خانه / آموزش تغذیه

آموزش تغذیه

چرا باید به جای دریافت برنامه رژیم غذایی، آموزش دید؟

رژیم‌ها کار نمی‌کنند

لازم نیست توضیح بدهم که چرا رژیم‌ها بدرد نخور هستند. اگر رژیم‌ها کار میکردند، الان این صفحه را نمی‌خواندید. مطمئنم قبلا حداقل چندین رژیم را تجربه کرده‌اید. اگر رژیمی خوب جواب می‌داد، یک یا دو یا ۱۰ رژیم در دنیا وجود داشت که همه از آن استفاده می‌کردند. ولی هر ساله صدها رژیم جدید ابداع می‌شوند که هیچ کدام نمی‌توانند نتایج پایدار بوجود بیاورند. راه حل این است که در مورد بدنتان بیشتر بیاموزید و نحوه استفاده از بدنتان را بدانید.

یک بار برای همیشه

با دریافت برنامه رژیم غذایی هفتگی از دکتر، هرگز نخواهید دانست که چرا یک رژیم خاص نتیجه می‌دهد و همواره وابسته به دکتر رژیمتان خواهید بود و هر یکی دو هفته باید دوباره پول ویزیت بپردازید (دقیقا چیزی که دکتر‌های تغذیه به‌ دنبالش هستند)، اما با آموزش خصوصی در مورد نحوه کار سیستم سوخت‌رسانی بدنتان و دلیل چاق شدن، یک بار برای همیشه درک می‌کنید که برای رسیدن به تناسب اندام چه باید بکنید. می‌توانید خودتان برای خودتان برنامه رژیم درست کنید و علمی که بدست می‌آورید همیشه برای خودتان و خانواده‌تان می‌ماند. مثال همان یادگیری ماهیگیری به جای دریافت ماهی از کسی. خودتان دکتر رژیم خودتان باشید.

آزادی اختیار

وقتی در مورد نحوه کار بدنتان و اینکه چرا چاق می‌شوید اطلاعات داشته باشید، خودتان می‌توانید غذا‌های روزانه خودتان را انتخاب کنید، دیگر لازم نیست کسی به شما بگوید، صبحانه یک کف دست نان با ۴ عدد گردو و پنیر، عصرانه یک عدد گریپ فروت. خودتان خواهید توانست بر حسب اطلاعاتی که یاد می گیرید همیشه انتخابهای درستی انجام دهید. واقعا از دید بدن زیاد فرقی نمی‌کند امشب املت بخورید یا مرغ سرخ کرده، پس چرا خودتان را با برنامه محدود کنید. لازم نیست کسی برای شما تعیین کند که غذای امروزتان چه چیزی باشد.


[/vc_column_text][/vc_column]


محمد رضا اصفهانی: وقتی روش لاغری عانگع اصلانیان را با خیلی از دوستانم در میان گذاشتم هیچ کس باور نمیکرد بشه به این راحتی لاغر شد، چون بسیاری از روشهای سخت را امتحان کرده بودند و نه تنها جواب نگرفته بودند، حتی وزنشان بیشتر از قبل شده بود. اما به جز من دوستانم هم که این روش را امتحان کردن به طرز باور نکردنی نتیجه گرفتند.

محمدرضا اصفهانی

۲۴ ساله

وزن اولیه ۹۴ کیلو،

وزن کنونی ۷۶ کیلو

در فایل صوتی زیر محمدرضا عزیز تجربه کاهش وزن ۱۸ کیلویی خود از رژیم غذایی مدرسه فیتنس، را با شما در میان می گذارد

۱ سال از کاهش وزنش می گذرد و همچنان وزنش ثابت مانده است

testi_mohamadreza_esfahani_beforafter

 

دانلود فایل صوتی تجربه محمدرضا اصفهانی از رژیمش

آموزش خصوصی تغذیه

آموزش خصوصی در مدرسه فیتنس

در مدرسه فیتنس، به شما نحوه استفاده درست از بدن را یاد می دهیم. همانطور که درد نشانه وجود یک زخم است، چاقی چیزی نیست جز نشانه یک بیماری عدم توازن هورمون های سوخت رسانی بدن. در جلسات خصوصی به صورت فشرده، دلیل جمع کردن چربی توسط بدن، دلیل مقاومت بدن در برابر کاهش وزن، و راهکارهای اساسی برای حل مشکل تناسب اندامو  تمام نکاتی که بر ای رسیدن به تناسب اندام لازم دارید را به شما می آموزیم، یک بار برای همیشه تا آخر عمر. بعد از جلسه مشاوره خصوصی تمام چیزهایی که برای رسیدن به تناسب اندام نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت. یاد خواهید گرفت غذاهایتان را چگونه انتخاب کنید، وعدههایتان را چگونه بر حسب سبک زندگی خودتان زمان بندی کنید.

