خانه / نظرات خریداران کتاب «پایان افسانه کالری‌ها»

نظرات خریداران کتاب «پایان افسانه کالری‌ها»

اگر در خرید و انتخاب کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» شک دارید، در زیر نظرات واقعی بخشی از خوانندگان کتاب آورده شده. این کتاب تا به امروز (اسفند ۹۸) زندگی بیش از ۱۶۰۰۰ خواننده را تغییر داده است.

این نظرات کاملا واقعی بوده و تمامی نظرات از بخش کامنت‌های شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام برداشته شده است  و می‌توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام @madresefitness نظرات را در زیر پست‌ها مشاهده کنید.

باز‌خوردهای خوانندگان کتاب چنان رضایت بخش بود، که تصمیم گرفتیم کتاب را با “یک پیشنهاد خارق العاده و غیرقابل رد” و “گارانتی رضایت ۱۰۰%” عرضه کنیم.

تمام کسانی که کتاب «پایان افسانه کالریها» را سفارش می‌دهند، چنان‌چه به هر دلیلی حس‌ کردید، کتاب عالی نیست و یا انگیزه کافی ایجاد نمی‌کند که تا آخر بخوانید، یا کتاب ارزش خرید و پولی که بابتش داده‌اید را نداشته، یا هر دلیل منطقی و غیر منظقی دیگر. کافی است با شرکت تماس بگیرید و شماره کارت بانکی خودتان را اعلام کنید، و بدون هیچ سوال دیگری، همکارم، در چند دقیقه تمامی مبلغ سفارش را به شما بر‌خواهد گردانید، هزینه پست بر عهده خودمان خواهد بود و کتاب به عنوان یادگاری پیش خودتان می‌ماند. تنها معیار رضایت هم نظر شخصی خواننده است. (عانگع اصلانیان)

افسانه کالریها
acbookTesti2
رژیم غذایی لاغری
رژیم لاغری و تغذیه
رژیم غذایی لاغری
رژیم لاغری و تغذیه
پایان افسانه کالری ها
رژیم غذایی لاغری
رژیم لاغری
رژیم لاغری
رژیم غذایی لاغری
رژیم غذایی لاغری افسانه کالریها
پایان افسانه کالریها
کتاب تناسب اندام و لاغری


نظراتی که در این صفحه قرار دادیم، فقط بخش خیلی خیلی خیلی کوچکی از نظرات خوانندگان کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» است.
قرار دادن چند‌صد نظر در یک صفحه از سایت امکان‌پذیر نبود.
برای دیدن تمام نظرات‌ه چند صد نفر از خوانندگان کتاب روی @madresefitness_pt کلیک کنید و در کانال تلگرام مخصوص «نظرات خوانندگان کتاب افسانه‌کالری‌ها» عضو بشد و نظر چند‌صد نفر از خوانندگان کتاب افسانه کالری‌ها را بخونید.

اگر از تلگرام استفاده نمی‌کنید با کلیک روی instagram.com/madresefitness_pt نظرات خوانندگان را در اینستاگرام بخوانید

توصیه‌ی ما: حتی یک لحظه هم در خرید این کتاب بسیار با ارزش شک نکیند

پیام به پشتیبان در تلگرام
مدرسه فیتنس را در اینستا فالو کنید
سبد خریدتان خالی است