارانش بدهد.

ویدیو‌های دوره در یک اپلیکیشن رمز گذاری شده در اختیار‌تان قرار داده می‌شود  و  دسترسی‌ها با شماره موبایل فرد ثبت‌نام کننده است و نمی‌توان با دوست یا همکار و هر کسی به اشتراک گذاشت.


ثبت نام گروهی:
🔴 مهم: اگر چند تا دوست یا همکار هستید و مایل هستید همزمان در دوره ثبت‌نام کنید، به همکاران پشتیبانی فروش در تلگرام، اعلام کنید تا برای ثبت‌نام گروهی برای شما تخفیف ویژه‌ای قائل شوند.

پشتیبانی تلگرام: @madresefitness_admin


آیا اجازه دارید، نکاتی که در دوره یاد می‌گیرید را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید؟

درس‌های 2 و 3 و 5 و 8 و رژیم‌هایی مثل رژیم دایره طلایی، پروتوکل ققنوس، نکات و ترفند‌هایی هستند که هیچ کجای ایران این ‏ترفند‌ها را نمی‌توان پیدا کرد و محتوای 100% انحصاری مدرسه فیتنس است که از کنفرانس‌های بسیار ‏گران ‌قیمت و بروز، بدست آمده و هرگز نه خودمان در شبکه‌های اجتماعی کوچکترین اشاره‌ای به این نکات کردیم ‏و نه اینکه شما هم اجازه منتشر کردن آنها در یک پیج یا گروه عمومی را ندارید.

تا به امروز بیش از ۱۱۰۰۰ نفر در دوره «مهندسی تغذیه» ثبت نام کرده‌اند. تمام سوالاتی که این افراد پر‌سیده‌اند در ‏قالب ویدیو‌های آموزشی جواب داده شده است.‏ هر سوالی که احتمالا برایتان پیش بیاید را مطمئن باشید برای افراد دیگر هم پیش‌آمده و قبل از شما پرسیده‌اند ‏و جواب‌ تمام سوالاتی که فکرش را بکنید و جواب سوالاتی که حتی شاید فکرش را هم نکنید در دوره گنجانده شده ‏است و به احتمال ۹۹.۹٪ هر سوالی که برایتان پیش بیاید، قطعا جوابش در قالب ویدیو‌هایی در دوره گنجانده‌ایم.‏

✅ اما با این حال اگر سوالی در دوره نبود، می‌توانید با پشتیبان اختصاصی خودتان در میان بگذارید و جواب سوالات‌تان را برایتان توضیح خواهند داد.

بخش «پشتیبانی VIP» در بالای همین صفحه را هم بخوانید.

بله، اگر امکان پرداخت ریالی برای ثبت‌نام و یا شماره تلفن ایران برای ثبت نام در دوره ندارید، به پشتیبانی فروش شرکت در تلگرام @madresefitness_admin پیام دهید تا همکارانمان شما را راهنمایی کنند.

هنوز سوال و ابهامی دارید؟

اگر سوالی در خصوص دوره «مهندسی تغذیه» دارید که در این صفحه پاسخش را پیدا نکردید، به همکاران پشتیبانی فروش در تلگرام به آیدی @madresefitness_admin پیام دهید و سوال‌تان را کامل مطرح کنید و در اسرع وقت (ساعات کاری) همکاران‌مان با خوش‌رویی سوال‌تان را پاسخ خواهند داد.

نیاز به مشاوره تلفنی پیش از ثبت‌نام دارید؟

ابتدا لطفا کل توضیحات دوره که در همین صفحه نوشتیم را کامل بخوانید و اگر حس کردید نیاز است که پیش از ثبت‌نام مشاوره تلفنی دریافت کنید:

1️⃣ در فرم زیر بنویسید که چه سوال یا ابهامی در مورد دوره مهندسی تغذیه دارید؟ و دلیل نیاز‌تان به مشاوره پیش از ثبت‌نام چیست؟
2️⃣ مختصری هم در مورد خودتان توضیح دهید (سن و قد و وزن و مشکلات سلامتی که دارید و …)

3️⃣ همکارانمان در ۴۸ ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت و با توجه به سوال‌تان شما را راهنمایی خواهند کرد.

شما حتما باید در دوره مهندسی تغذیه شرکت کنید

✔️ اگر تا الان چندین بار رژیم گرفتید و ده‌ها مدل چربی‌سوز و دستگاه را امتحان کردید و از درجا زدن خسته شدید.
✔️ اگر بدانید چه لذتی دارد که توی جمع بقیه از شما بپرسند «چطور لاغر کردی به ما هم یاد بده»؟
✔️ اگر از چیزی که الان هستید نسبت به چیزی که می‌توانید باشید راضی نیستید.
✔️ اگر بدانید که چه لذتی دارد، که قلق بدن‌تان دست‌تان باشد و روی بدن‌تان تسلط کامل داشته باشید.

 

✔️ اگر سن‌تان زیاد است و نمی‌خواهید در پیری بیماری‌های متعدد‌تان سر‌بار فرزندان‌تان بشود.
✔️ اگر جوان هستید و از اینکه پدر و مادر‌تان در سنین پیری هر روز بیمار‌تر و وابسته‌تر به شما شوند می‌ترسید.
✔️ اگر موقع عکس گرفتن راحت نیستید و در عکس‌هایتان از هیکل‌تان لذت نمی‌برید.
همین الان عکس‌هایتان را نگاه کنید و تصمیم بگیرید که دو ماه بعد چه اندامی را برای خودتان انتخاب می‌کنید.
✔️ اگر جایی به خاطر بدن‌تان معذب شدید یا لباسی که دوست داشتید را نتونستید در مهمانی بپوشید.

