رفتن به محتوا

نظرات شرکت‌کنندگان در دوره مهندسی تغذیه (صوتی)

بسیاری از شرکت‌کنندگان دوره «مهندسی تغذیه» با اینکه رکورد‌های کاهش وزنی خیلی خوبی داشتند حتی رکورد‌دار کاهش وزن 68 کیلو‌گرم نیز داشتیم) اما متاسفانه حاضر نشدند عکس‌های قبل و بعدشان را در اختیار ما قرار دهند. بعضی‌ها صرفا حاضر شدند که نظرات‌شان را به صورت صوتی و بدون عکس از خودشان منتشر کنیم. بعضی‌ها هم ترجیح دادند که نظراتشان به صورت ناشناس و بدون نام منتشر شود.

در این صفحه نظرات صوتی بعضی از شرکت‌کنندگان دوره مهندسی تغذیه را می‌توانید گوش بدید.

 

برای دیدن آلبوم رکورد‌داران کاهش وزن مدرسه فیتنس (فایل صوتی + عکس قبل و بعد) اینجا کلیک کنید

خاطره کریمی ۲۶ ساله از استان مازندران (ساری)

« مهمترین مشکل افراد در رژیمهای کاهش وزن سختی و احساس گرسنگی مداوم در طول رژیم است، لایف استایلی که از آقای اصلانیان آموختم دقیقا برعکس کم خوردن است و هرگز هیچ احساس گرسنگی‌ای وجود ندارد و لازم نیست چیزی را اندازه‌گیری کنید یا مراقب مقدار خوردن یا کالری‌هایی که می خورید باشید. توصیه می‌کنم اول بخونید، یاد بگیرد، امتحان کنید و بعد قضاوت کنید.»

خاطره کریمیتجربیات از رژیم لاغری

زهرا اسماعیل آبادی ۲۸ ساله (مربی فیتنس)

«در مدرسه فیتنس، بر خلاف تمام چیز‌هایی که از دکتر‌های تغذیه دیدید شما رژیم و وعده غذایی دریافت نمی‌کنید، بلکه یک سری اصول را یاد میگیرید، من سالها از سندرم روده تحریک پزیر یا ibs رنج می‌بردم و با مراجعه به خیلی از پزشک‌ها مشکلم برطرف نشده بود، اما با این سبک که یاد گرفتم، به طور کلی رفع شد.»

بعد از یک ماه انجام دادن این روش، یک چک‌اپ کامل دادم تا ببینم این همه چربی خوردن با بدنم چکار کرده، و نتیجه نشان‌داد که تمام پارامتر‌های سلامتیم بهتر از همیشه شده. تصمیم گرفتم این لایف استایل را تا همیشه رعایت کنم،‌ چون روش بسیار ساده‌ و دوست‌داشتنی و خوشمزه‌ای است آنقدر به این سبک زندگی اعتماد دارم که به تمام دوستان و خانواده‌ام توصیه کردم. حتی به شاگرد‌هایی که مربی‌شان هستم، این روش را یاد میدم.»

زهرا اسماعیل آبادی / مربی فیتنستجربیات از دوره‌ی جامع مهندسی تغذیه