برای اولین بار در ایران

در سالهای اخیر در کشورهای خارجی آموزش‌های «سبک زندگی» بسیار رایج شده است، چون تنها راهی است که می‌توان یک تغییر واقعی و پایدار در زندگی ایجاد کرد. تناسب اندام چیزی نیست که با یک لیست غذا بدست بیاید، ده‌ها پارامتر مهم‌تر از یک برنامه غذایی در تناسب‌اندام تاثیر دارند. اما در ایران این کار برای اولین بار در مدرسه فیتنس انجام می‌شود. درصد موفقیت کسانی که آموزش می‌بینند چندین برابر کسانی است که برنامه تغذیه دریاقت می‌کنند.

تجربه چند سال گذشته ما نشان داده، اگر باور‌های افراد تغییر نکند، اگر صرفا یک برنامه غذایی به آنها بدهیم، همیشه هرکاری دوست دارند می کنند و بر‌حسب باور‌های قبلی خودشان عمل می‌کنند. اگر برحسب باور‌های قبلی عمل کردن نتیجه می‌داد مسلما هرگز سراغ ما نمی‌آمدند. نکاتی که در این آموزشها خواهید آموخت بسیار با باور‌های اشتباه رایج جامعه تفاوت دارد و بسیاری از نکات را در هیچ منبع فارسی زبانی پیدا نخواهیدکرد. پس لازم است که با آموزش باور‌ها را ریشه‌ای تغییر داد. اگر باور‌ها تغییر کنند، خود به خود رفتار‌ها، عادت‌ها و در نتیجه تناسب اندام شما تغییر خواهد کرد.

    در کنار آموزش خصوصی، جزوه‌ای شامل لیستی از غذا‌هایی که باعث لاغری شما می‌شوند داده می‌شود، غذا‌هایی که در «لایف استایل مدرسه فیتنس» مجاز هستند.

همچنین عضو گروه مخصوص VIP  در تلگرام می‌شوید که هر روز ایده‌هایی برای غذاهای مجاز در رژیم در اختیارتان قرار می گیرد.

همچنین جزوه‌ای شامل لیست رازهایی که باید برای رسیدن به تناسباندام در «لایف استایل مدرسه فیتنس» رعایت کنید داده می‌شود

support-

پس از جلسه آموزش خصوصی، تا ۸ هفته می توانید، آخر هفته‌ها از طریق تماس تلفنی‌، برای تمام ابهامات، سوالات‌تان پاسخ دریافت کنید.

برای اولین بار در ایران، به هر یک از مراجعان خصوصی، تعدادی تست ادرار داده می‌شود تا هر هفته ادرار خود را بسنجند.

از این تست‌ها می‌توان فهمید که آیا کسی در حال از دست دادن چربی است، یا در حال از دست دادن عضله، یا اگر قبلا در معرض دیابت بوده، آیا بدنش در حال بهبود است، آیا بدنش از لحاظ اسیدیته در شرایط مناسب قرار دارد یا خیر، و از همه مهم‌تر می‌فهمیم که آیا فرد به رژیمش پایبند بوده، یا مواد‌غذایی ممنوعه را مصرف کرده.

