رفتن به محتوا
☆ فروش ویژه ☆

پایان افسانه کالری‌ها

پرفروش‌ترین کتاب ۱۰ سال اخیر در حوزه تغذیه، رژیم و لاغری در ایران (با بیش از ۸۲۰۰۰ نسخه فروش تا امروز)

نویسنده: عانگع اصلانیان
انتشارات: برقعی
تعداد صفحات:  ۱۵۷ صفحه
نوبت چاپ: چهل‌ و یکم
شابک: ۲-۲۴-۷۵۳۱-۶۰۰-۹۷۸
نسخه صوتی: فایل‌های mp3 قابل دانلود

امتیاز محصول:
5/5

۳۵,۰۰۰ تومان۹۹,۰۰۰ تومان

با اختلاف پر‌فروش‌ترین کتاب ۱۰ سال اخیر در حوزه تغذیه و لاغری در ایران

✔️ این کتاب تا به امروز با بیش از ۸۲۰۰۰ نسخه فروش، زندگی بیش از ۸۲۰۰۰ نفر را متحول کرده است

🥇 بنیان‌گذار دوره‌ای جدید در علم تغذیه‌ی ایران

اعتباری که نمی‌توان در موردش اغراق کرد

تعداد نسخه‌های چاپ شده‌ از کتاب‌ها همگی توسط کتابخانه ملی و وزارت ارشاد «اعلام وصول» می‌شوند و اعتباری است کاملا با سند و مدرک و اعتباری است که هیچ‌کس دیگر در کشور نمی‌تواند ادعایش را داشته باشد و قابل لاف‌زدن یا بزرگ‌نمایی نیست.

کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» که تا به امروز به چاپ ۴۱ ام رسیده است، بیش از ۸۲۰۰۰ نسخه چاپ شده و به فروش رسیده. (این ۸۲۰۰۰ نسخه را بعلاوه‌ی حدود ۳۰۰۰۰ نسخه‌‌ی دیگری که به صورت «کتاب صوتی» بفروش رسیده‌اند بکنید). همین یک نکته کافی است برای نشان دادن اعتبار و استقبال غرور ‌آفرین مخاطبان از این کتاب. این کتاب با اختلاف زیاد پر‌فروش‌ترین کتاب ۱۰ سال اخیر در حوزه‌ی تغذیه و رژیم و لاغری در ایران است.

🔥 کتابی که حرفی برای گفتن دارد ...

در کشور بسیار کم‌مطالعه‌ی ایران، هرگز کتابی که عالی نباشد و حرفی برای گفتن نداشته باشد، پر‌فروش‌ترین کتاب حوزه‌ی خودش نمی‌شود. پس شک نکنید این کتاب فوق‌العاده حرف‌های زیادی برای ارائه به شما دارد. از همین امروز شما هم با عضویت در جمع بزرگ ۸۲۰۰۰ نفری خوانندگان کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» مطالب حیرت‌انگیزی را یاد بگیرید که زندگی‌تان را به دو بخش قبل از خواندن این کتاب و بعد از خواندن کتاب تقسیم خواهد کرد.

چرا پایان افسانه کالری‌ها؟

💎 می‌توانم شما را با یک معجزه لاغر کنم، اما یک مشکلی وجود دارد …

❓ چرا وقتی به دلیل چند روز بیماری (مثلا‌ دو هفته سرماخوردگی)، ۴-۵ کیلویی وزن کم می‌کنید، همان چیزی که آرزویش را داشتید، بعد از بیماری دوباره خود‌به‌خود وزن‌‌تان بیشتر می‌شود، تا دوباره دقیقاً به «همان وزن قبلی» بر‌می‌گردید و بعد ثابت می‌‌مانید؟

چون تنظیمات هورمونی بدن‌تان نیاز دارد که این مقدار چربی را ذخیره داشته باشد … چرا؟  دقیقا قرار است یاد بگیریم همین مشکل را حل کنیم.

اگر با یک معجزه هم لاغر شوید تا وقتی‌که علت «نیاز بدن‌تان به ذخیره کردن مقدار چربی بیش از نرمال» را درمان نکنید، بدن‌تان اولاً به شدت در برابر آب‌کردن چربی‌ها مقاومت خواهد کرد و فرایند لاغر شدن کاری غذاب‌آور خواهد بود، و دوماً حتی اگر با اراده و تلاش زیاد موفق بشوید، بدن‌تان باز تلاش خواهد کرد تا دوباره شروع به ذخیره کردن چربی بکند و در میان مدت تلاش‌هایتان خنثی می‌شود.

