رفتن به محتوا

سنگینی ۴۵ کیلو اضافه‌وزن داشت کمرم رو می‌شکست (صوتی)

135
کیلو قبل از رژیم
135
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

امیرحسین میرزایی عزیز، سن ۱۹ ساله،‏ از خرم آباد – لرستان

✔️ وزن قبل از شروع لاغری: ۱۳۵ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۹۰ کیلو

✔️ کاهش وزن ۴۵ کیلویی در طی حدود ۱۰ ماه

 

💔 بخشی از دلنوشت‌های سال گذشته‌ی امیر‌حسین، دقیقا ۱۰ ماه قبل:
«سنگینی شکمم داره کمرم رو می‌شکنه، بیچاره داره ۱۳۵ کیلو وزن تحمل می‌کنه، ولی من خودم رو دوست دارم و این شکم باید آب بشه»

💎 از صمیم قلب تبریک می‌گیم به امیر‌حسین عزیز، که امروز با پا گذاشتن در مسیر یه سبک زندگی درست، به هدفش رسیده و با آب کردن ۴۵ کیلو چربی اضافه، یک کار بزرگ به کارنامه خاطرات امروزش اضافه شده.
از امروز دیگه به جای درگیر بودن با چاقی و اضافه وزن می‌تونه اهداف خیلی بزرگتری برای زندگیش رو توی هدف‌گذاری‌ها و دلنوشت‌هاش در پیش بگیره.

«این بار که شروع کردم برای لاغری، نمی‌خواستم بی‌گدار به آب بزنم، و خواستم اصولی یادبگیرم، چون قبلا با رژیم‌های مرسوم تجربه‌اش رو داشتم که بعد از لاغری دوباره کل اضافه وزن برمی‌گرده و چه بسا چاق‌تر هم می‌شدم.»

امیرحسین میرزایی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«من از طریق پسر‌خاله عزیزم که قبلا در کلاس‌های مدرسه فیتنس شرکت کرده بود با دوره «مهندسی تغذیه» آشنا شدم و من هم در دوره ثبت نام کردم و بعد از یک هفته از شروع این سبک زندگی نتایجش رو مشاهده کردم و مدتی که گذشت اطمینان کامل پیدا کردم که این بهترین روش لاغری هست، بدون حتی یک لحظه گرسنگی کشیدن و عصبی شدن.»

امیرحسین میرزایی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«روش آقای اصلانیان، یه رژیم نیست، یه سبک زندگیه که هر کسی به راحتی می‌تونه تا آخر عمرش با دانشی که کسب می‌کنه خودش یه زندگی سالم رو ادامه بده. بدون اینکه یه دونه از موهاش بریزه یا پوستش ترک بخوره، حتی بعد از ۴۵ کیلو کاهش وزن»

امیرحسین میرزایی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
امیر حسین میرزاییاز شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

💔 اگر نمی‌خواهید بعد از لاغری بیفتید دنبال لیزر و جراحی و ترمیم شل شدگی پوست:

بسیاری از افرادی که با رژیم‌های کلاسیک سعی می‌کنند وزن کم کنند، حتی اگر با تلاش و سختی فراوان موفق هم بشوند، اما افتادگی و شل‌ شدن پوست بعد از رژیم که برای اکثر افراد با اضافه‌‌وزن‌های بیش از ۲۰ کیلو‌گرم (خانم‌ها ۱۵ کیلوگرم) رخ می‌دهد، باعث می‌شود که تا ۲-۳ سال به خودشان بگویند که ای ‌کاش اصلا لاغر نمی‌شدم. اکثر افرادی که اضافه‌وزن بالایی دارند و با رژیم‌های کلاسیک مرسوم وزن کم می‌کنند، بعد از لاغری به دلیل شلی پوست و ترک‌های ترمیم نشده، جرئت نمی‌کنند حتی استخر بروند و هر روز جلوی آیینه به جای غم چاقی باید با غم پوست‌های شل‌ و نا‌زیبایشان مواجه شوند و تازه بعد از لاغری باید بیفتند دنبال لیزر و جراحی و ترمیم شلی پوست.

این شل شدن پوست بعد از رژیم، زمانی بسیار بدتر است که برای پوست صورت اتفاق بیفتد، حتی کمی افتادگی و شل شدن پوست صورت و گونه‌ها باعث ‌خواهد شد بعد از لاغری پیر‌تر و چروکیده به نظر برسید.

هماهنطور که از عکس‌های برهنه مسعود مشخص است هییییییچ گونه افتادگی و شلی پوستی نداشته است. چرا؟ چون در دوره جامع «مهندسی تغذیه» در یک درس اختصاصی یک راهکار بسیار بسیار کارساز و همچنین تکنیک‌های پیشرفته‌ای برای جلوگیری از شل‌شدن پوست آموزش می‌دهیم که کمک می‌کند پوست‌های قدیمی‌تان توسط خود بدن تجزیه شوند و جایشان را به پوست جدید با طراوت بدهند.