پشتیبانی حرفه ای با تست های ادرار

دیگر هرگز به مقدار غذا و کالری فکر نکنید

بدن شما باید قادر باشد نا خودگاه ذخایر انرژی خود را تنظیم کند، با یادگیری نحوه استفاده درست از بدنتان، این اختیار را به بدن می دهید که خود به خود ذخایر انرژی را کنترل کند و هرگز لازم نیست حتی یک دقیقه به مقدار غذا و کالری غذا فکر کنید. در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها، دیگر زمین صاف نیست» که در حال حاضر به صورت رایگان و فقط در اختیار مراجعین خصوصی قرار می‌گیرد، مفصل می‌خوانید که چرا مقدار کالری‌ها در تناسب اندامتان، هیچ اهمیتی ندارند. هرگز لازم نیست کم بخورید، فقط کافی است به کیفیت مواد غذایی و زمان بندی خوردن‌تان و چند نکته دیگر توجه کنید. حداقل ۷ سال است که در دنیا، ایده کم کردن تعداد کالری‌ها (یا افزایش کالری‌های سوزانده شده) به قبرستان ایده‌های اشتباه علمی تاریخ پیوسته، اما چرا در ایران هنوز دکتر‌های رژیم اصرار دارند به این افسانه پایبند باشند و این افسانه اشتباه را تکرار و تبلیغ کنند را در مقاله روبر بخوانید. اگر بدن شما هزاران کالری ذخیره شده در خود دارد و همچنان با گرسنه کردنتان به شما می گوید که نیاز به انرژی بیشتر دارد، این یک مشکل پزشکی است و نه مشکل اراده.

Untitled-1-copy

یک نسخه از کتاب «پایان افسانه کالری‌ها، دیگر زمین صاف نیست» نوشته عانگع اصلانیان به عنوان هدیه به مراجعین خصوصی داده می‌شود. این کتاب استثنایی در حال حاضر انحصارا فقط در اختیار مراجعان خصوصی قرار می‌گیرد.

در این کتاب یاد می‌گیرید که:

چرا بدن چربی اضافه جمع می‌کند.

چرا در برابر از دست دادن چربی‌ها مقاومت می‌کند.

چرا چاقی نشانه‌ی بیماری عدم توازن هورمونی بدن است.

چه باید کرد تا بدن خود به خود تمایل به از دست دادن چربی داشته باشد.

و صد ها نکته بی نظیر که امکان ندارد در هیچ منبع فارسی دیگری پیدا کنید.

معصومه مدنی:

اولین بار که شنیدم آقای اصلانیان، به جای یک مشاوره و برنامه غذایی روتین، نحوه استفاده از بدن را آموزش می‌دهند عجیب بود. ولی توصیه‌های آقای اصلانیان کمی خلاف باور‌هایی است که همیشه شنیدیم و هیچ راهی به جز آموزش وجود نداره که بتوان مخاطب را قانع کرد تا پا روی باور‌های قدیمی بگذارد و روش زندگی جدیدی را انتخاب کند. تنها راه رسیدن به تناسب اندام شناخت بدن هستش. مهمترین درسی که یاد گرفتم اینه که چربی‌ها دوست ما هستند، مدت‌ها می ترسیدم این توصیه را بکار بگیرم ولی وقتی امتحان کردم نتیجه حیرت‌آور بود. در طی دو سال گذاشته به وضوح خیلی‌ها سعی کردند از روش آقای اصلانیان تقلید کنند، اما باهوش بودن آقای اصلانیان در توضیح مسائل پیچیده با مثال‌هایی که هر کسی می‌تواند درکش کند در کنار علم خیلی به روز باعث شده، واقعا بی رقیب باشد. خیلی مدیونتونم آقای اصلانیان <3.

معصومه مدنی

۲۶ ساله

معصومه عزیز در طی یک سال با کاهش ۲۰ کیلو چربی و ۸ کیلو عضله سازی با قد ۱۶۰  و وزن کنونی ۶۳ از یک زندگی معمولی با اضافه وزن به مربی بسیار عضلانی و خوش اندام بدنسازی تبدیل شده. در فایل صوتی زیر معصومه عزیز از تجربه تغییر بدنش کاهش وزن ۲۰ کیلویی خود از برنامه تمرینی و رژیم غذایی مدرسه فیتنس، را با شما در میان می گذارد

20 کیلو لاغری و عضله سازی

 

دانلود فایل صوتی تجربه معصومه مدنی از رژیمش

مدرس: عانگع اصلانیان نویسنده کتاب «پایان افسانه کالریها، دیگر زمین صاف نیست»، مشاوره تغذیه و مربی رسمی فدراسیون تناسب اندام. در مورد عانگع اصلانیان می توانید در لینک زیر بخوانید.

