رفتن به محتوا
رژیم لاغری کتوژنیک

تجربه کاهش وزن ۲۸ کیلویی میثم نمازی فرد (صوتی)

قبل از رژیم
0
کیلوگرم وزن قبل از رژیم
بعد از رژیم
0
کیلوگرم بعد قبل از رژیم
کاهش وزن
0
کیلوگرم کاهش وزن
در مدت زمان
0
ماهه

میثم نمازی‌فرد از شیراز

سن ۲۱ ساله، وزن اولیه ۱۰۶، وزن تثبیت ۷۸ …

کاهش وزن ۲۸ کیلوگرم در مدت ۵ ماه

آقای نمازی فرد هم در کلاس‌های حضوری ما شرکت کردند و هم از شرکت‌کنندگان در دوره «مهندسی تغذیه» است.

تبریک می‌گیم به میثم عزیز به خاطر این دست‌آوردش

گزیده‌ای از صحبت‌های میثم نمازی‌فرد:

مزیت متد مدرسه فیتنس نسبت به هر رژیم دیگری این است که شما یکبار برای همیشه ماهیگیری را یاد میگیرید و برای حفظ تناسب اندامتان هرگز وابسته به هیچ کس دیگری نیستید. بعد از ۲۰ سال دست و پنجه با انواع رژیم ها، از کالری شماری تا گیاه خواری، بلاخره این سبک زندگی خوشمزه ترین و موثرترین سبک زندی برای کاهش وزن است. واقعا از این سبک زندگی جدید لذت می برم. “این رژیم رو به آشنایانم هم معرفی کردم و همه راضی بودن و در درمان میگرن‌ش خیلی موثر بوده”

اوایل که می‌خواستم در مدرسه فیتنس ثبت نام کنم به نظرم هزینه‌ خیلی بالا بود، ولی الان هر چقدر فکر‌ می‌کنم می‌بینم این هزینه در برابر چیزی که آقای اصلانیان به من دادند ناچیزه. “این رژیم رو به آشنایانم هم معرفی کردم و همه راضی بودن و در درمان میگرن‌ش خیلی موثر بوده”

آموزشهای عانگع اصلانیان خیلی خاص و خلاف آب شنا کردن بود ولی خیلی علمی و منطقی تمام فوت و فن ها را یاد داد و هیچ ابهامی در مورد آب کردن چربی و حفظ این لایف استایل تا آخر عمر باقی نماند. یادگیری راه واقعی تناسب اندام و کاهش وزن با لذت خوردن غذاهای خوشمزه یکی از بهترین تجربیات زندگی ام بود که با مشاروههای مدرسه فیتنس کسب کردم. گنجینه ای برای تمام عمر

میثم نمازی‌فرد

ویدیو صحبت‌های میثم را تماشا کنید:

نکته‌ای که در هنگام رژیم اگر به آن توجه نکنید باعث پیشمانی‌تان خواهد شد:

میثم نمازی‌فرد با اینکه در کلاس‌های حضور هم شرکت کرده بود، اما دوباره برای یادگیری بیشتر در دوره مهندسی تغذیه هم ثبت نام‌ کرد. یکی از ویژگی‌های مهم دوره‌های مدرسه فیتنس این است که در عین اینکه بسیار عمیق به مباحث می‌پردازیم، بسیار به زبان ساده محتوا را بیان می‌کنیم به دور از هر گونه کلمات درشت و با‌کلاس و این باعث میشود مخاطب‌های دوره‌های مدرسه فیتنس محتوا‌ها را عمیق درک کنند. درک کردن عمیق بدن کلید پایبند بودن به رژیم است. اگر کسی بهترین دستور العمل‌های دنیا را به شما بدهد ولی هیچ دلیل عمیقی برای پایبندی به آن نداشته باشید بدون شک به آن عمل نخواهید کرد. اما درک بسیار عمیق از فرایند‌های بدن و اینکه چگونه باید بدنمان را مدیریت کنیم باعث می‌شود که عاشق عملکرد بدنتان شوید و به دستور‌العمل‌ها پایبند بمانید.

حتما تمام صحبت‌های میثم نمازی‌فرد عزیز را در فایل صوتی زیر گوش دهید:

 

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.