رفتن به محتوا

تجربه کاهش وزن ۳۷ کیلویی شهرزاد سمیعی (صوتی)

قبل از رژیم
0
کیلوگرم وزن قبل از رژیم
بعد از رژیم
0
کیلوگرم بعد قبل از رژیم
کاهش وزن
0
کیلوگرم کاهش وزن
در مدت زمان
0
ماهه

شهر‌زاد سمیعی عزیز از تهران

وزن قبل از رژیم: 104 کیلو / وزن بعد از رژیم: 68 کیلو

کاهش وزن 37 کیلویی در مدت 9 ماه

علاوه بر کاهش وزن خانم سعیمی دچار کیست تخمدان و مشکلات هورمون زنانه و بهم ریختی عادت ماهانه و به عصبی شدن و افسردگی ناشی از بهم ریختگی هورمون‌های زنانه بود که تمام این مشکلات در رژیم رفع شد و تبریک می‌گیم به خانم سمیعی که تونستن این نتایج خیلی فوق‌العاده رو بدست بیارن و آفرین بشون که یه زندگی جدیدی رو برای خودشون رقم زدن.

حتما صحبت‌های خیلی جالب خانم سمیعی را کامل گوش بدید.

 

گزیده‌ای از صحبت‌های شهرزاد سمیعی:

مشکلات هورمونی شدیدی داشتم، همیشه قرص هورمونی مصرف می‌کردم. کیست تخمدان داشتم و عادت‌های ماهیانه‌ام به شدت به هم ریخته بود. چون مشکلات هورمونی داشتم با رژیم دکتر‌های دیگه وزن کم نمی‌کردم. بعد از رژیم علاوه بر اینکه وزن و به طور فوق‌العاده‌ای سایز کم کردم، تمام مشکلات من حل شد و الان هیچ قرصی مصرف نمی‌کنم. “این رژیم رو به آشنایانم هم معرفی کردم و همه راضی بودن و در درمان میگرن‌ش خیلی موثر بوده”

برای اندازه‌گیری میزان چربی‌سوزی یا عضله سوزی، یه ترازوی خیلی حرفه‌ای که نشون میده بدنم دقیقا چقدر ‏چربی و چقدر عضله داره رفته خریدم و عالی بود، واقعا عالی بود، وزنی که کم کردم تماما چربی بدنم بوده و ‏عضله‌سوزی نداشتم و عضلاتم کاملا حفظ شده. ‏“این رژیم رو به آشنایانم هم معرفی کردم و همه راضی بودن و در درمان میگرن‌ش خیلی موثر بوده”

هر کی منو توی اینستا می‌بینه می‌پرسه که آیا پوستت شل نشده، باید بگم که اصلا به هیچ وجه پوستم شل ‏نشده و این رژیم طوریه که باعث میشه پوست آدم خیلی بهتر بشه و کاملا جمع بشه. طوری که اگر کسی ندونه فکر می‌کنه من ساعت‌ها توی باشگاه ورزش کردم ولی ورزش من فقط پیاده روی بوده اونم فقط در اواخر رژیم.“این رژیم رو به آشنایانم هم معرفی کردم و همه راضی بودن و در درمان میگرن‌ش خیلی موثر بوده”

اوایل رژیم به هیچ وجه نمی‌تونستم ورزش کنم چون وزنم خیلی زیاد بود و سنگین بودم، ولی الان دیگه نمی‌تونم ورزش نکنم به دلیل اینکه اونقدر انرژی‌ام زیاد شده، که اگر بی‌تحرک باشم کلافه میشم چون بدنم می‌طلبه که برم پیاده روی کنم و ورزش کنم.

با اینکه خودم روان‌شناس هستم و کارشناسی‌ارشد روان‌شناسی دارم، اما مشکلات هورمونی و بهم‌ریختگی عادت‌های ماهیانه باعث شده بود بسیار عصبی باشم طوری که اصلا دوست نداشتم کاری انجام بدم. هم به علت وزن زیاد و هم مشکلات هورمونی حال روحیم خیلی بد بود، جوری که روابطم رو با همه قطع کرده بودم، همیشه افسرده و گوشه‌گیر بودم، بیرون نمی‌رفتم. ولی الان روحیه‌ام عالیه، اعتماد به نفسم کاملا برگشته و با اینکه زیاد درگیری دارم ولی همیشه شادم.

شهرزاد صمیعی

ویدیو صحبت‌های شهرزاد سمیعی رو تماشا کنید:

تناسب اندام، کاهش وزن و لاغری شهرزاد سمیعی در مدرسه فیتنس
تناسب اندام، کاهش وزن و لاغری شهرزاد سمیعی در مدرسه فیتنس
تناسب اندام، کاهش وزن و لاغری شهرزاد سمیعی در مدرسه فیتنس
تناسب اندام، کاهش وزن و لاغری شهرزاد سمیعی
تناسب اندام، کاهش وزن و لاغری شهرزاد سمیعی در مدرسه فیتنس
تناسب اندام، کاهش وزن و لاغری شهرزاد سمیعی در مدرسه فیتنس

نکته ای که اگر بهش توجه نکنید باعث پشیمانی‌تان خواهد شد:

بسیاری از افراد در شبکه‌های اجتماعی از اسم‌های رژیم‌های معروف استفاده می‌کنند، و ادعا می‌کنند که به شما فلان رژیم معروف رو خواهیم داد. اما چون به هیچ وجه دانشی در ارائه رژیم‌های غذایی ندارد، صرفا یک مشت چرندیات را در غالب یک اسم معروف به شما می‌دهند و به راحتی مخاطبان امیدوار‌شان را گول می‌زنند.

حتما تمام صحبت‌های شهرزاد سمیعی عزیز را در فایل صوتی زیر گوش دهید:

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.