رفتن به محتوا

ویدیو‌های هدیه تکمیلی کتاب

خوشحالم که در حال مطالعه کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» هستید. آماده‌اید که اولین ویدیو از ویدیو‌های تکمیلی کتاب را تماشا کنید؟

مختصری در مورد ویدیو بسیار مهم اول:

در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» یاد گرفتید که کم‌تحرکی یا پر‌خوری دلیل بوجود آمدن چاقی نیست. افراد دارای اضافه وزن، مشکل‌شان اختلال در «توزیع انرژی» بین اندام مختلف بدنشان است. یعنی بدنشان به جای صرف انرژی برای عملکرد‌های مهم و لازم در بدن، همیشه در هر شرایطی بخشی از انرژی‌ها را به صورت چربی سفید ذخیره می‌کند. به همین دلیل افراد چاق در اوج پر‌خوری هم، اکثرا بی‌حال و کم انرژی‌تر از نرمال هستند.

این افراد اگر پر‌خوری کنند، چاق می‌شود و برعکس اگر رژیم بگیرند و انرژی کمی به بدنشان برسانند از ده‌ها جنبه بدنشان آسیب می‌‌بیند و از تعادل خارج می‌شود، از جمله کم شدن متابولیسم و … در اصل این افراد، هم پر‌خوری و هم کم‌خوری به بدنشان آسیب می‌زند. از طرف دیگر افرادی را داریم که هم پر‌خوری برای بدنشان مفید است و هم کم‌خوردن و در هر دو حالت بدنشان نرمال کار می‌کند.

بعد از دیدن ویدیو اول، توزیع انرژی در بدن را به صورت کامل درک خواهید کرد.

دریافت ویدیو‌های هدیه:

از یکی از دو روش زیر اقدام کنید و ۱۰ روز هر روز پیام‌های خودتان را دقیق بخوانید و هر روز برای شما درس‌های مختلف و ویدیو‌های تکمیلی را به ترتیب ارسال خواهم کرد و در پایان این ۱۰ روز به صورت کوتاه دوره «جامع مهندسی تغذیه» که جامع‌ترین دوره آموزشی در زمینه لاغری و درمان دیابت در کل ایران هست را برای شما معرفی خواهم کرد.

یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب کنید

اگر هر روز به تلگرام سر می‌زنید:

با زدن دکمه زیر به آیدی تلگرامی @mtcrsbot هدایت خواهید شد و آنجا دکمه «Start / شروع» را بزنید تا درس‌ها و ویدیو‌های تکمیلی کتاب در طی ۱۰ روز آینده به ترتیب هر روز در تلگرام برای شما ارسال شوند.

با این روش همه محتوای درس‌ها به صورت کامل (متن‌ها، صوت‌ها، ویدیو‌ها و عکس‌ها) برایتان ارسال خواهد شد.

دریافت ویدیو‌ها در تلگرام

پ ن: اگر روزانه به تلگرام سر نمی‌زنید، دکمه خاکستری «اگر روزانه به تلگرام سر نمی‌زنید» را انتخاب کنید. اگر هم شک دارید که آیا بهتر است درس‌ها را در تلگرام دریافت کنید یا به صورت لینک در پیامک، مشکلی ندارد و می‌توانید هر دو روش را عضو شوید.

نام و شماره موبایل خودتان را وارد کنید و دکمه «دریافت ویدیو‌های تکمیلی در پیامک» را بزنید و تا ۱۴ روز، هر روز منتظر یک پیامک مهم از طرف ما باشید. هر روز یک لینک برایتان اس ام اس می‌کنم که با باز کردن آن لینک می‌توانید ویدیو و یا درس آن روز را تماشا کنید.

با توجه به محدودیت این روش نسبت به دریافت درس‌‌ها از طریق تلگرام، با پیامک فقط لینک مربوط به محتوا‌های اصلی را دریافت خواهید کرد.

[gravityform id="1" title="false" description="false"]