📌 چرا بدن افراد چاق بیش از دیگران گرسنه می‌شود؟

گرسنه شدن بدن به این معنی است که، بدن‌تان انرژی کم آورده و نیاز دارد برای تامین انرژی یه چیزی بخورید. این که بدیهیه.

اگر اضافه‌وزن دارید، یعنی بدن شما ده‌ها هزار کالری انرژی به صورت چربی ذخیره کرده و همین الان به اندازه نیاز کامل ۱۰۰ یا ۲۰۰ روز آینده، توی بدن‌تان ذخیره‌ی غذا وجود دارد. چربی‌های بدن‌تان هم بلاخره غذا‌های ذخیره شده هستن دیگه. پس چرا بدن‌تان نمی‌تواند خود‌به‌‌خود به جای گرسنه شدن، سراغ این انرژی‌ها برود و از چربی‌های انباشته شده مصرف کند و چرا باز دم به دقیقه انرژی کم می‌آورد و حتی بیش از بدن دیگران گرسنه می‌شود و با ترشح هورمون‌های گرسنگی شما را مجبور می‌کند که یک چیزی بخورید؟ و چربی‌های ذخیره بدن‌تان همیشه دست‌نخورده سر جایشان باقی می‌مانند.

⛔️ چرا بدن افراد با «استعداد چاقی» به راحتی چربی ذخیره می‌کند ولی بعد وقتی زمانش هست که از این انرژی‌های ذخیره شده مصرف کنند اینقدر سخته و بدنشان این چربی‌ها را به راحتی آزاد نمی‌کند؟

🎯 یک مشکل عمیق‌تری وجود دارد که باید یاد بگیرید آن را حل کنید. «اضافه‌وزن» و «استعداد چاقی»، یک مشکل بهم‌‌ریختگی (اختلال) در هورمون‌های «سیستم توزیع سوخت و انرژی» بدن هست و هییییچ ربطی هم به میزان خوردن و مقدار تحرک یا اراده و … ندارد.

مقدار چربی ذخیره شده در بدن‌تون توسط هورمون‌هاتون کنترل می‌شه، نه با مقدار چیزی که می‌خورید یا انرژی‌ که می‌سوزانید.

مقدار چربی ذخیره شده در بدن‌تون توسط هورمون‌هاتون کنترل می‌شه، نه با مقدار چیزی که می‌خورید یا انرژی‌ که می‌سوزانید.

مقدار چربی ذخیره شده در بدن‌تون توسط هورمون‌هاتون کنترل می‌شه، نه با مقدار چیزی که می‌خورید یا انرژی‌ که می‌سوزانید.

بخشی از کتاب «پایان افسانه کالری‌ها»

✅ اگر یاد‌‌بگیرید که مشکل «نیاز بدن به حفظ چربی بیش از معمول» را حل کنید، بدن‌تان خود به خود به صورت داوطلبانه چربی‌های اضافه را آزاد می‌کنه و لاغر می‌شوید، نیازی به کمتر خوردن و گرسنگی کشیدن و تلاش و کنترل اراده و زور زدن و … نیست. چاقی کوچک‌ترین ارتباطی به «میزان کالری‌هایی که می‌خورید یا مقدار انرژی که می‌سوزانید ندارد. «استعداد چاقی» به دلیل یک ناتوازنی هورمونی بوجود می‌آید.

1️⃣ برای آب کردن اضافه‌وزن‌تان باید یاد بگیرید که این اختلال چرا بوجود آمده؟

2️⃣ چرا بدن‌تان مجبور است که اضافه‌تر از معمول چربی ذخیره بکند؟

3️⃣ چه عواملی مانع می‌شود که بدن به چربی‌هایی که قبلا ذخیره کرده دسترسی پیدا کند؟

4️⃣ گرسنگی دقیقا چیست و بدن در چه شرایطی، شما را مجبور به خوردن غذای جدید می‌کند؟

در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» چه یاد می‌گیرید:

✔️ اول به شما یاد می‌دهم که چرا ۹۰٪ چیز‌هایی که دکتر‌های تغذیه تا امروز در مورد کالری‌ و تکنیک‌های لاغری به شما گفتن، افسانه و بیش‌ازحد غلط بوده و دانش‌ و باور‌های تغذیه‌ای‌تان را به چالش می‌کشم.

