رفتن به محتوا

مهندسی تغذیه: درس هشتم – جلسه اول

 

 

فقط  شرکت‌کنندگان در دوره آموشی مهندسی تغذیه می‌توانند از این بخش استفاده کنند.

 ثبت نام در دروه‌ی مهندسی تغذیه

اگر قبلا عضو این دوره شده‌اید لطفا از لاگین کنید تا به محوای صفحه دسترسی داشته باشید.

 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از درس ۴ جلسه اول لیست غذای اولیه داده خواهد شد و در درس‌های هم متناسب با محتوای درس‌ها لیست‌غذا‌های دیگری هم داده خواهد شد و در جلسات بعدی، غذا‌هایی به لیست اضافه یا کم خواهد شد. مثلا در درس مربوط به قند، توضیح داده خواهد شد که اگر خواستید احیانا از رژیم خارج شوید و قند بخورید، کدام قند‌ها بهتر هستند و این‌ها به لیست غذا اضافه خواهد شد و در درس مربوط به دمنوش‌ها دمنوش‌هایی به لیست غذا اضافه خواهد شد و یا در درس مربوطه توضیح داده خواهد شد که اگر خواستید رژیم خیلی سریع‌تر جواب دهد، کدام یک از غذا‌های مجاز را حذف کنید و لیست غذا در هر درس بر حسب محتوای درس بروز رسانی خواهد شد.

می‌توانید دوره مهندسی تغذیه را به دوست‌تان معرفی کنید، اگر دوست‌تان با کد معرف شما ثبت نام کند هم 15% به دوست‌تان تخفیف خواهیم داد و هم 15% از مبلغ خرید‌اش را به شما هدیه خواهیم داد.

کد تخفیف شما حرف اول اسم‌تان به انگلیسی با حرف کوچک، بعلاوه ۵ رقم آخر شماره موبایلی که باهاش ثبت نام کردید هست.

به عنوان مثال: اگر اسمتان علی رضایی هست و شماره موبایلی که باهاش ثبت نام کردید 09121234567 هست. کد تخفیف شما a34567 خواهد بود.

اگر مشکلی در رابطه با کد تخفیف‌تان وجود داشت به شماره 09100048169 پیامک بدهید.

بعد از نهایی شدن ثبت نام دوست‌تان با کد تخفیف شما، همکارانمون با شما تماس خواهند گرفت و 15% از مبلغ خرید دوست‌تان را به شما هدیه خواهند داد.