رفتن به محتوا
مهندسی تغذیه

تبریک می‌گم که در دوره مهندسی تغذیه شرکت کردید

عانگع اصلانیان هستم و به شما تبریک میگم که در دوره مهندسی تغذیه شرکت کردید.
مطمئن باشید که بعد از پایان این دوره به این تصمیم‌تون افتخار خواهید کرد.

قبل از اینکه به سراغ شروع دوره و جلسه اول از درس اول بریم. لازمه یه سری توضیحات رو بدونید تا بتونید از دوره حداکثر استفاده رو ببرید و توی استفاده از دوره دچار مشکل نشید.

۱- نحوه دسترسی به درس‌های دوره:

امروز با کلیک روی دکمه زیر می‌تونید به درس‌های دوره «مهندسی تغذیه» دسترسی پیدا کنید و از امروز به بعد کافیه از قسمت منو سایت به «بخش کاربری‌ من» برید و از اونجا به صفحه اصلی درس‌های «دوره مهندسی تغذیه» دسترسی خواهید داشت.

دوره شامل ۸ مبحث (درس) است که هر مبحث شامل ۳ تا ۵ «جلسه» است. مجموعا ۳۰ جلسه در خدمت شما خواهم بود.
«درس» با «جلسه» متفاوت است، مثلا درس (مبحث) اول شامل ۵ جلسه ۱.۵ ساعته است. (که هر جلسه به چند ویدیویی کوتاه‌تر تقسیم شده تا تماشای ویدیو‌ها راحت‌تر باشد). هر دو روز یکبار یک جلسه جدید برای شما باز خواهد شد.

 

 صفحه اصلی دوره مهندسی تغذیه

۲-  استفاده موثر‌تر از آموزش‌‌ها:

حتما حتما یه دفتر اختصاصا برای این دوره داشته باشید که نکات را یاد‌داشت کنید چون قطعا وقتی به جلسه آخر برسید نکاتی که توی جلسات اول گفته شده فراموش‌تون میشه و کل زحمت‌هاتون هدر میره، خیلی خیلی تاکید می‌کنم که حتما خلاصه برداری کنید. چون برای سال‌های بعدی عمرتون مدام لازم خواهد شد که به این نکات سر بزنید.

۳- یک مورد بسیار بسیار بسیار مهم:
۴- برای استفاده موثر‌تر از پشتیبانی:

از امروز تا ۱۰۰ روز می‌تونید سوالات مربوط به رژیم رو از پشتیبان تخصصی در تلگرام بپرسید.

فقط سوالاتی رو از پشتیبانی بپرسید که مربوط به درس‌های گذشته باشد،‌ اگر یه دوره ۳۰ جلسه‌ای شرکت کردید و به جلسه ۱۰ رسیدید، طبیعتا و قطعا به اندازه ۲۰ جلسه هنوز نکات مبهم و گنگ و سوال بر‌انگیز برایتان وجود خواهد شد و غیر از این نمی‌تونه باشه. نمی‌تونید توقع داشته باشید که در جلسه ۵ همه چیز براتون روشن باشه و سوالی وجود نداشته باشه. به تمام سوالات و مباحث به ترتیب خواهم پرداخت. طبیعتا تکنیک‌ها و نکات پیشرفته در درس‌های آخر مطرح می‌شود پس هرگز در جلسات اولیه سوالاتی نپرسید که مربوط به آینده است. فقط ابهام‌های مهم و کلیدی در مورد  جلسه‌ای که تماشا کردید رو سوال کنید. مطمئن باشید تا پایان ۳۰ جلسه به تمام نکات و جزئیات خواهم پرداخت.

در ضمن یه سری اطلاعات از خودتون برامون بنویسید که اگر سوالی پرسیدید و نیاز به پشتیبانی داشتید پشتیبان ما بهتر شما رو بتونه راهنمایی بکنه:

جنسیت؟ سن؟ قد؟ وزن؟  بیماری‌ها؟ (دیابت؟ کبد‌چرب؟ تیرویید؟ چربی خون؟ کلسترول بالا؟ سندرم تخمدان؟ فشار خون؟)
اگر دیابت دارید (قند خون ناشتا‌تون بدون قرص چنده؟ چه قرص‌هایی مصرف می‌کنید؟ انسولین می‌زنید یا نه؟
 ورزش می‌کنید یا نه؟ (چه ورزشی و چه مقدار؟)
شاغل هستید یا در خانه فعالیت دارید؟
پراکندگی اضافه وزن‌تون بیشتر در چه نواحی هست؟ (چاقی شکمی دارید؟ پهلو؟ ران و باسن؟ یا پرداکندگی یکنواخت؟
ترجیحا خوب میشه اگر یک عکس ایستاده هم بفرستید..

 

دوره را با عکس گرفتن از خودتان شروع کنید

در ضمن همین امروز خودتون رو وزن کنید و چند تا عکس مختلف در حالت‌های مختلف نشسته و ایستاده و با لباس و بدون لباس از خودتون برای خودتون بگیرید که به تدریج که با دوره پیش میرید بتونید پیشرفت‌تون رو بسنجید و از نتایج لذت ببرید.