 درباره عانگع اصلانیان

مقاله های زیر را از عانگع اصلانیان بخوانید:

چند نکته از فایل صوتی:

 • حدود ۱۰ سالی بود که می خواستم وزن کم کنم ولی نمیشد، و یک بار هم که ۱۴ ۱۵ کیلو کم کردم، در ۶ ماه آینده کل وزنم برگشت و تلاش‌هایم هدر رفت، اما الان یک سالی هست که ۲۴ کیلو کم کرده‌ام.
 • اکثر غذا‌هایی که می‌خورم غذا‌های سرخ کرده‌هست و از غذا‌های رژیمی یا آب‌پز متنفر‌ام.
 • اوایل به‌هیچ وجه باور نداشتم که این روش که واقعا برعکس تمام اطلاعات غلط ما در مورد تغذیه و بدن بود جواب بده، ولی چیزی برای از دست دادن نداشتم و تصمیم گرفتم روش آقای اصلانیان را اجرا کنم، ولی از نتایج شکفت زده شدم. وقتی  علم و منطق پشت علمکرد بدن را یاد‌گرفتم به سادگی کامل توانستم بدنم را کنترل کنم و ۲۴ کیلو کم کنم.
 • با رزیم نمی‌توانید به جایی برسید و باید نحوه کار بدن را درک کنید و با آن زندگی کنید.
 • در این فایل صوتی در ۴ دقیقه طاهر پور عبد‌الله از تجربه خود و نکاتی که رعایت کرده بودند و نتایجی که از آموزش‌های مدرسه فیتنس گرفته اند را  به اشتراک می گذارند و در مورد ۴ نکته مهمی که رعایت کرده توضیح می‌دهد.

طاهر پور عبدالله:

۲۶ ساله، از محمودآباد، نور

وزن اولیه ۱۰۶ کیلو …. وزن نهایی ۸۲ …

اکنون یک سال از پایان رژیمش می گذرد و در این فایل صوتی از تجربه اش میگوید.

taher

زنده است،‌ولی زندگی نمی‌کنه

برای اینکه بیشتر زندگی کنید، لازم نیست حتما سالهای بیشتری عمر کنید. داشتن اضافه وزن فقط ظاهر است، اما نشانه ی در حال رشد بودن بسیاری از بیماریها، از جمله سرطان، دیابت، کبدچرب، بیماری عروقی، افسردگی، و آلزایمر است. همیشه به کسانی که برای آموزش خصوصی مراجعه می کنند توصیه می کنیم قبل از شروع لایف استایل جدید و ۱ ماه بعد از اجرای نکات آزمایش خون بگیرند تا به چشم ببیند که فقط ظاهرشان نیست که به سرعت تغییر می کند. ظاهر شما فقط زمانی که تغییر می کند که بتوانید توازن هورمونی برقرار کنید.

ظاهر را فراموش کنید. اگر می خواهید در سالهای آینده سلامت باشید و از میلیونها  تومان خرج احتمالی پزشکی به دور باشید، همین الان یاد بگیرید که چطور باید بدنتان را مدیریت کنید.

  برای اولین بار در زندگی پس از آموزش های از وابستگی به غذا و برده غذا بودن آزاد خواهید شد. و برای اولین بار یک زندگی واقعی را تجربه خواهید کرد.

زنده است ولی زندگی نمی کنه

آلودگی اطلاعات

بیش از چیزی که باور کنیم اطلاعات در دنیا وجود دارد، و بیش از چیزی که باور کنیم اطلاعات غلط و نا‌درست و نا معتبر. در چندین سال اخیر بعد از اینترنت، دنیا با معضلی به نام آلودگی اطلاعات یا information pollution مواجه هستیم. یک مقاله در اینترنت ما را تشویق می‌کند چربی بخوریم و یک مقاله تشویق می‌کند چربی را کم کنیم. وجود یک منبع اطلاعاتی موثق که بتواند اطلاعات غلط و درست را از هم تفکیک کند و به شما بگوید دقیقا کدام یک از اطلاعاتتان درست است و کدام غلط بسیار مهم است. ما این کار را برایتان انجام میدهیم و تمام باورهای اشتباه را می توانید دور بریزید

  آموزشها، در محیطی راحت و دوستانه و همراه با پذیرایی مفصل از انواع نوشیدنی ها  و خوراکی ها به انتخاب خودتان برگزار می شود.

آخرین وعده قبل از لایف استایل جدیدتان را هرچه دوست دارید بخورید.

