رفتن به محتوا

۴۶ کیلو لاغری، حتی با شکستگی کمر و بدون تحرک (صوتی)

130
کیلو قبل از رژیم
130
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

لاغری با شرایط بدون تحرک و با شکستگی کمر

مسعود محمدیان عزیز، ۲۸ ساله از ارومیه – آذربایجان غربی

✔️ وزن قبل از رژیم: ۱۳۰ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۸۴ کیلو

✔️ کاهش وزن ۴۶ کیلویی در طی حدود  ۱۰ ماه

نکته جالب در مورد کاهش وزن مسعود محمدیان این است که او قبل از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»، بر اثر تصادف موتور و به علت شکستگی کمر تا شش ماه حتی نمی‌توانست پایش را تکان دهد و در حین رژیم هیچ نوع فعالیتی نداشته است.
حتما تجربه متفاوت مسعود در لاغری را گوش دهید.

🎉  تبریک می‌گیم به مسعود محمدیان عزیز، که تونست یه زندگی جدیدی رو برای خودش رقم بزنه.

«قبل از شروع رژیم آقای اصلانیان، تصادف موتور شدیدی کردم و مهره کمرم شکست و تحت جراحی‌های متعدد قرار گرفتم و تا شش ماه حتی نمی‌تونستم پای چپم رو تکان بدم. در اون مدت تصمیم گرفتم رژیم بگیرم که حداقل چاق‌تر از این نشم. با تحقیق کتاب‌های آقای اصلانیان رو خوندم و دوره‌ی «مهندسی تغذیه» رو ثبت نام کردم و صرفا با پایبندی به یک سری اصول واقعا ساده موفق شدم سیستم بدنم را تنظیم کنم و وزنی رو کم کردم که قبلا با ساعت‌ها باشگاه رفتن و رژیم گرفتن از دکترهای تغذیه نتونسته بودم کم کنم.
در واقع اون موقع که زمین‌گیر شده بودم آرزوم این بود که بتونم چند قدم راه برم و با این روش بدون هیچ گونه تحرکی تونستم یه نتیجه عجیب کاهش وزن ۴۶ کیلویی بدست بیارم.»

مسعود محمدیان
از شرکت‌کنندگان دوره جامع مهندسی تغذیه

«توی این لایف‌استایل من هیچ عوارضی ندیدم. نه ریزش مو و نه شل شدن پوست و نه بی‌حالی، و الان بعد از ۴۶ کیلو کاهش وزن پوستم کاملللا اوکیه.»
«نتیجه‌ای که من از دوره «مهندسی تغذیه» گرفتم واقعا میشه گفت نتیجه‌ی بی‌نظیریه، روش این رژیم خیلی ساده است و واقعا هم سریع جواب میده. دیگه وقتی یکی بدون حتی تحرک توی ۱۰ ماه ۴۶ کیلو وزن کم می‌کنه نشون میده که روش‌ش چقدر موثر جواب میده. هیچ نیازی به کالری‌شماری و اندازه گرفتن وعده غذایی و این مدل چیزها هم نداشت.»

مسعود محمدیان
از شرکت‌کنندگان دوره جامع مهندسی تغذیه

«به نظر من آموزش دیدن خیلی بهتر از گرفتن یه برنامه‌ی رژیمی هستش، چونکه در هر شرایطی وقتی یه جایی هستی یا میری مهمونی و سفره‌ای باز میشه به راحتی می‌تونی هر لحظه انتخاب‌هایی بکنی که باعث لاغری بشه و وابسته به یه برنامه خاصی نیستی که دست و پاتو ببنده و خودت دیگه میشی متخصص تغذیه بدن خودت و با دانشی که داری می‌تونی همیشه خیلی راحت پیش بری و از رژیمت هم لذت ببری»

مسعود محمدیان
از شرکت‌کنندگان دوره جامع مهندسی تغذیه

«علاوه بر اینکه باعث شده خیلی پر‌انرژی‌تر باشم، باعث شده که روحیه و اعتماد به نفسم خیلی بره بالا‌تر، قبلا چون وزنم زیاد بود اصلا اعتماد به نفس نداشتم ولی الان روحیه و اعتماد به نفسم به شدت بالا رفته و هر جا میرم با اعتماد به نفس کامل میرم و این بهترین بخش هست و این برای من فوق‌العاده است یه حس بی‌نظیره»

مسعود محمدیان
از شرکت‌کنندگان دوره جامع مهندسی تغذیه
مسعود محمدیانتجربه کاهش وزن ۴۶ کیلویی من

💔 اگر نمی‌خواهید بعد از لاغری بیفتید دنبال لیزر و جراحی و ترمیم شل‌شدگی پوست:

بسیاری از افرادی که با رژیم‌های کلاسیک سعی می‌کنند وزن کم کنند، حتی اگر با تلاش و سختی فراوان موفق هم بشوند، اما افتادگی و شل‌ شدن پوست بعد از رژیم که برای اکثر افراد با اضافه‌‌وزن‌های بیش از ۲۰ کیلو‌گرم (خانم‌ها ۱۵ کیلوگرم) رخ می‌دهد، باعث می‌شود که تا ۲-۳ سال به خودشان بگویند که ای ‌کاش اصلا لاغر نمی‌شدم. اکثر افرادی که اضافه‌وزن بالایی دارند و با رژیم‌های کلاسیک مرسوم وزن کم می‌کنند، بعد از لاغری به دلیل شلی پوست و ترک‌های ترمیم نشده، جرئت نمی‌کنند حتی استخر بروند و هر روز جلوی آیینه به جای غم چاقی باید با غم پوست‌های شل‌ و نا‌زیبایشان مواجه شوند و تازه بعد از لاغری باید بیفتند دنبال لیزر و جراحی و ترمیم شلی پوست.

این شل شدن پوست بعد از رژیم، زمانی بسیار بدتر است که برای پوست صورت اتفاق بیفتد، حتی کمی افتادگی و شل شدن پوست صورت و گونه‌ها باعث ‌خواهد شد بعد از لاغری پیر‌تر و چروکیده به نظر برسید.

هماهنطور که از عکس‌های برهنه مسعود مشخص است هییییییچ گونه افتادگی و شلی پوستی نداشته است. چرا؟ چون در دوره جامع «مهندسی تغذیه» در یک درس اختصاصی یک راهکار بسیار بسیار کارساز و همچنین تکنیک‌های پیشرفته‌ای برای جلوگیری از شل‌شدن پوست آموزش می‌دهیم که کمک می‌کند پوست‌های قدیمی‌تان توسط خود بدن تجزیه شوند و جایشان را به پوست جدید با طراوت بدهند.