رفتن به محتوا

من ۲۰ کیلو و دوستم ۲۵ کیلو وزن کم کردیم (صوتی)

دختر چاق
82
کیلو قبل از رژیم
دختر لاغر
82
کیلو بعد از رژیم
5
کیلو کاهش وزن
1
ماهه

مهسا دیو‌سالار عزیز، ۲۸ ساله، از مازندران

✔️ وزن قبل از رژیم: ۸۲ کیلو

✔️ بعد از شرکت در دوره «مهندسی تغذیه»: ۶۲ کیلو

✔️ کاهش وزن ۲۰ کیلویی در طی حدود ۶ ماه

نکته مشترک بین همه افرادی که نتایج فوق‌العاده‌ای در رژیم گرفته‌اند این است که ویدیو‌های دوره «مهندسی تغذیه» را بسیار با دقت و دقیقا مانند یک کلاس آموزشی دنبال کرده‌اند و یاد‌داشت برداری کرده‌اند و مدام به یاد‌داشت‌ها سر می‌زده‌اند تا همه چیز یادشان بماند.
هما‌نطور که در صحبت‌ها گوش خواهید داد، خانم دیو‌سالار چیزی حدود ۳۰۰ صفحه خلاصه‌برداری و یاد‌داشت برداری کرده بود و بعد از دیدن دوره خودش تبدیل شده بود به یک استاد، که حتی با مربی‌ بدنسازی‌اش بحث‌های علمی می‌کرد و به مربی‌اش آموزش می‌داد.

🎉 همانطور که در صحبت‌های خانم دیو‌سالار خواهید شنید، علاوه بر اینکه خودشان ۲۰ کیلو کاهش وزن داشته‌اند، دوست‌شان هم ۲۵ کیلو کاهش وزن داشته که به هر دو نفر از صمیم قلب تبریک می‌گیم.

«بعد از ۱۰ سال رژیم گرفتن بلاخره به جایی رسیدم که برم سراغ تحقیق خیلی جدی در مورد لاغری، پیج‌ها و سایت‌های زیادی رو دنبال کردم ولی همشون مطالب خیلی عادی و بی‌معنی، تکراری و پیش‌پا افتاده بودن، هیچ کدوم چیز جدیدی نداشتن، چیزی نداشتن که نشنیده باشم و امتحان نکرده باشم. همشون همون چیز‌های عادی که همه تو کوچه و خیابون هم می‌گفتن بود.

تا اینکه پیج آقای اصلانیان رو دیدم که خیلی علمی بدن و لاغری رو توضیح می‌داد که با دوستم عضو شدیم و هر روز موضوعاتی که آقای اصلانیان توی پیج می‌نوشتن رو با دوستم بحث می‌کردیم تا اینکه تصمیم گرفتیم توی کلاس‌هاشون شرکت کنیم.»

مهسا دیو‌سالار
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

«اوایل بهمن بود و با دوستم تصمیم گرفتیم کلاس لایف‌استایلی که آقای اصلانیان برای بچه‌ها گذاشته بود رو شروع کنیم، در حدود ۶ ماه من ۲۰ کیلو و دوستم ۲۵ کیلو  چربی آب کرد و به بدن ایده‌آل‌مان رسیدیم و فرم بدن‌مون هم قوی‌تر و عضلانی‌تر شده بود از حالت شل در اومده»

مهسا دیو‌سالار
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

توی رژیم‌های قبلیم همیشه گرسنه بودم و دوست داشتم به هر چیزی یه ناخونک بزنم و این باعث می‌شد در نهایت به نتیجه‌ای که می‌خوام نرسم، اما توی این رژیم همیشه سیر بودم و فکرم آزاد شده بود و به تنها چیزی که فکر نمی‌کردم غذا خوردن بود.

مهسا دیو‌سالار
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

بر‌خلاف رژیم‌‌های قبلی که همیشه سر‌درد ‌های خیلی بدی می‌گرفتم و کاراییم می‌اومد پایین و کلا عصبی بودم. همیشه توی این رژیم شاداب و پر‌انرژی بودم و کار خیلی راحت و دلنشین بود.

مهسا دیو‌سالار
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

همه اطرافیانم می‌گفتن «وا چطور تو ۲۰ کیلو کم کردی ولی پوستت شل نشده! »

مهسا دیو‌سالار
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

💎🔥❤️ هر چیزی که آقای اصلانیان می‌گفتن، توی سمینار‌ها توی صوت‌ها توی ویدیو‌ها و مطالبی که می‌گذاشت برای ما رو من همه رو خلاصه نوشتم و چیزی حدود ۳۰۰ صفحه متن شد و بار‌ها و بار‌ها این مطالب رو من مرور کردم،

مهسا دیو‌سالار
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه

حتی مربی باشگام دوست داشت که بدونه چطور من تونستم اینقدر راحت به چیزی برسم که سالها بود که همه می‌دونستن دارم براش تلاش می‌کنم ولی نمی‌رسیدم. و ساعت‌ها باهاش بحث علمی می‌کردم و بهش و بقیه بچه‌های باشگاه یاد می‌دادم.

مهسا دیو‌سالار
از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه
مهسا دیو‌سالارمن ۲۰ کیلو و دوستم ۲۵ کیلو وزن کم کردیم

✅ لاغری در دوره‌ی مهندسی تغذیه یک شرط دارد:

ما در دوره جامع «مهندسی تغذیه» مثل بقیه دوره‌‌های آموزشی رایج ایرانی، که ۵ دقیقه محتوا توضیح می‌دهند و ۱۰ دقیقه شوخی و حرف‌های حاشیه‌ای می‌گویند عمل نمی‌کنیم.
در دوره «مهندسی تغذیه» از دقیقه اول تا دقیقه پایان محتوای فشرده و خالص در‌یافت می‌کنید و طبیعتا افرادی که موقع گوش دادن به دوره همزمان بخوا‌هند مثلا ظرف بشورند و وسط ویدیو‌ها یه چند دقیقه اینستاگرام چک کنند و در حین دیدن ویدیو حواس‌شان به اتفاقاتی باشد که بیرون از اتاق‌شان دارد اتفاق می‌اند و کارهای دیگر انجام بدهند، نمی‌توااند از دوره توقع زیادی داشته باشند.

نمی‌توانید از چیزی نتیجه بگیرید که یاد نگرفته‌اید.

میزان نتیجه گرفتن داشنجویان این دوره به جز سواد و دانش و تکنیک‌های عالی که مدرس آموزش می‌دهد به میزان جدیت خود دانش‌جو‌ها ربط دارد.