رفتن به محتوا

در ۷ هفته (کمتر از دو ماه)، ۲۵ کیلو وزن کم کردم (صوتی)

90
کیلو قبل از رژیم
90
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

علیرضا قلندی عزیز، از شیراز – فارس

✔️ وزن قبل از رژیم: ۹۰ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۶۵ کیلو

✔️ کاهش وزن ۲۵ کیلویی در طی حدود ۲ ماه

آقای قلندری در ۷ هفته (کمتر از دو ماه) ۲۵ کیلو کاهش وزن داشته است.

نکته جالب در خصوص آقای قلندری همانطور که در صحبت‌هایش می‌گوید این است که، بدنش به جایی رسیده که گاهی ۱ وعده می‌خورد و تا ۳ ۴ روز آینده، دیگر گرسنه نمی‌شود. این نکته مهمی است که در کتاب پایان افسانه کالری‌ها (و ویدیو تکمیلی اول کتاب) صحبت کردیم. وقتی صحبت‌های آقای قلندری را گوش دادید در پایین این صفحه یک نکته در خصوص سرعت کاهش وزن در رژیم را با هم مرور خواهیم کرد.

🎉 تبریک می‌گیم به آقای قلندری عزیز و ممنونیم که تجربه کاهش وزن‌شان را با مخاطبان به اشتراک گذاشتند.

این روشی که دکتر‌ها میان میگن که سه عدد زیتون بخورید و یه کف دست نون و اینا دیگه خیلی قدیمی شده، با اون رژیم‌ها لاغر میشید ولی لاغر نمی‌مونید. ولی وقتی یاد می‌گیرید که این غذا چه تاثیری روی بدن‌تون داره و چطور می‌تونید تاثیر بد بعضی‌ غذا‌ها رو از بین ببرید و خنثی کنید، خیلی راحت می‌تونید از همه ‌چیز استفاده کنید و تا آخر عمر بدن متناسب و لاغر داشته باشید.

علیرضا قلندری
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

رژیم گرفتن بسیار راحت بود، به این دلیل چون توی دوره مهندسی تغذیه، دیگه می‌دونی که داری استفاده می‌کنی و اون چیزی که می‌خوای بخوری دقیقا چه تاثیری میزاره روی بدنت.

علیرضا قلندری
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

اصلا اینطوری نیست که توی رژیم گشنه‌ات باشه و منتظر وعده‌ی غذایی بعدی بشینی. خودم به شخصه بدنم به جایی رسیده که یه وعده می‌خوردم دیگه تا ۳ ۴ روز اصلا گشنم نمی‌شه، یعنی اصلا تمایلی به غذا خوردن ندارم و سیرم و اصلا گرسنه نیستی و منتظر وعده‌ی بعدی نیستی.

علیرضا قلندری
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

علم رو از چشمه‌ی اون یاد بگیرید، اینکه یه عده میان یاد می‌گیرن و بعد میرن نصفه نیمه به دیگران یاد میدن هرگز نمی‌تونه اثر گذاری یادگیری مستقیم از آقای اصلانیان رو داشته باشه.

علیرضا قلندری
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

الان انرژیم بیشتر شده و مثلا قبلا پدر مادرم می‌گفتن پاشو این کارو بگن می‌گفتم حالا بعدا، الان حسش نیست ولی الان خیلی پر‌انرژی‌تر هستم و دیگه بی‌حالی و بی‌حسی قبل رو نداره بدنم.

علیرضا قلندری
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
علیرضا قلندریدر ۷ هفته (کمتر از دو ماه)، ۲۵ کیلو وزن کم کردم

💎 سرعت کاهش وزن در رژیم:

سرعت کاهش وزن افراد، تابع خیلی چیز‌ها است،‌ بعضی‌ افراد بدن‌های بسیار مستعد دارند و در همان اول رژیم وقتی قفل انبار چربی‌های بدنشان باز می‌شود و بدنشان می‌تواند برای تامین سوخت از چربی‌های ذخیره‌ شده درون بدن استفاده کند، فوری اشتهایشان بسیار بسیار کم می‌شود و گاهی یکی دو روز یکبار گرسنه می‌شوند و بدنشان همیشه پر انرژی است چون دارند از انرژی درونی ذخیره شده استفاده می‌کنند.

اما بعضی افراد شاید بدنشان در طی سال‌ها آنقدر صدمه دیده باشد که چند هفته طول بکشد تا قفل چربی‌های بدنشان باز شود و بدنشان بتواند برود سراغ مصرف انرژی چربی‌های ذخیره شده.

در دوره مهندسی تغذیه تکنیک‌های بسیار راحت برای بدن‌های راحت و تکنیک‌های بسیار خاص و حرفه‌ای برای بدن‌های بد قلق رو یاد‌ می‌گیرید.

و همچنین ….
بعضی‌ها مثل آقای طاهر پور‌عبد‌الله (که قبلا صحبت‌هایشان را در سایت گذاشته بودیم و ۲۴ کیلو در ۱۲ ماه کم کرده بودند)، ترجیح می‌دهند که تغییرات ساده‌ای را در سبک زندگی خودشان ایجاد کنند و آرام آرام و راحت در طی یک سال به تناسب اندام برسند، بعضی‌ها مثل آقای قلندری، هم بدن‌های مستعدی دارند و هم ترجیح می‌دهند که به شدت پایبند باشند و در سریع‌ترین حالت ممکن وزن کم کنند.

شما در دوره جامع «مهندسی تغذیه» همه‌ تکنیک‌ها را آموزش می‌بینید و می‌تواند بر حسب شرایط و نیاز و توان بدن‌تان شدت رژیم و سرعت کاهش وزن‌تان را تنظیم کنید. می‌تونید آرام آرام وزن کم کنید و یا ضربتی و  وقتی تمام تکنیک‌ها را یاد بگیرید دیگر انتخابش دست خودتان است.