 

✔️ اگر موقع پشت میز نشستن کمرتان زود خسته می‌شود.
✔️ اگر به دنبال روابط جنسی پر‌انرژی و عالی هستید.
✔️ اگر دنبال این هستید که همسر یا پارتنر‌تون همه جا در مورد خوش‌اندام بودن شما افتخار کند.
✔️ اگر از بدن لخت‌تان جلوی آیینه خوش‌تان نمی‌آید.
✔️ اگر اکثر اوقات بدون هیچ دلیلی بدن‌تان خسته و بی‌حال است.
✔️ اگر موقع بالا و پایین کردن ۳ ۴ طبقه پله به نفس نفس می‌افتید.
✔️ اگر بدانید که چه لذتی دارد که کسی غذا‌هایتان را برای شما انتخاب نکند و دانش‌اش را داشته باشید که دستتان باز باشد.

 

✔️ اگر تا الان میلیون‌ها تومان برای لاغر شدن هدر دادید و برگشتید سر جای اول‌تان.
✔️ اگر به جراحی‌های دردناک و پر‌عارضه برای لاغری فکر کردید.
✔️ اگر می‌دانید که بدن‌تان و شادابی و نشاط و سبک بودن است که مهم‌ترین تاثیر را در کیفیت زندگی‌تان دارد.

 

✔️ اگر می‌خواهید بچه‌دار شوید و نمی‌خواهید فرزندتان استعداد چاقی را از رحم مادر به ارث ببرد.
✔️ اگر به تغذیه سالم برای خانواده و فرزندان‌تان اهمیت می‌دهید و نمی‌خواهید با تغذیه نادرست از بچگی روز‌به روز استعداد چاقی‌شان فعال شود و چاق‌تر شوند.
✔️ اگر به دنبال حداکثر اعتماد به نفس و جذابیت هستید و می‌خواهید هر بار به خودتان فکر می‌کنید عمیقا از چیزی که هستید کیف کنید.

✔️ اگر آخرین بار که رژیم گرفتید،‌ مدام فکر‌تان درگیر غذا بود و گرسنه بودید و دوست ندارید لاغری یه تجربه عذاب آور باشد.
✔️ اگر دوست دارید از خودتان کیف کنید و از خودتان راضی باشید و واقعا زندگی کنید، نه اینکه فقط زنده باشید.
✔️ اگر دوست دارید حس سبکی را هر لحظه زندگی حس کنید.
✔️ اگر از حس تنگی لباس‌هایتان متنفرید.
✔️ اگر دوست دارید جلوی آینه به خودتان بگید: «عالی هستی، دوستت دارم»

 

✔️ اگر دنبال یک نتیجه‌ی بلند‌مدت هستید و درک کردید که تنها راه دائمی یادگیری و تسلط روی بدن‌تان است.
حالا “بمونه شاید از شنبه”، نه … اگر واقعا بدنی خوب می‌خواهید … امروز وقت تصمیم‌گیری برای بدن‌تان است.

حتی اگر لازم است، پول قرض بگیرید و حتما ثبت نام کنید

 فقط در یک صورت در دوره «مهندسی تغذیه» ثبت نام نکنید: اگر محتاج نان شب هستید. در غیر این صورت حتی ‏اگر شده پول قرض بگیرید و در این دوره ثبت نام کنید و من به شما قول میدم سه ماه بعد، به خودتون و دیگران بگید که شرکت در «دوره مهندسی تغذیه» یکی از بهترین تصمیمات زندگی‌تون تا الان بوده و یک بدن زیبا و اعتماد به نفس و انگیزه و شوق زندگی بدست خواهید آورد و از ته دل با خودتان کیف خواهید کرد.
— عانگع اصلانیان

وقت  تصمیم‌گیری  است

1️⃣ کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» را مطالعه کردید و دقیقا می‌دانید که چقدر لازم است در این دوره شرکت کنید.
2️⃣ نمونه ویدیو‌های رایگان دوره از مقدمه دوره «مهندسی تغذیه» را در همین صفحه دیده‌اید و به راحتی می‌توانید در مورد محتوای دوره قضاوت کنید.
3️⃣ ده‌ها نمونه از نتایج شرکت‌کنندگان قبلی و «رکورد‌دار کاهش وزن» از ۱۰ کیلو تا ۱۰۳ کیلو کاهش‌وزن و افرادی که دیابت و کبد چرب‌شان کاملا درمان شده است را دیده‌اید و عکس‌های قبل و بعد و مصاحبه‌هایشان را شنیده‌اید.
4️⃣ دوره «مهندسی تغذیه» گارانتی برگشت وجه دارد و اگر به هر دلیل نتوانستید از این دوره نتایج لازم را بگیرید می‌توانید پول ثبت نام را پس بگیرید.
5️⃣ دوره «مهندسی تعذیه» عملا بعد از ۲ ۳ ماه برایتان نه تنها رایگان خواهد بود بلکه سود مالی هم خواهید کرد.
6️⃣ دوره به صورت آنلاین است و بهانه وقت ندارم و نمی‌تونم باشگاه برم و فعلا وقتش رو ندارم را ندارید، روزی ۲۰ دقیقه برای رسیدن به هدف‌تان کافی است.

💎 کمتر از دو سه ماه بعد نتیجه‌ی تصمیم درست امروز را خواهید دید.

ما مشکل شما را برای همیشه حل خواهیم کرد. راهش این است

اگر چند ماه قبل در دوره «مهندسی تغذیه» شرکت کرده‌ بودید الان یک بدن به شدت عالی داشتید.
از همین امروز وزن کم کنید.