خانه / نمونه های موفق / صوتی: آب کردن ۳۳ کیلو چربی – حسن اسماعیل زاده و همسرش

صوتی: آب کردن ۳۳ کیلو چربی – حسن اسماعیل زاده و همسرش

حسن اسماعیل‌آبادی و همسرش (از استان البرز- رج)

۳۰ ساله:

کاهش وزن ۳۳ کیلو (وزن اولیه ۱۱۵، وزن نهایی ۸۲)

در مدت ۶ ماه از طریق همسرم که مربی فیتنس بودند، با روش آقای اصلانیان آشنا شدم، برام جالب بود که با این همه چربی‌ای که می‌خوره چطور چاق نمی‌شه، تصمیم گرفتم برای ۲۰ روز این روش را امتحان کنم، با شروع این روش هم تغییرات زیادی در بدنم شروع شد و هم روش بسیار ساده‌تری برای زندگی بود، بنابراین تصمیم گرفتم این روش را برای زندگی ادامه دهم.

قبلا هم رژیم‌های زیادی را امتخان کرده بودم و با زحمت چند کیلو کم می‌کردم و وقتی رژیم را رها می‌کردم بر میگشت، اما در این روش همه چیز بسیار ساده است، هرگز احساس گرسنگی نمی‌کردم و حتی خیلی بهتر می تونستم به کار‌هام برسم، و تمام این اتفاقات بدون ورزش بود.

رژیم لاغری مدرسه فیتنس

زهرا: اسماعیل آبادی:

در مشاوره‌های مدرسه فیتنس، بر خلاف تمام چیز‌هایی که از دکتر‌های تغذیه دیدید شما رژیم و وعده غذایی دریافت نمی‌کنید، بلکه یک سری اصول را یاد میگیرید، من سالها از سندرم روده تحریک پزیر یا ibs رنج می‌بردم و با مراجعه به خیلی از پزشک‌ها مشکلم برطرف نشده بود، اما با این سبک که یاد گرفتم، به طور کلی رفع شد.

بعد از یک ماه انجام دادن این روش، یک چک‌اپ کامل دادم تا ببینم این همه چربی خوردن با بدنم چکار کرده، و نتیجه نشان‌داد که تمام پارامتر‌های سلامتیم بهتر از همیشه شده. تصمیم گرفتم این لایف استایل را تا همیشه رعایت کنم،‌چون روش بسیار ساده‌ و دوست‌داشتنی و خوشمزه‌ای است آنقدر به این سبک زندگی  اعتماد دارم که به تمام دوستان و  خانواده‌ام توصیه کردم. حتی به شاگرد‌هایی که مربی‌شان هستم، این روش را یاد میدم.

حتما تمام صحبت‌های کامل حسن اسماعیل زاده و همسرش را در فایل صوتی زیر گوش دهید.

دانلود فایل صوتی صحبتهای حسن اسماعیل زاده و همسرش 

توضیحات مشاوره و آموزش تغذیه و لاغری در مدرسه فیتنس

اینم هست

کاهش وزن و لاغری

تجربه کاهش وزن ۴۶ کیلویی مسعود محمدیان (صوتی)

مسعود محمدیان عزیز از آذربایجان غربی وزن اولیه ۱۳۰، وزن تثبیت ۸۴ … کاهش وزن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *