رفتن به محتوا

هر چی دوست داشتم می‌خوردم، قیمه، قرمه‌سبزی، کله‌پاچه و … (صوتی)

106
کیلو قبل از رژیم
106
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

طاهر پور‌عبدالله عزیز، سن ۳۳ ساله،‏ از محمود‌آباد – نور

✔️ وزن قبل از رژیم: ۱۰۶ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۸۲ کیلو

✔️ کاهش وزن ۲۴ کیلویی در طی حدود ۱۲ ماه

همانطور که آقای پور‌عبد‌الله در صحبت‌هایش می‌گوید «من توی رژیم خیلی آزاد بودم و تقریبا هر غذایی که دوست داشتم رو ‌می‌خوردم، کله‌پاچه، قیمه، قرمه‌سبزی و …»

نکته این است که الزاما نیازی نیست، یک دگرگونی ۱۸۰ درجه و محدودیت شدید برای خودتان اعمال کنید تا وزن کم کنید، کافی است تاثیر مواد‌غذایی روی بدن و ترکیب‌های مختلف غذا‌ها با هم را یاد بگیرید و بعد خواهید توانست همان غذا‌های معمولی را هم طوری بپزید که باعث یک کاهش وزن آرام و پایدار شود (همانطور که آقای پور عبد‌الله این ۲۴ کیلو را آرام آرام و در طی ۱۲ ماه کم کرده است).

می‌توان با تغییر ترکیب و نوع چربی، پروتین، کربوهیدرات و … غذا‌ها آنها را ارتقا داد که همان غذا‌های معمولی هم لاغر‌کننده‌‌تر شوند. همچنین تکنیک‌های دیگری وجود دارد (همانطور که آقای پور عبد‌الله می‌گوید، تنظیم خواب، دوش آب یخ، تنظیم زمان اولین وعده، تنظیم وعده‌ی قبل از خواب و … ) که به سریع‌تر شدن روند لاغری‌تان کمک زیادی خواهد کرد. در کل بیش از اینکه یک رژیم یاد بگیرید، باید یک سبک زندگی و خوردن را یاد بگیرید که هماهنگ با کارکرد سیستم بدن‌تان باشد.

🎉 تبریک می‌گیم به آقای طاهر پور‌عبدالله عزیز که تونستن این نتایج خیلی فوق‌العاده رو بدست بیاورن و نتایجش رو با شما به اشتراک گذاشتن.

همون ماه اول یه ۷ ۸ کیلو وزن کم کردم و خیلی راحت و بدون دردسر و با خوردن غذا‌هایی که ازشون لذت می‌بردم بود.

طاهر پور‌عبد‌الله
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

به نظر من میشه با این رژیم تا ابد زندگی کرد یه سبک زندگی بسیار پر‌انرژی و یه بدن متناسب و بدون اضافه وزن رو حفظ کرد. تنوع غذایی در این رژیم خیلی عالیه و همیشه یه لیست طولانی از غذا‌هایی که می‌خوام بخورم رو دارم.

طاهر پور‌عبد‌الله
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

۱۰ سالی بود که درگیر لاغر شدن بودم و نمی‌شد، یه بار هم که ۱۴ ۱۵ کیلو کم کردم، در ۶ ماه آینده کل وزنم برگشت. اما الان تقریبا داره میشه یک سال که این ۲۴ کیلو رو کم کردم و نه تنها برنگشته بلکه این روش شده سبک زندگیم.

طاهر پور‌عبد‌الله
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

به جز سه-‌چهار روز اول که هنوز گیج بودم که چی بخورم چی نخورم و عصبی شده بودم بعد از اون خیلی همه چیز راحت شد.

طاهر پور‌عبد‌الله
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

آقای اصلانیان یکی از باهوش‌ترین آدم‌هایی هست که دیدم، اگر هر چیز رو به روشی که آقای اصلانیان خیلی علمی و دقیق و کاربردی توضیح میدن توضیح داده بشه، می‌‌تونه زندگی‌ها رو تغییر بده.

طاهر پور‌عبد‌الله
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

تکنیک دوش آب یخ و تنظیم صبحانه و تنظیم آخرین وعده‌ی روز خیلی به من کمک کرد و مهم‌تر از همه بیشترین تاثیر رو به نظرم بهبود خوابم داشت.

طاهر پور‌عبد‌الله
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
طاهر پور‌عبد‌اللهتجربه کاهش وزن ۲۴ کیلویی من

📌 کاهش‌ وزن بسیار سریع اولیه:

اکثر افراد در دوره «مهندسی تغذیه»، یک کاهش وزن اولیه بسیار سریع را تجربه می‌کنند. بخش بزرگی از این کاهش وزن اولیه آب شدن چربی‌ها نیست. به صورت طبیعی مقدار زیادی از ضایعات غذا‌ها در روده‌های انسان وجود دارد و حداقل یک تا دو کیلو از وزن‌تان همین ضایعات غذا‌هایی است که در روده‌ها است (مخصوصا برای افرادی که یبوست دارند) یا بخشی از وزنی که افراد با خودشان حمل می‌کند آب‌های اضافه‌ای هست که بدن در خود محبوس کرده (بنا به دلایلی که در دوره جامع یاد می‌گیرید) و این آب‌های اضافه به صورت پف نمایان می‌شوند. بعضی‌ افراد علاوه بر چاقی و چربی، یک پف هم دارند.

در هفته‌ی اول رژیم وقتی بدن شروع می‌کند آب‌های اضافه محبوس را آزاد کردن و یا روده‌هایتان پاک‌سازی می‌شود یا یبوست‌تان رفع می‌شود مقداری از این وزن‌های اضافه‌ای که چربی نیستن از بدن‌تان خارج می‌شود و وزن‌تان در هفته اول یک کاهش سریع اولیه دارد.

دو سه کیلو کاهش وزن سریع اولیه که در ۳ ۴ روز اتفاق می‌افتد را جزو آب کردن چربی و لاغری حساب نکنید، جزو پاکسازی حساب کنید.