رژیم و لایف استایل

759هزار تومان
759هزار تومان
 • آموزش خصوصی رازهای تناسب اندام
  در مدرسه فیتنس، به شما نحوه استفاده درست از بدن را یاد می دهیم. همانطور که درد نشانه وجود یک زخم است، چاقی چیزی نیست جز نشانه یک بیماری عدم توازن هورمون های سوخت رسانی بدن. در جلسات خصوصی به صورت فشرده، دلیل جمع کردن چربی توسط بدن، دلیل مقاومت بدن در برابر کاهش وزن، و راهکارهای اساسی برای حل مشکل تناسب اندامو تمام نکاتی که بر ای رسیدن به تناسب اندام لازم دارید را به شما می آموزیم، یک بار برای همیشه تا آخر عمر. بعد از جلسه مشاوره خصوصی تمام چیزهایی که برای رسیدن به تناسب اندام نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت. یاد خواهید گرفت غذاهایتان را چگونه انتخاب کنید، وعدههایتان را چگونه بر حسب سبک زندگی خودتان زمان بندی کنید.
 • پشتیبانی تلفنی و آنلاین کامل تا 8 هفته
  پس از جلسه آموزش خصوصی، تا ۸ هفته می توانید، آخر هفته‌ها از طریق تماس تلفنی‌، برای تمام ابهامات، سوالات‌تان پاسخ دریافت کنید. لیست غذا‌هایتان را ایمیل کنید و در طول مسیر شما را راهنمایی می کنیم که چه چیزهایی را باید اصلاح کنید.
 • نوارها تست ادار و سنجش پایبندی به رژیم
  از این تست‌ها می‌توان فهمید که آیا کسی در حال از دست دادن چربی است، یا در حال از دست دادن عضله، یا اگر قبلا در معرض دیابت بوده، آیا بدنش در حال بهبود است، آیا بدنش از لحاظ اسیدیته در شرایط مناسب قرار دارد یا خیر، و از همه مهم‌تر می‌فهمیم که آیا فرد به رژیمش پایبند بوده، یا مواد‌غذایی ممنوعه را مصرف کرده.
 • یک نسخه کتاب«پایان افسانه کالری ها» فقط انحصاری برای مشاوره های خصوصی
  یک نسخه از کتاب «پایان افسانه کالری‌ها، دیگر زمین صاف نیست» نوشته عانگع اصلانیان به عنوان هدیه به مراجعین خصوصی داده می‌شود. این کتاب استثنایی در حال حاضر انحصارا فقط در اختیار مراجعان خصوصی قرار می‌گیرد.در این کتاب یاد می‌گیرید که:چرا بدن چربی اضافه جمع می‌کند.چرا در برابر از دست دادن چربی‌ها مقاومت می‌کند.چرا چاقی نشانه‌ی بیماری عدم توازن هورمونی بدن است.چه باید کرد تا بدن خود به خود تمایل به از دست دادن چربی داشته باشد.و صد ها نکته بی نظیر که امکان ندارد در هیچ منبع فارسی دیگری پیدا کنید.
 • تضمین رضایت 100 درصد تا 6 ماه
  تضمین می‌شود تا 6 ماه چنان‌چه رضایت نداشتید، تمامی پول + یک هدیه رایگان به شما پس داده می‌شود.
 • دریافت لیست غذاهای مجاز برای چربی سوزی
  در کنار آموزش خصوصی، جزوه‌ای شامل لیستی از غذا‌هایی که باعث لاغری شما می‌شوند داده می‌شود، غذا‌هایی که در «لایف استایل مدرسه فیتنس» مجاز هستند.
 • عضویت در کانال vip و دریافت ایده برای غذاهای روزانه
  همچنین عضو گروه مخصوص VIP در تلگرام می‌شوید که هر روز ایده‌هایی برای غذاهای مجاز در رژیم در اختیارتان قرار می گیرد.
 • دریافت جزوه با ارزش رازهای لایف استایل به سبک مدرسه فیتنس
  همچنین جزوه‌ای شامل لیست رازهایی که باید برای رسیدن به تناسباندام در «لایف استایل مدرسه فیتنس» رعایت کنید داده می‌شود
 • پذیرایی شایسته و کامل
  آموزشها، در محیطی راحت و دوستانه و همراه با پذیرایی مفصل از انواع نوشیدنی ها و خوراکی ها به انتخاب خودتان

