رفتن به محتوا

۳۷ کیلو لاغری + درمان کامل مشکلات شدید هورمونی زنانه (صوتی)

دختر چاق
104
کیلو قبل از رژیم
دختر لاغر
104
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه
مشکلات زنان

برطرف شدن کامل مشکلات هورمونی زنانه

شهرزاد سمیعی عزیز، سن ۳۴ ساله،‏ از تهران

✔️ وزن قبل از شروع لاغری: ۱۰۴ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۶۸ کیلو

✔️ کاهش وزن ۳۷ کیلویی در طی حدود ۹ ماه

علاوه بر اضافه‌وزن، خانم سعیمی دچار کیست تخمدان و مشکلات هورمونی زنانه بسیار شدید و بهم ریختگی عادت ماهانه و عصبی شدن و افسردگی ناشی از این بهم ریختگی هورمون‌های زنانه بود و سال‌ها تحت درمان بی‌نتیجه بود. که تماااام این مشکلات به صورت کامل در دوره «مهندسی تغذیه» درمان شد.

مشکلاتی که سال‌ها به خاطرش تحت درمان بود با تغییر تغذیه به صورت کامل درمان شد.

حتما صحبت‌های خیلی جالب خانم سمیعی را کامل گوش بدید.

🎉 تبریک می‌گیم به خانم شهرزاد عزیز، که تونست با پایبندی به یک رژیم علمی زندگی و بدن و سلامتش رو متحول کنه.

«مشکلات هورمونی شدیدی داشتم، همیشه قرص هورمونی مصرف می‌کردم. کیست تخمدان داشتم و عادت‌های ماهیانه‌ام به شدت به هم ریخته بود. به دلیل همین مشکلات هورمونی‌ام با رژیم دکتر‌های دیگه اصلا وزن کم نمی‌کردم. بعد از شرکت در «دوره مهندسی تغذیه» علاوه بر اینکه وزن و به طور فوق‌العاده‌ای سایز کم کردم، تمام مشکلات هورمونی من حل شد، کیست‌ام کامل رفت و الان عادت‌های ماهیانه‌ام کاملا میزون شده و از همه مشکلاتم رها شدم. هیچ قرصی مصرف نمی‌کنم و این‌ها بهترین اتفاقاتی بود که برام افتاد.

مشکلاتی که در سالهای تحت درمان پزشک‌ها بودن حل نمی‌شدند، با کمک دوره آقای اصلانیان به صورت کامل درمان شد»

شهرزاد سمیعی
از شرکت‌کنندگان دوره جامع «مهندسی تغذیه»

« برای اندازه‌گیری میزان چربی‌سوزی یا عضله سوزی، یه ترازوی خیلی حرفه‌ای که نشون میده بدنم دقیقا چقدر ‏چربی و چقدر عضله داره رفتم خریدم و عالی بود، وااااقعا عالی بود، وزنی که کم کردم تماما چربی بدنم بوده و ‏عضله‌سوزی نداشتم و عضلاتم کاملا حفظ شده. ‏

شهرزاد سمیعی
از شرکت‌کنندگان دوره جامع «مهندسی تغذیه»

«اوایل رژیم به هیچ وجه نمی‌تونستم ورزش کنم چون وزنم خیلی زیاد بود و سنگین بودم، ولی الان دیگه نمی‌تونم ورزش نکنم به دلیل اینکه اونقدر انرژی‌ام زیاد شده، که اگر بی‌تحرک باشم کلافه می‌شم چون بدنم می‌طلبه که برم پیاده روی کنم و ورزش کنم.»

شهرزاد سمیعی
از شرکت‌کنندگان دوره جامع «مهندسی تغذیه»

«هر کی منو توی اینستا می‌بینه می‌پرسه که آیا پوستت شل نشده، باید بگم که اصلا به هیچ وجه پوستم شل ‏نشده و این رژیم طوریه که باعث میشه پوست آدم خیلی بهتر بشه و کاملا جمع بشه. طوری که اگر کسی ندونه فکر می‌کنه من ساعت‌ها توی باشگاه ورزش کردم ولی ورزش من فقط پیاده روی بوده اونم فقط در اواخر رژیم.»

شهرزاد سمیعی
از شرکت‌کنندگان دوره جامع «مهندسی تغذیه»

با اینکه خودم روان‌شناس هستم و کارشناسی ارشد روان‌شناسی دارم، اما مشکلات هورمونی و بهم‌ریختگی عادت‌های ماهیانه باعث شده بود بسیار عصبی باشم طوری که اصلا دوست نداشتم کاری انجام بدم. هم به علت وزن زیاد و هم مشکلات هورمونی حال روحیم خیلی بد بود، اوضای جسمیم اونقدر حاد بود جوری که روابطم رو با همه قطع کرده بودم، همیشه عصبی و افسرده و گوشه‌گیر بودم، بیرون نمی‌رفتم. ولی الان روحیه‌ام عالیه عالیه، اعتماد به نفسم کاملا برگشته و با اینکه زیاد درگیری دارم ولی همیشه خوشحالم و حالم عالیه و اینا رو مدیون دوره آقای اصلانیان هستم.

شهرزاد سمیعی
از شرکت‌کنندگان دوره جامع «مهندسی تغذیه»

«قبلا مدام گرسنه بودم و حتی نصفه‌ شب وسط خواب از گرسنگی بیدار می‌شدم و یه چیزی می‌خوردم ولی ‏با ‏این ‏رژیم دیگه همیشه سیر هستم و خرده خوری به هیچ وجه ندارم. و اشتهام کاملا تنظیم شده. با فوت‌وفن‌هایی که آقای اصلانیان آموزش می‌دن همیشه سیر هستید.»

شهرزاد سمیعی
از شرکت‌کنندگان دوره جامع «مهندسی تغذیه»
شهرزاد سمیعیتجربه ۳۷ کیلو لاغری و درمان شدن مشکلات شدید هورمونی زنانه

🚫 دو نکته‌ مهمی که زنان در هنگام رژیم باید به آن توجه کنند:

۱- بهم‌ریختگی هورمون‌های زنانه، علاوه بر مشکلات جسمی باعث ایجاد تنش‌های روحی و روانی شدید و افسردگی و عصبی‌ شدن در زنان می‌شود و زندگی اجتماعی و روابط‌شان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در دوره جامع «مهندسی تغذیه» به صورت کامل آموزش می‌بینید که چطور این مشکلات را درمان کنید و یا کاهش دهید. یک رژیم غذایی نه تنها نباید کوچک‌ترین فشار و بهم‌ریختگی در هورمون‌های زنانه ایجاد کند، بلکه رژیم اصولی باید توان این را داشته باشد که توازن را به هورمون‌های زنانه برگرداند و درمان کند.

همانطور که در تجربه شهرزاد عزیز دیدید، تنبلی تخمدان و پلی‌کیستیک و بهم‌ریختگی عادت ماهانه کاملا قابل درمان هستند، حتی اکثر اوقات آن مواردی که با دارو قابل درمان نیستند هم با اصلاح تغذیه به صورت ریشه‌ای و دائمی درمان می‌شوند.

 


 

۲- در زمان اضافه‌وزن و چاقی، سینه‌ها و باسن زن‌ها هم مانند بقیه جا‌ها رشد می‌کنند و چربی جمع می‌کنند و بزرگ می‌شوند.

یک رژیم اصولی زنانه که تنظیم هورمون‌های زنانه را اصلاح کند، باعث می‌شود که چربی بیشتر از شکم و پهلو کم شود و چربی کمتری از سینه و باسن و جا‌هایی که به صورت طبیعی در بدن زنان باید پر‌چرب باشد کم شود. الان که اضافه وزن دارید و سینه و باسن‌تان تا حدی بزرگ‌تر شده‌اند بهترین زمان است که با یک رژیم خیلی دقیق و اصولی چربی را از شکم و پهلو آب کنید و زیبایی جاهایی که باید بزرگ بمانند را حفظ کنید. این فرصت عالی برای تغییر تناسب زنانه را نباید با یک رژیم معمولی هدر بدهید.

اکثر اوقات حفظ تناسب و برجستگی‌های زنانه حتی مهم‌تر از خود لاغر شدن است. هیچ چیز به اندازه یک رژیم اشتباه نمی‌تواند تناسب زنانه در بدن خانم‌ها را بهم بریزد و یه پشیمانی مادام‌العمر را برایتان به بار خواهد آورد.