رفتن به محتوا

کاهش چربی خون از ۵۰۰ به ۸۴ و کاهش وزن ۲۵ کیلویی (صوتی)

115
کیلو قبل از رژیم
115
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه
0
چربی خون قبل
500
چربی خون بعد

درمان شدن میگرن یکی از بستگان

آقای مهدی کاظمی عزیز، از نجف‌آباد اصفهان

✔️ وزن قبل از رژیم: ۱۱۵ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۹۰ کیلو

✔️ کاهش وزن ۲۵ کیلویی در طی حدود ۳ ماه

۱- آقای کاظمی دچار بیماری چربی خون بسیار شدید هم بود و قبل از شروع رژیم اگر دارو مصرف نمی‌کرد چربی‌ خونش به بالای ۵۰۰ واحد می‌رفت، اما بعد از حدود ۱ ماه که از رژیم گذشت و آزمایش خون داد چربی‌ (تری‌گلیسیرید) خونش، بدون مصرف هیچ دارویی روی ۸۴ بود و چربی‌خونش به صورت کامل درمان شده بود.

۲- سنگینی یک شکم بزرگ در طی سال‌های متمادی در افراد باعث ایجاد ایرادات متعدد در قوس طبیعی ستون فقرات و ایجاد قوز و گودی کمر بیش‌از حد می‌شود. که پس از لاغری به دانش‌جوها توصیه می‌کنیم که با تمرینات و ورزش‌های اصلاحی ایرادات قوس کمر را برطرف کنند، تا علاوه بر لاغر شدن یک بدن صاف و کشیده‌ هم بتوانند داشته باشند. آقای کاظمی به صورت عالی وزن کم کرده‌اند و الان فرصت مناسبی است که به تقویت کمر‌شان اقدام کنند.

🎉 تبریک می‌گیم به آقای کاظمی عزیز و متشکریم که نظرشان را با مخاطبان ما در میان گذاشتند.

خودم که باور نمی‌کردم ۹۰ کیلو رو ببینم.

مهدی کاظمی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«علاوه بر لاغری این رژیم تاثیری خیلی عالی‌ای رو سلامتی داره، به نحوی که قبل از رژیم من همیشه چربی‌خونم بالای ۵۰۰ بود ولی بعد از رژیم که آزمایش دادم به ۸۴ رسیده بود.»

مهدی کاظمی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«این رژیم رو به آشنایانم هم معرفی کردم و همه راضی بودن و در درمان میگرن‌ یکی از آشنایان خیلی موثر بود»

مهدی کاظمی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«فقط چند روز اول که می‌خواستیم برنامه زندگی رو تغییر بدیم یکم سخت بود ولی بعدش که اشتها کم شد و لاغری شروع شد زندگی خیلی راحت‌ شد و دیگه نیازی به وعده‌های زیاد غذا خوردن نبود و کاملا سیر بودم.»

مهدی کاظمی
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
مهدی کاظمیتجربه کاهش وزن ۲۵ کیلویی من

💎 بدون استثنا چربی‌خون‌ بالا درمان خواهد شد:

بعد از قند خون مهم‌ترین عددی که باید در آزمایش خون به آن توجه کنید، مقدار چربی خون یا تری‌گلیسیرید‌ تان است. چربی‌خون بالا پیش‌زمینه‌ی بروز کبد چرب و دیابت است و یک علامت هشدار بسیار بسیار جدی برای سلامت‌تان است.

در دوره جامع «مهندسی تغذیه» یکی از کلیدی‌ترین موضوعاتی که آموزش می‌بینید کاهش چربی‌خون‌تان است و بدون یک مورد استثنا بعد از ۳ ۴ هفته رعایت کردن رژیم چربی‌خون‌تان به بازه بسیار عالی کمتر از ۱۰۰ واحد خواهد رسید.