رفتن به محتوا

می‌گفتن نکن، جواب نمی‌ده، ولی انجام دادم و معجره کرد (صوتی)

130
کیلو قبل از رژیم
130
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

عباس یوسف‌نیا عزیز، از قم

✔️ وزن قبل از رژیم: ۱۳۰ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۹۰ کیلو

✔️ کاهش وزن ۴۰ کیلویی در طی حدود ۱۰ ماه

همانطور که می‌دانید محتوای ارائه شده در دوره «مهندسی تعذیه» بسیار خلاف باور‌های عموم (و بقیه دکتر‌های تغذیه کلاسیک) است (حتی بعضی نکات طوری در جامعه با مخالفت روبرو می‌شوند که ترسناک است و حتی اشاره کردن به آنها را از توی کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» حذف کردیم). یکی از چالش‌های افرادی که دوره مهندسی تغذیه را شرکت می‌کنند این است که در برابر نصبحت‌ها و تردید‌هایی که اطرافیانشان در دلشان ایجاد می‌کنند بایستند. این یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی بود که آقای یوسف‌نیا عزیز بسیار با آن مواجه بود و اطرافیانش از خانواده تا همکاران مدام نصیحتش می‌کردند که «با این روش‌ها که آدم لاغر نمیشه، اینا همه تبلیغه که بگن متفاوت هستیم، بیا مثل آدم رژیم بگیر و … ) و الان بعد از گذشت ۱۰ ماه آقای یوسف‌نیا نتیجه‌ی تکیه بر محتوای علمی دوره و گوش ندادن به نصیحت‌های اطرافیانش را روی بدنش می‌بیند و حالا بقیه هستند که میگن «به ما هم یاد بده ما هم با روش تو وزن  کم کنیم».

🎉 تبریک می‌گیم به آقای یوسف‌نیا که تونستن این نتایج خیلی فوق‌العاده رو بدست بیاورن و آفرین بهشون که یه زندگی جدیدی رو برای خودشون رقم زدن.

«من بارها و بارها رژیم گرفته بودم، انواع رژیم‌ها رو امتحان کردم، از کالری‌شماری گرفته تا گیاه‌خواری و هرررر چیزی که فکرش رو بکنید رو من انجام دادم و نتیجه نداد، حتی ۸۰ روز گیاه‌خواری کردم و اونقدر بی‌حس و حال شده بودم که فقط یه جا افتاده بودم و انرژی نداشتم.

من با استاد‌های بدنسازی دیگه هم کار کردم ولی رژیمی که اونا می‌دن هر چی می‌خوری اصلا احساس سیری نمی‌کنی. حتی برای خودم تا یه حدی قابل باور نبوده که تونستم ۴۰ کیلو بدون هیچ ورزشی کم کنم. این رژیم یه تولد دوباره است.»

عباس یوسف‌نیا
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«غذا‌های این رژیم عالی و خوشمزه است و  جالبه که عالی‌ترین و خوشمزه‌ترین غذا‌ها رو می‌خوری و هر چقدر می‌خوای می‌خوری و جالبه که همیشه سیری و لاغر هم میشی. و توی هیچ رژیمی همچین چیزی تجربه نکردم. این رژیم تولد دوباره است.»

عباس یوسف‌نیا
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«وقتی قراره ۱۰ ماه یه سبک زندگی داشته باشی، برای اینکه بتونی بهش پایبند باشی باید واقعا از غذا‌ها و روش خوردنش لذت ببری و اگر نه نمیشه پایبند موند.»

عباس یوسف‌نیا
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«اون‌هایی که نمی‌دونن داستان چیه، با بهانه‌هایی مثل اینکه دچار ریزش مو میشی، پوستت چروکیده میشی، بی‌حال میشی می‌خوان تو رو از گرفتن این سبک رژیم منصرف کنن. اوایل رژیمم تا 3 ماه با همه درگیر بودم که همه هی می‌گفتن اینو نخور اون رو نخور دچار عوارض میشی ولی تا امتحان نکنن خبر ندارن از چیزی و الان که ۱۰ ماه گذشته این اثبات شده و ممنونم از آقای اصلانیان»

عباس یوسف‌نیا
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«توی رژیم‌های دیگه موقع رژیم همیشه با ولع و پر‌خوری عصبی و پر‌خوری احساسی باید مقابله کنی ولی توی این رژیم خبری از این احساس‌ها نبود. از هر لحاظ عالی شده بودم لاغری سریع، انرژی بالا،  اعصاب و اخلاق خوب … این روش هر خوبی‌ای که بگید داشت و هر لحظه‌ی زندگی آدم رو ساده و دلپذیر می‌کنه.»

عباس یوسف‌نیا
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

این آموزش‌ها بهترین روش برای ارائه‌ی رژیم غذاییه چون یاد‌می‌گیرید که هر فردی نسبت به فرد دیگه متفاوته و باید خودش قلق بدنش رو یاد بگیره وعلمی می‌خواد که بدونه چطور سبک درست غذایی رو توی زندگی خودش اجرا کنه و پیاده کنه و منبع این علم توی ایران فقط آقای اصلانیان ه

عباس یوسف‌نیا
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
عباس یوسف‌نیامی‌گفتن نکن، جواب نمی‌ده، ولی انجام دادم و معجره کرد

💎 کاری را انجام دهید که دلیلش را می‌دانید و به درستی آن اطمینان ۱۰۰٪ دارید:

همانطور که آقای یوسف‌نیا عزیز هم توضیح داد، یکی از چالش‌های اصلی این است که اطرافیان‌تان با شما همکاری کنند و مدام نخوان نصیحت کنند که «نمیشه، جواب نمیده، این چه روشیه آخه، ول کن اینا‌رو، بیا مثل آدم رژیم بگیر و … »

۱- باید خودتان ایمان داشته باشید که به هر بادی مسیر‌تان عوض نشود و این ایمان ریشه از این می‌شود که با دلیل و مدرک و سند علمی آموزش ببینید و یاد بگیرید و اطمینان منطقی پیدا کنید که مسیری که دارید در آن حرکت می‌کنید از هر لحاظ درست است.

۲- باید با اطلاعات علمی و دلایل منطقی مسلح باشید که بتوانید دیگران را هم قانع کنید که «واقعا می‌دانید دارید چی کار می‌کنید» و نگران شما نباشند و با شما همکاری کنند یا حداقل شما را نا‌امید نکنند.

واقعیتی که هم ما می‌دانیم و هم شما می‌دانید این است که:

هرگز هرگز هرگز نمی‌توان سبک زندگی را بر پایه‌ی انجام کار‌هایی استوار کرد که دلیل علمی و منطق اجرا آن کار را نمی‌دانید. قبول دارید؟ و زمانی که آنقدر علم بدست آوردید که دیگه به همه جزئیات و جوانب مسلط بودید، ناخداگاه چه بخواهید چه نخواهید تمایل درونی پیدا می‌کنید که آن کار‌های درست را در زندگی پیاده کنید و اگر نه با هر پست اینستاگرامی یا هر نصیحت اطرافیان‌تان مسیر‌تان عوض خواهد شد و دور خودتان خواهید چرخید. چون کار‌هایی را دارید می‌کنید که دلیل‌شان را بلد نیستید.
خلاصه اینکه، آیا به علم کاهش وزن و حفظ تنابسب اندام تا ابد مسلط هستید؟