💎 بعد شما را با یک رویکرد علمی و جدید در مورد درمان «استعداد چاقی» و «اضافه‌وزن» آشنا می‌کنم که بتوانید مشکل اضافه‌وزن‌تان را خیلی علمی و ساده، بدون گرسنگی و بدون نیاز به تلاش زیاد به صورت دائمی حل کنید.

این کتاب یاد می‌دهد که رژیم‌ ‌غذایی‌تان چطور باید باشد که سیستم «توزیع انرژی» بدن‌تان تنظیم بشود تا بدن‌تان یک مرحله قبل از اینکه گرسنه شود، به صورت اتوماتیک، به سراغ غذا‌هایی که از قبل به صورت چربی ذخیره‌ کرده‌اید برود و از چربی‌های ذخیره شده قبلی بخورد، تا هر بار کمی لاغر‌تر شوید.

اضافه‌وزن کوچک‌ترین ارتباطی به «مقدار خوردن یا میزان تحرک» ندارد

بخشی از فصل اول کتاب «پایان افسانه کالری‌ها»

در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» یاد‌خواهید گرفت که چرا تقریبا ۹۰٪ چیزهایی که تا به امروز دکتر‌های تغذیه به ما می‌گفتن کاملا غلط بوده است.

❓ آیا معتقدید زیاد آب خوردن می‌تواند به لاغری کمک کند؟

❓ آیا معتقدید که تحرک بیشتر برای افراد با اضافه وزن همیشه مفید است؟

❓ آیا معتقدید شام سبک می‌تواند به لاغری کمک کند؟

❓ آیا معتقدید خوردن سالاد در اصل غذا‌های با حجم زیاد و کالری کم می‌تواند به لاغری کمک کند؟

❓ آیا معتقدید افرادی که متابولیسم بالا‌تری دارند راحت‌تر می‌توانند تناسب اندام را حفظ کنند؟

❓ آیا معتقدید کم‌تحرکی و یا پر‌خوری دلیل چاقی است؟

❓ آیا معتقدید اگر چربی حیوانی را با چربی‌ها گیاهی جایگزین کنیم سالم‌تر خواهیم بود و راحت‌تر لاغر خواهیم شد؟

و … و … و … و … و ده‌ها باور دیگری که به صورت کلیشه‌ای دکتر‌های تغذیه در مورد لاغری به مردم آموزش می‌دهند و همگی 100% غلط هستند. در این کتاب با دلایل علمی کاملا قوی یادخواهید گرفت که چرا راه‌حل لاغری کلا هیچ ربطی به این مسایل ندارد. خیلی ساده اضافه‌وزن یک اختلال در سطح هورمونی است و برای درمانش باید یاد بگیرید که چطور سبک زندگی‌‌تان و غذا‌هایتان را اصلاح کنید.

بریده‌هایی از کتاب «پایان افسانه کالری‌ها»

اینجا می‌توانید چند تکه کوتاه ۲-۳ دقیقه‌ای از کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» را گوش دهید و یا بخوانید.

با گوش دادن و خواندن این تکه‌های کتاب می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا کتاب نکات مفید و جدیدی برایتان دارد یا خیر.

📌 معمای بسیار مهم «کوله‌پشتی ۲۰ کیلویی»:

دکتر‌های تغذیه به شما می‌گویند که برای آب‌کردن چربی‌ها، باید سعی کنید کمتر بخورید و با ورزش و تحرک بیشتر، انرژی ‏بیشتری بسوزانید تا لاغر شوید. ‏اگر شما هم این حرف را قبول دارید باید بتوانید این معمای من را جواب بدهید:

فردی که ۱۰ یا ۲۰ کیلو اضافه‌وزن دارد، دقیقاً مثل یک فرد لاغری است که یک کوله‌پشتی سنگین ۱۰ یا ۲۰ کیلویی را مدام همه جا با خودش حمل می‌کند. درسته؟ اگر یک وزنه ۲۰ کیلویی را بلند کنیم و ۳۰ متر حمل کنیم و بعد به زمین بزاریم و چند ثانیه استراحت کنیم و دوباره همین کار را ده بار تکرار کنیم، مگر این ورزش نیست؟ آیا چاق‌هایی که کللللل روز، یک وزنه‌ی حداقل ۱۰ یا ۲۰ کیلویی را با خودشان حمل می‌کنند، ورزشکار (و دائم الورزش!!!) نیستند؟

