رفتن به محتوا

هزینه‌اش برام گرون بود، ولی الان می‌گم واقعا می‌ارزه (صوتی)

106
کیلو قبل از رژیم
106
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

میثم نمازی‌فرد عزیز، ۲۶ ساله،‏ از شیراز – فارس

✔️ وزن قبل از رژیم: ۱۰۶ کیلو

✔️ بعد از شرکت در کلاس‌های مدرسه فیتنس: ۷۸ کیلو

✔️ کاهش وزن ۲۸ کیلویی در طی حدود ۵.۵ ماه

پیش از کرونا، دوره «مهندسی تغذیه» با تعداد جلسات کمتری به صورت حضوری هم برگزار می‌شد و آقای میثم نمازی‌فرد از شرکت‌کنندگان دوره حضوری بودند.

💎میثم عزیز با اینکه به علت دانشجو بودن، قبل از شرکت‌ توی کلاس‌های مدرسه فیتنس با پرداخت مبلغ دوره مشکل داشت و شک داشت که آیا دوره با این مبلغ می‌ارزد یا نه، ولی در نهایت با تحقیق بیشتر اعتماد کرد و الان می‌توانید نظرات میثم عزیز را در مورد دوره «مهندسی تغذیه» بشنوید. تبریک می‌گیم به مثیم عزیز.

«از همون بچگی اضافه‌وزن داشتم و همیشه درگیر رژیم‌های مختلف بودم، از کالری‌شماری بگیر تا گیاه‌خواری و رژیم‌های دیگه. بلاخره این نوع رژیم، که خوشمزه‌ترین و کاربردی‌تری رژیم برای کاهش وزن هست رو از آقای اصلانیان یاد گرفتم و هم نتیجه گرفتم و هم واقعا از این سبک رژیم لذت می برم.»

میثم نمازی‌فرد
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«اوایل که می‌خواستم در مدرسه فیتنس ثبت نام کنم به نظرم هزینه‌اش‌ خیلی زیاد می‌اومد، ولی هر چقدر که بیشتر گذشت احساس کردم که این هزینه در برابر چیزی که آقای اصلانیان به من دادند مبلغ ناچیزی بود. چون روشی رو یاد گرفتم که برای تمام زندگیم کاربردیه، به همه دوستان هم توصیه می‌کنم از کلاس‌های مدرسه فیتنس استفاده کنن و مطمئن باشید که شما هم مثل من راضی خواهید بود.»

میثم نمازی‌فرد
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«مزیت آموزش‌های مدرسه فیتنس نسبت به هر رژیم دیگری این است که آقای اصلانیان ماهی‌گیری رو به شما یاد میدن نه اینکه یه ماهی به شما بدن و شما مجبور نیستید که همیشه به ایشون محتاج باشید.»

میثم نمازی‌فرد
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«بر خلاف رژیم‌های دیگه که می‌گرفتم و کل روز از گرسنگی عصبی بودم، ولی توی این سبک آقای اصلانیان خیلی پر‌نشاط و شاداب  بودم.»

«در واقع اصلا نمیشه اسمش رو گذاشت رژیم، چون اصلا آدم رو محدود نمی‌کنه. آقای اصلانیان یه سبکی رو به شما آموزش میده که چطور بدون هیچ دغدغه‌ای با خیال راحت بخورید و لذت ببرید و همزمان هم از شر چربی‌ها خلاص بشید.»

میثم نمازی‌فرد
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«من خودم علاقه خیلی زیادی به غذا و آشپزی دارم و به همین دلیل برای دوستام و اطرافیان عجیب بود که چطور اینقدر چیز‌های متنوع و خوشمزه می‌خورم و اینقدر هم تند تند سایز کم می‌کنم. برای همه سرعت تغییر سایز من خیلی عجیب بود و کم کم همه شروع کردن از من می‌خواستن که راز لاغریم رو بهشون بگم.»

میثم نمازی‌فرد
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
میثم نمازی‌فردهزینه‌اش برام گرون بود، ولی الان می‌گم واقعا می‌ارزه

💎 در انتخاب روش لاغری دو راه پیش‌رو دارید:

شرایط روزمره شما هر روز با روز قبل ممکن است فرق کند، یک روز خیلی روز پر‌استرسی دارید، یک روز می‌خواهید آزاد باشید و تفریح کنید، یک روز مهمانی دعوت هستید، یک روز درگیر عادت ماهانه هستید، یه روز خسته‌ هستید، یک روز باشگاه می‌روید و …

برای لاغری دو گزینه پیش رو دارید:

۱-یا یه دکتر‌ تغذیه در یک برنامه رژیم کپی شده، هر هفته برای‌تان تعیین کنید که دقیقا چی بخورید، کی بخورید و چقدر بخورید و موظف باشید کاملا در آن چارچوب عمل کند و هفته بعد دوباره یک برنامه غذایی دیگر دریافت کنید.

۲-یا اینکه آموزش ببینید و بدن و علائم و شرایط مختلفی که روزانه با آن مواجه هستید را درک کنید و خودتان تصمیم بگیرید که با توجه به موقعیتی که امروز در پیش رو دارید از چه غذا‌هایی انتخاب می‌کنید. یادگیری اصولی دست‌تان را کاملا در رژیم گرفتن باز می‌گذارد و تا آخر عمرتان هم بدرد‌تان خواهد خورد و شما را در بین اطرافیان‌تان به صاحب نظر تبدیل می‌کند و می‌توانید با دانشی که دارید تناسب اندام‌تان را تا آخر عمر تنظیم کنید.

اگر می‌خواهید لاغر رو شروع کنید، امروز باید تصمیم بگیرید که آیا یادگیری اصولی را قرار است انتخاب کنید یا یه برنامه رژیمی کپی شده و چارچوب بندی شده و کوتاه مدت؟