سوالات متداول

نحوه هماهنگی برای مشاوره های خصوصی چگونه است؟

پس از خرید، در قسمت سفارشات من کد رهگیری و شماره سفارشی به شما اختصاص پیدا میکند، به همراه اطلاعات تماس و آدرس (تهران، تقاطع شریعتی و ظفر، مجتمع نگین) و با تماس در اولین وقت خالی که برایتان مناسب باشد (در روزهای ذوج) قرار مشاوره را انتخاب می کنید و در آن روز و ساعت جسله آموزشی حضوری برگزار میشود.ko

سوالات را چگونه مطرح کنیم و نحوه ارتباط قبل از سفارش دادن؟

تمام سوالاتتان را یا در کامنتها مطرح کنید یا به ایمیل team[@]madresefitness[.]ir  بفرستید یا شماره ۰۹۱۰۰۰۴۸۱۶۹

دوره آموزشی حضوری چند جلسه است و چند ساعته؟

دوره آموزش حضوری یک جلسه یک و نیم ساعته است.

بعد از سفارش تا چه مدت می توان برای مراجعه اقدام کرد؟

پس از تایید سفارشتان تا سه ماه می توانید، با هماهنگی قبلی روزی را انتخاب کنید و مراجعه کنید. به عنوان  اگر امروز هدیه خاصی یا کپن تخفیفی برای  مشاوره ارائه شده می توانید سفارش خود را ثبت کنید و با کد رهگیری که در اختیارتان قرار می گیرد، در سه ماه آینده حضوری مراجعه کنید.

چه روزهایی می توان مراجعه کرد؟

جلسات آموزش خصوصی روزهای زوج برگزار می شوند، ساعتهای مراجعه صبح ۹ تا ساعت ۵

کسانی که در شهری غیر از تهران هستند چه می توانند بکنند؟

بخش آموزش های مجازی مدرسه فیتنس و دوره های غیر حضوزی سایت در  هفته آخر آبان شروع به کار می کند،  دوستان دیگر شهر ها می توانند ازاین دورههای مجازی استفاده کنند.

و یا مشاوره‌ها به صورت تلفنی و از راه دور برایشان انجام خواهد شد.

۹۳ نفر نظر داده‌اند

 1. Cheghadr khoshhal shodam ino didam …amma heyf k yekami gerune …..harchand badane khub arzeshesh bish az inast ….merc

 2. سلام
  چه تتضمینی وجود داره که شما تا ۶ ماه آینده باشید که در صورت عدم رضایت مبلغ برگرده؟

 3. به نظر من واس کسی ک اراده شو نداره هیچ راهی تضمین نمیکنه لاغر بشه و بمونه بازم ممنون

  • عانگع اصلانیان

   مسلما اگر اجرا نکنند نتیجه ای نخواهند گرفت. کاملا طبیعی است، و یکی از معیار های راه حل خوب این است که به سادگی قابل اجرا باشد.

 4. باسلام امکانش هست که ازطریق بسته ی اموزشی جزوه وکتاب وباهزینه ی کمترهم اموزشاتونوانتقال بدید?
  که بتونیم دراینده باافزودن مبلغی مشاوره خصوصی هم داشته باشیم

 5. تخفیف گروهى در نظر نگرفتید
  مثلا ٣یا ۴ نفر اعضاى یک خانواده با سنین مختلف

 6. سلام آقای اصلانیان وقت بخیر.من تقریبا سه هفته اس که یه برنامه رژیمی همراه با یک برنامه ورزشی رو شروع کردم،مربی ام گفت که حداکثر تو یه ماه ۳ تا ۴ کیلو کم میکنم.با دیدین سایت شما راستش دو به شک شدم که آیا این برنامه تمرینی و غذایی من درست هست و جواب میده یا نه و از طرفی من کارم جوری هست که فقط شب ها تو خونه می تونم ورزش کنم و امکان باشگاه رفتن وجود نداره، می خواستم بدونم برنامه تمرینی هم میدید یا فقط برنامه رژیمیه؟ و آیا امکانش هست که پرداخت هزینه در مثلا دو قست باشه؟

