رفتن به محتوا

بعد از ۲۰ سال اضافه‌‏وزن، از وزن ۳ رقمی خلاص شدم (صوتی)

دختر چاق
100
کیلو قبل از رژیم
دختر لاغر
100
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

سپیده رجبی عزیز،  از کرج – البرز

۲۶ ساله، قد ۱۶۸ سانتیمتر

✔️ وزن قبل از رژیم: ۱۰۰ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۶۸ کیلو

✔️ کاهش وزن ۳۲ کیلویی در طی حدود ۷ ماه

معمولا افراد (مخصوصا زنان) در لاغری خیلی خیلی عجله دارند و دوست دارند کل مسیر را یک شبه طی کنند و این باعث می‌شود در دام ادعا‌هایی بیفتند که لاغری فوق‌سریع را وعده می‌دهند. سپیده‌ عزیز هم بعد از بار‌ها و بار‌ها امتحان کردن روش‌های مختلف با وعده‌ی لاغری فوق سریع بلاخره به جایی رسید که انتخاب درست رو انجام داد و به جای رژیم گرفتن سعی کرد یه بار برای همیشه اصولی و علمی خودش یاد بگیره که  تاثیر مواد غذایی مختلف روی بدنش چطور هست و چطور باید وزن خودش رو تنظیم کنه و خودش رو یه بار برای همیشه از دغدغه‌ی اضافه وزن نجات داد.

🥳 تبریک می‌گیم به سپیده عزیز، که این تغییر بزرگ رو در بدن خودش ایجاد کرد

‏«قبل از دوره‌ی آقای اصلانیان هر نوع رژیمی که فکرش رو بکنید رو امتحان کرده بودم از ‏کالری شماری تا گیاهخوری و نتیجه نمی‌گرفتم، گاهی اونقدر توی رژیم‌ها به خودم فشار می‌آوردم که کارم به سرم و بیمارستان می‌کشید»

سپیده رجبی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«همیشه به خودم می‌گفتم بزار حالا این دفعه این رژیم ۱۴ روزه رو امتحان کنم که سریع یک لاغر شم و بعد میرم اصولی رژیم می‌گیرم، چون می‌خواستم سریع به نتیجه برسم و هیچ وقت هم نمی‌شد و همیشه بر می‌گشتم سر جای اولم، اما سرعت این رژیم آقای اصلانیان طوری هست که نیازی ندارید برید سراغ این رژیم‌های سریع و کوتاه مدت و فوری»

سپیده رجبی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«همه می گفتن مشکل ژنتیکی داری و باید باهاش کنار بیای ولی ‏با این سبک زندگی که از آقای اصلانیان یاد گرفتم به راحتی 32 کیلو وزن ام رو کم کردم و بعد از ۲۰ سال اضافه‌‏وزن از وزن ۳ رقمی خلاص شدم.»

سپیده رجبی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
سپیده رجبیفقط در ۷ ماه ۳۲ کیلو وزن کم کردم

‼️ یک یاد‌آوری در خصوص چاقی ارثی:

آیا می‌دانید که چاقی ارثی، به دلیل خورد ‌و خوراک مادر در دوران بارداری بوجود می‌آید؟

افرادی مثل سپیده عزیز که از سنینن کودکی و ۵ ۶ ساگی در‌گیر چاقی هستند، اصلی‌ترین دلیلش تغذیه‌ی دوران جنینی‌شان در شکم مادر است. کودکان در دوران ‏جنینی از غذایی که مادر می‌خورد می‌خورند و بدنشان متناسب با شرایطی هورمونی بدن مادر شکل می‌گیرد. مادرانی که در دوران ‏بارداری چاق بمانند و در چاقی حامله شوند و تغذیه نامناسبی داشته باشند، متاسفانه استعداد چاقی کودکشان را از همان بدو تولد فعال می‌کنند. (که در کتاب پایان افسانه کالری‌ها مفصل‌تر به این موضوع پرداختیم)‏

حتما قبل از بار‌دار شدن به فکر کاهش وزن و اصلاح تغذیه‌تان باشید، البته اگر به داشتن کودکی سالم اهمیت ‏می‌دهید و برایتان مهم است که کودک‌تان درگیر چاقی نشود.