‼️ آیا مگر مشکل افراد با اضافه وزن این است که انرژی کمتری می‌سوزانند که دکتر‌های تغذیه به آنها توصیه می‌کنند که باید با افزایش فعالیت سعی کنند انرژی بیشتری بسوزانند؟ دقیقا برعکس …

💎 تک‌تک تحقیقات نشان داده‌اند که افراد با اضافه‌وزن که هر روز مدام وزنه اضافه‌ای را با خودشان حمل می‌کنند، به طور متوسط، حداقل تا 25% بیشتر از متوسط جامعه انرژی می‌سوزانند. پس آیا خنده دار نیست که به افرادی که همین الان بیشتر از همه دارند انرژی می‌سوزانند، توصیه کنیم که بروید و بیشتر تحرک داشته باشید تا انرژی حتی بیشتر از الان بسوزانید؟ شما چه جوابی می‌دهید؟

📌 آیا مشکل فردی که اضافه‌وزن دارد فعالیت کم و انرژی نسوزاندن است؟ یا دقیقا برعکس مشکل‌تان یک بهم‌ریختگی هورمونی در سیستم توزیع انرژی است که حتی با وجود اینکه دارید انرژی ‏بیشتر از متوسط جامعه می‌سوزانید ولی باز هم این اختلال باعث می‌شود بدن‌تان چربی «بیش از معمول» ذخیره کند؟ داشتن اضافه‌وزن و حمل کردن چندین کیلو بار اضافه، به ذات یک ورزش کردن دائمی است و همانطور که در «فصل هفتم» بررسی خواهیم کرد، خواهید دید که دقیقا همین «ورزش دائمی» یکی از موانع مهم لاغری‌‌تان است و گاهی افراد با اضافه‌وزن لازم است تلاش کنند مقدار فعالیت‌شان را کمتر کنند تا راحت‌تر لاغر شوند، در فصل هفتم خواهید فهمید که چرا.

— در فایل صوتی زیر بخش «معمای کوله‌پشتی ۲۰ کیلویی» از مقدمه کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» را گوش دهید.

مشاهده کل متن
بخشی از کتاب «پایان افسانه کالری‌ها»معمای کوله‌پشتی ۲۰ کیلویی

این کتاب به درد چه کسانی نمی‌خورد ؟

دو دسته آدم وجود دارند:

1️⃣ دسته اول می‌گویند که «یه برنامه غذایی بهم بده و برام تعیین کن که ساعت چند، دقیقا چند قاشق، از چی بخورم، همین، هیچی بیشتر از این نمی‌خوام یاد‌بگیرم. مثلا بهم بگو صبح یه کف دست نون با یه حبه پنیر کم‌چرب و ناهار یه دونه سینه‌ آب‌پز با یه ورق نون تست».

2️⃣ دسته دوم می‌گویند که «بهم ماهیگیری یاد بده که بتونم بفهمم درست چیه و چرا درسته و غلط چیه و چرا غلطه، استراتژی و دانش و درک عمیق بهم بده تا خودم بتونم بدنم رو از الان تا آخر عمر مدیریت کنم تا هم لاغر شم، و هم بتونم تا همیشه خودم رو لاغر و سالم نگه‌دارم»

⛔️ مدل این کتاب برای دسته‌ی اول نیست و با این کتاب به این خواسته‌تان نخواهید رسید، ✅ اما دسته دوم به شدت از خواندن این کتاب ذوق‌زده خواهند شد و لذت خواهند برد و از مطالبی که یاد گرفته‌اند شب خوابشان نخواهد برد.

اگر آماده نیستید که ذهن‌تان را به چالش وادارید، و دیدگاه‌های متناقض، اشتباه و منسوخ شده را دور بندازید و برای یک چالش جدی ذهنی و یادگیری بیشتر در مورد بدن‌تان اشتیاق ندارید، این کتاب واقعا برای شما نیست و می‌توانید به همان توصیه «کمتر بخور و بیشتر ورزش کن» بچسبید و امیدوار باشید روزی به تناسب‌اندام دلخواه برسید. این کتاب نصف خوانندگان را نا‌امید خواهد کرد و نصف خوانندگان را مبهوت و هیجان زده.

دلیل نامگذاری کتاب هم، همین موضوع است، «زمین صاف نیست»، این کتاب یک تئوری و یک مدل جدید است که دیدگاه‌تان را کاملا نسبت به لاغری، زیر و رو خواهد کرد.