  • عانگع اصلانیان

   سلام، کاهش وزن تقریبا نرمال همان حدود است، با اینکه کاملا بستگی به سبک رژیم داره … اگر در حال کم کردن وزن هستید و رژیم سختی نیست، ادامه بدید،….
   برای قسمت دوم به team@madresefitness.ir ایمیل بزنید

 7. سلام. با تشکر از سایت خیلی خوبتان
  شما راجع به چاقی و لاغر شدن خیلی بحث کردید، می خواستم بدونم در مورد کسی که کمبود وزن داره هم پیشنهاداتی دارید؟
  من سحر ، ۲۷ سالمه، قد ۱۶۳ و وزن ۴۵. و در حال حاضر برای عضله سازی و حجیم شدن و البته سفت شدن بدنم که با لاغر شدن ۶ کیلوییم از چند سال پیش تا حالا شل شده، کلاس های ورزش TRX رو میرم(۳ جلسه می شه که شروع کردم.)
  میخواستم بدونم که توی رژیم غذاییم و حتی تمرینات ورزشیم چه مواردی رو باید رعایت کنم که هم عضلاتم حجیم تر بشن و هم سفت تر ؟
  اگر پیشنهادات یا برنامه غذایی در این زمینه دارید ممنون می شم که اطلاع بدید.

  با تشکر
  سحر

 8. سلام
  شما با بچه ها هم کار میکنید؟رژیم و ورزش ؟ دخترم ۱۰سالشه و۲۰کیلو اضافه وزن داره

 9. شما میگید بدون رژیم بعد یعنی چی دقیقا؟
  شما مدرک تغذیه دارید یا روانشناسی؟
  آدرس دفترتون کجاست تا حضوری خدمت برسیم
  از کجا مطمئن بشیم که در صورت نارضایتی پولمونو پس می دید؟!

  • عانگع اصلانیان

   سلام، یعنی چیزی نیست که ۲ هفته رعایت کنید و بعد ولش کنید.
   تمام توضیحات در مورد خودم را در بخش درباره ما توضیحات کامل رو نوشم
   در مورد سوال آخر هم تقریبا هیچ راهی نیست به جز اعتماد به راست بودن ادعا ها.

 10. شیوه شما همون شیوه هیپنوتراپی مهدی خردمنده؟

 11. سلام ببخشید میخواستم بدونم که واسه منکه مشهد هستم چطور میتونید کمک کنید؟

 12. سلام
  سوال منو جواب ندادید مبنی بر اینکه به بچه ها هم رژیم میدید!؟

  • عانگع اصلانیان

   به کسی رژیم غذایی نمیدیم، آموزش میدیم که چطور خودشون رژیم غذایی خودشون رو با انتخاب های درست و روش های دیگر تنظیم کنند.
   هر کسی که قابلیت یادگیری داشته باشد می توانید از این مشاوره ها و آموزش ها استفاده کند.
   اما برگه رژیم با غذاهای از قبل تعیین شده به کسی داده نمی شود.

 13. سلام
  میبخشید من ۱۳۶ کیلو شدم و واقعا خسته ام از امتحان روش های مختلف. تو سیستم شما امیدی ب سلامتی من هست؟

