رفتن به محتوا

کاهش وزن ۳۱ کیلویی «دکتر امین حیدر‌پور» در دوره مهندسی تغذیه (صوتی)

111
کیلو قبل از رژیم
111
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

دکتر امین حیدر‌پور عزیز

✔️ وزن قبل از رژیم: ۱۱۱ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۸۰ کیلو

✔️ کاهش وزن ۳۱ کیلویی در طی حدود ۵ ماه

❤️ متاسفانه دکتر حیدر‌پور عزیز تمایلی نداشتند که عکس‌های بیشتر از دوران اضافه‌وزن‌شان منتشر کنند، اما تا همین‌حد هم بسیار از ایشان متشکریم که نظر‌شان در مورد دوره «مهندسی تغذیه» و تجربه کاهش وزن ۳۱ کیلو‌یی‌شان را با مخاطبان مدرسه فیتنس در میان گذاشتند.
الان می‌توانند با دو پا در یکی از پاچه‌های شلوار‌های قدیمی‌شان جا شوند.

🎉 برای آقای حیدر‌پور آرزوی موفقیت در تمام عرضه‌های زندگی را داریم.

من حدود ۴ سالی بود که روی وزن ۱۱۰ ثابت بودم البته که با روش های مختلفی ازجمله نخوردن شام و حذف کردن چربی و رژیم گیاهخواری و ورزش های هوازی و پیاده‌وری شبانه، وزن کم میکردم حدود یه ۳ ۴ کیلویی ولی بعد از اینکه یه مدت رژیم و ورزش رو ول میکردم دوباره وزنم برمی‌گشت.

دکتر امین حیدر‌پور
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

دیدم سبک کاری «مدرسه فیتنس» اینطور نیست که یه برنامه غذایی خاصی رو برای همه بکار بگیره و بلکه به افراد آموزش میده که بتونن سبک زندگی کردن‌شون رو مدیریت کنن.

دکتر امین حیدر‌پور
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

بدون افت انرژی و افت تمرکز تونستم در ۵ ماه ۳۱ کیلو کم کنم و تشکر می‌کنم از آقای اصلانیان به خاطر دوره‌ی فوق‌العاده‌ شون.

دکتر امین حیدر‌پور
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
دکتر امین حیدر‌پوراز شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

💎 بد نیست که بدانید:

بد نیست بدانید که تا به امروز در مجموعه «مدرسه فیتنس» بیش از صد پزشک هم آموزش دیده‌اند تا این روش منحصر به فرد را هم برای خودشان و هم برای بیماران دچار دیابت و کبد‌چربشان بکار بگیرند و حتی چند تن از این پزشکان خود جزو رکورد‌داران کاهش وزن ما هستند که وزن‌های زیادی کم کرده‌اند و حاضر شده‌اند عکس و تجربه لاغری‌شان را با مخاطبان‌ ما در میان بگذارند.

در دوره‌ مهندسی تغذیه، تکنیک‌های متنوع رژیمی برای شرایط متنوع یاد‌خواهید گرفت و دست‌تان برای انتخاب مواد غذایی بر حسب شرایط زندگی شخصی خودتان کاملا باز است.