این کتاب، … متفاوت‌تر از تمام چیزهایی است که تا به حال به شما در مورد لاغری گفته‌اند.

آنهایی که قبل از شما این کتاب را خوا‌نده‌اند چه نظری دارند؟

چند هزار نظر واقعی از  خوانندگان کتاب ... 

اگر هنوز مطمئن نیستید که این کتاب یک انتخاب عالی است، در پیج اینستاگرام madresefitness در قسمت هایلایت‌ها، در بخش نظرات خوانندگان، هزاران نظر و کامنت از خوانندگان قبلی کتاب را ببینید و بعد که کاملا مطمئن شدید برگردید و کتاب را تهیه کنید.

اگر این کتاب را نخوانم چی میشه؟

مبلغی که بابت خرید کتاب می‌پردازید:

✔️ کمتر از یک دفتر مشق ساده و سفید بدون هیچ نوشته‌ی کاملا معمولی 200 برگ پاپکو

✔️ کمتر از یک وعده مرغ سوخاری سه تکه در یک رستوران معمولی

✔️ اندازه نصف یک پیتزا گوشت در یک رستوران معمولی

✔️ کمتر از 300-400 گرم شیرینی یا کوکی شکلاتی از یک شیرینی‌پزی نرمال | نان سحر

✔️ کمتر از فقط و فقط یک کیلو خرمای ناقابل 

✔️ کمتر از 250 گرم ژامبون گوشت 98% آندره

✔️ کمتر از 400 گرم پنیر لیقوان یا حتی پنیر تبریز معمولی ناقابل 

✔️ کمتر از تقریبا اکثر خوراکی‌هایی که هر روز دارید می‌خرید و احتمالا شما را چاق هم می‌کنند 

🍕 اگر این کتاب را نخوانید … می‌توانید به اندازه حدودا به «نصف یک پیتزا مخلوط» یا 300-400 گرم شیرینی، در زندگی‌تان پول صرفه‌جویی کنید.
به غیر از این هیچ اتفاق دیگری نخواهد افتاد … واقعا هیچ اتفاق دیگری نخواهد افتاد یعنی دقیقا در همین شرایط که هستید خواهید ماند، با همین دانش کنونی، با همین شرایط بدنی و …

اگر از شرایط کنونی راضی هستید و دوست ندارید تغییری عالی در تناسب‌اندام‌تان ایجاد کنید و زندگی را برای خودتان راحت کنید یا اگر بهترین راه لاغر شدن و لاغر ماندن را بدون خواندن این کتاب هم بلد هستید، خب طبیعتا این کتاب را نخوانید هم مهم نیست، اما اگر نه، می‌خواهید یه تغییر واقعی در زندگی‌تان ایجاد شود، که جواب مشخص است.

🍕 این تصمیم شما است که بین نصف یک پیتزا بیشتر خوردن، یا پیشرفت کردن و کسب دانشی که زندگی و تناسب‌اندام‌تان را متحول خواهد کرد یکی را انتخاب کنید.

خلاصه اینکه شما نویسنده را «نصف یک پیتزا» مهمان می‌کنید، تا برایتان معادل حداقل ۶ ماه تحقیق و مطالعه را در «۶ ساعت» خلاصه برایتان از آخرین علم دنیا در زمینه تغذیه و لاغری بگوید و شما را با اطلاعات بینهایت با ارزشی که هرگز هیچ کس به شما نگفته است حیرت زده کند.

خرید پر‌فروشی‌ترین کتاب لاغری ۱۰ سال اخیر

درباره نویسنده عانگع اصلانیان

چندین سال پیش دانشجوی رشته کامپیوتر در دانشگاه صنعتی امیر‌کبیر بودم. اما اتفاقاتی باعث شد حوزه کاری‌ام را عوض کنم و مشاوره تغذیه بشم.

در دانشگاه همیشه شاگرد ممتاز بودم. چند سالی بود که مشغول انواع و اقسام المپیاد‌های کشوری و جهانی بودم. در ۱۷ سالگی و یکی دو سال زود‌تر از تمام هم‌سن‌هایم وارد دانشگاه شده بودم. دو سال پیاپی در جشنواره جوان خوارزمی (جشنواره نوآوری و اختراعات) رتبه اول کشوری را کسب کرده بودم. در سال دوم دانشگاه یک مقاله ISI تالیف کرده بودم و تئوری جدیدی در حوزه هوش مصنوعی ارائه کرده بودم، کاری که اغلب افراد در دوران دکترا شاید بتوانند انجام دهند. عضو بنیاد نخبگان بودم و سهمیه ارشد مستقیم و بدون کنکور، دریافت کرده بودم و همچنین از طرف مسئول استعداد‌یابی شرکت «Google» بهم پیشنهاد کار شده بود و برایم دعوت‌نامه فرستاده بودند، و یک لیستی از موفقیت‌های خوب در حوزه تحصیلی و کاری‌ام داشتم، اما …

😔 اما، در جنبه تناسب‌اندام یک مسیر نزولی را طی می‌کردم. بعد از کسب مقام اول مسابقات جهانی رباتیک و هوش‌مصنوعی در سال 2009 که در کشور «اتریش» برگزار می‌شد، وقتی دوستان قدیمی و اقوام را می‌دیدم، بعد از سلام، اولین حرف همه این بود که «چقدررررر چاق شدی!!!». تا آن موقع توجه نکرده بودم، ولی در مدت دو/سه سال به تدریج حداقل 27 کیلو اضافه‌وزن پیدا کرده بودم.

😏 یک شب مسیر زندگی‌ام کاملا تغییر کرد. با دختر فوق‌العاده‌ای آشنا شدم. در همان دفعات اول آشنایی گفت که «بهتر است ورزش کنم و فکری به حال اضافه وزنم هم بکنم». تصمیم گرفتم لاغر بشوم و با خودم فکر کردم، نباید کار سختی باشد. همانطور که دکتر‌های تغذیه همیشه گفته بودند، کافی بود …

اما … 😖😣😢

🧐 تحقیقاتم هرچه بیشتر پیش‌ می‌رفت بیشتر می‌فهمیدم که تمام چیزهایی که در مورد لاغری به ما گفتن چقدر غلط بوده. پس وقتش بود به جای گوش دادن به چرندیات رایجی که دکتر‌‌های تغذیه در مورد توازن کالری‌ها می‌گفتن، از صفر تحقیقات را شروع کنم … به خودم قول دادم هر طور شده به شکم شش تکه و بدون چربی برسم.

😍 4 ماه بعد اتفاق خیلی جالبی افتاد …

💎 در فایل صوتی زیر در ۱۰ دقیقه، داستان «عانگع اصلانیان» را گوش دهید که چی شد که «پایان افسانه کالری‌ها» که الان پر‌فروش‌ترین کتاب تغذیه ۱۰ سال اخیر هم هست نوشته شد تا به شما هم کمک کند که «استعداد چاقی‌تان» را درمان کنید. 

مشاهده کل متن
عانگع اصلانیانداستان من و چرا این کتاب را نوشتم

حل‌کردن مکعب روبیک لاغری

برگرفته از متن پشت جلد کتاب:

خلاص شدن از شر چربی‌های اضافه، دقیقاً مثل حل ‌کردن معمای مکعب روبیک است. اگر یک مکعب روبیک به‌هم‌ریخته نشده را فقط با چهار حرکت به هم بریزیم و از کسی که حل کردن آن را بلد نباشد، بخواهیم آن را حل کند، حتی اگر آن شخص فردی فوق‌العاده با پشتکار، سخت‌کوش و بسیار باهوش باشد، بدون تردید حل ‌کردن مکعب برایش آن‌قدر طول خواهد کشید که، خسته و ناامید، از حل کردن مکعب صرف‌نظر خواهد‌ کرد. اما اگر کسی اصول حل کردن مکعب را یاد بگیرد، حتی اگر یک فرد کم‌هوش، کم‌استعداد و بی‌اراده باشد، حل کردن مکعب روبیک برایش مثل آب خوردن خواهد بود و در چند دقیقه، آن را پیروزمندانه حل خواهد کرد.

✅ آب کردن چربیهای اضافه، دقیقاً مثل حلکردن مکعب روبیک، کار سادهای است، به این شرط که، راه درست را یاد بگیرید
❌ و کار بسیار سخت و ناامید
کنندهای خواهد بود اگر، راه درست آن را بلد نباشید.

این کتاب، اصول حل کردن مکعب روبیک تناسب‌اندام را به شما یاد خواهد داد.

ویدیو‌های تکمیلی هدیه

یک‌ سری از آموزش‌های این کتاب حتما نیاز به توضیحات تصویری دارند، ما چهار ویدیو آموزشی تکمیلی هم برایتان تدارک دیده‌ایم که بعد از خواندن کتاب می‌توانید آنها را هم رایگان دانلود کنید و تماشا کنید. (توضیحات دانلود ویدیو‌های تکمیلی در ص ۱۰ کتاب)

ویرایش جدید … 

از چاپ سی‌وسوم به بعد، ویرایش جدیدی از کتاب منتشر شد، در ویرایش جدید علاوه بر ایجاد تغییرات ظاهری و زیباسازی صفحه‌ آرایی کتاب، بر اساس نظرات و ابهام‌هایی که خوانندگان داشتند، بهبود‌هایی در متن کتاب ایجاد شد. به منظور روان‌تر کردن نوشتار کتاب و ساده‌سازی درک بعضی مباحث علمی، تغییراتی به لحاظ نگارشی در متن کتاب ایجاد شده است و سه چهار تا از مباحث کتاب تاحدی باز‌نویسی شده‌اند. (تفاوت این نسخه با چاپ‌های قبلی کمتر از ۵٪ است و مباحث علمی و مضمون و مثال‌ها و … کاملا با چاپ‌های قبلی یکسان هستند)
اکنون همان کتاب محبوب قبلی + بازنویسی روان‌تر را دریافت خواهید کرد.

نسخه صوتی کتاب (کتاب صوتی دانلودی)

کتاب صوتی «پایان افسانه کالری‌ها» به صورت کاملا حرفه‌ای و بالا‌ترین کیفیت استدیویی با گویندگی بی‌نقص دوبلر حرفه‌ای استاد «منوچهر زنده‌دل» با لحنی فوق‌العاده دل‌پذیر روخوانی شده است، با ادیت حرفه‌ای که به هیچ وجه باعث یکنواختی و خستگی‌تان نخواهد شد.

به این دلیل که هزینه‌ی ضبط و استدیو و گویندگی حرفه‌ای برای رو‌خوانی کتاب‌های طولانی، بسیار بسیار گران است، 90% کتاب‌های صوتی موجود در بازار با گوینده‌های آماتور و ضعیف و کیفیت خانگی ضبط می‌شوند که باعث شده‌ است مخاطبان خیلی مشتاق گوش دادن به کتاب‌های صوتی رایج نباشند و کتاب‌های صوتی برایشان خسته‌کننده و یکنواخت باشد. اما ما برای کیفیت کار سنگ تمام گذاشتیم و نسخه صوتی «پایان افسانه کالری‌ها» کاملا با کتاب‌های صوتی معمولی بازار فرق دارد و دقیقا مانند این است که دارید به یک فیلم سینمایی جذاب با گویندگی بسیار حرفه‌ای و لحنی دل‌نشین و عالی گوش می‌دهید.

تخفیف برای خرید همزمان چند جلد کتاب

برای خرید همزمان چند جلد کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» می‌توانید از کد‌های تخفیف زیر استفاده کنید:

خرید بیش از 2 جلد: acbook2x
خرید بیش از 5 جلد: acbook5x
خرید بیش از 10 جلد: acbook10x

در مورد نحوه خرید و ثبت سفارش سوالی دارید؟

اگر سفارش شما کتاب چاپی است:
محصولات خریداری شده را یک روز بعد از پرداخت سفارش، با پست پیشتاز برای شما ارسال می‌کنیم و حدود ۲۴ تا ۴۸ ساعت (به جز روز‌های تعطیل) طول خواهد کشید تا به دست شما برسد. (اگر در روستا یا شهرستان حاشیه‌ای باشید امکان دارد تا حداکثر ۷۲ ساعت طول بکشید تا به دست شما برسد)

اگر سفارش شما کتاب صوتی است:
بلافاصله بعد از خرید به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که می‌توانید به این محصولات دسترسی داشته باشید و فایل‌ها را دانلود کنید (بعلاوه همیشه از طریق بخش‌ کاربری‌تان به فایل‌های صوتی خریداری شده و و دوره‌ها دسترسی خواهید داشت)

در مورد کتاب سوال دیگری دارید؟

خرید پر‌فروشی‌ترین کتاب لاغری ۱۰ سال اخیر

سلام عزیزبه مدرسه فیتنس خوش آمدی

حساب کاربری من

خروج

سفارش‌های من

دانلودهای من

دوره مهندسی تغذیه (متاسفانه هنوز به این دوره دسترسی ندارید)