 14. سلاااااااااااااااااااااام … خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم سایت خوبتو دیدم امیدوارم موفق باشی
  دوستانی که از آقای اصلانیان شناخت ندارند من یکی به شما اطمینان ۱۰۰% میدم که روش آقای اصلانیان فوق العادست همونطوری که خودشون گفتند برنامه رژیم طراحی و نوشته شده نمیده بلکه آموزش میده با آموزش های ایشون خیلی بدون هیچ دردسری خیلی راحت خودتون وزن کم میکنید من روشهای متفاوتی رو برای کاهش وزنم رفتم هر دکتری ک مراجعه کردم تنها روشش محاسبه کالری و خوردن ۵ وعده در روز و …. هر دوهفته باید میرفتم ویزیت میدادم و … خیلی رژیم های خسته کننده بود و خیلی اذیت شدم و هررژیمی رو بیشتر از ی ماه ادامه نمیدادم ( نه اینکه ادعا کنم رژیماشون باعث کاهش وزن نمیشه … حتما میشه اما با مشقت و در دراز مدت و بدتر از همه برگشت پذیر ) هر دکتری هم ک میرفتم اولین جممله ای ک میگفت این بود که برای کاهش وزن عجله نداشته باش و باید صبور باشی حداقل تا ۸ ماه باید باید نکته به نکته برنامه ها اجرا بشه سر ساعت بخوری سر ساعت نخوری فلان بخوری فلان نخوری -_- حتی با برنامه ها افسردگی گرفته بودم ک کلی خوراکی های خوشمزه رو نمیتونستم بخورم تو اتاقم قایم میشدم که نبینم اما وسوسه خوردنشون خیلی اذیتم میکرد ( اونایی ک اضافه وزن دارن میفهمن چی میگم … ) شاید بگید عجب دختر شکمویی :))) اما فقط اونایی ک چاق هستن میفهمن چی میگم
  همیشه از این ناراحت بودم ک خودم دختر بی اراده ای هستم تا اینکه با آقای اصلانیان آشنا شدم و با آموزشش هاشون نه تنها اذیت نشدم بلکه خیلی راحت خیلی راحت خیلی راحت باور کنید هرچقدر بگم راحت باورتون نمیشه خیلی راحتتر از اون چیزی ک فکر میکردم وزن کم کردم اونم در مدت زمان کم …. و نکته خوبش اینه ک مادام العمر هست و من اصلا نگران این موضوع نیستم که نکنه وزنم دوباره برگرده چون تکنیک هایی که آقای اصلانیان آموزش داد برای همه عمرم قابل بکارگیری و مفید هست و با یکبار مراجعه تا همیشه با رژیم و برنامه غذایی و کالری شماری و …. خداحافظی کردم … وقتی آموزش های آقای اصلانیان رو ببینید متوجه این حرف من میشید که زمییییییین تا آسمون با تمااااام دکترهای تغذیه متفاوته من حدود ۱۰ سال از این شاخه به این شاخه میپریدم از این دکتر به اون دکتر نهایت چند کیلو کم میکردم و وقتی قطعش میکردم وزنم برمیگشت و گاهی دو برابر …
  اما بدون هیچ تریدی و همیشه میگم که آقای اصلانیان معجزه زندگی من بود ( وقتی میگم معجزه باید متوجه بشید ک من چه عذابهایی رو متحمل شدم اما آقای اصلانیان یک معجزه بود ک منو برای همیشه به خوشبختی خوش اندامی رسوند ) وهمیشه برای موفقیت روزافزونشون دعا میکنم همییییییییشه
  اون خانمی هم ک نگران برگشت پولش بود بدونید که مبلغی ک الان گذاشتن در مقابل اون همه امکاناتی که گذاشته و مهمتر از همه در مقابل اون آموزش های مادام العمری که به شما میده اصلا مبلغی نیست اصلااااا …. و واقعا بنظر من در مقابل این همه مشاور تغذیه ک همه از یک تکنیک ( باور کنید تکنیک همه مثل هم هست حالا نهایت بخوان تغییری تو غذاها ایجاد کنن ) استفاده میکنند و تنوعی ندارن و آدم رو محدود میکنند و مهمتر از همه هیچ آموزشی نمیدن آموزش های آقای اصلانیان خداست 🙂 …

 15. سلام آقای اصلانیان
  مشاوره برای تمرین فیتنس و بدنسازی نمیزارین؟
  من نزدیک سه ساله با برنامه مربی دارم کار میکنم ولی نتیجه ای نگرفتم

 16. سلام و خسته نباشیدجناب اصلانیان. بنده کتاب پایان افسانه کالری ها رو تهیه کردم و خوندم. به این دلیل تمایل به تهیه کتاب شما در من ایجاد شد که مدتها بود باور داشتم رژیم غذایی به سبک رایج یک امر منسوخ و اگر درست بود نتایجش ثبات داشت.
  کتاب رو مطالعه کردم ولی کتاب شما بطور کامل شفاف نگفته در نهایت باید چیکار کرد. یقینا کیفیت بهتر از کمیت. راهکارهای کتاب شما ،باز هم نیاز به یک متخصص داره و فردی معمولی به خودی خود نمیتونه مکل رو تشخیص بده. ازمایشهای طبیعی هم فرد رو به این که مشکل کجاست نمیرساند.

  من بعنوان فردی که تحصیلات خودم در مقطع دکتری تمام کردم و سطح نگرشم و پیدا کردن جواب معما ها توی ذهنم ساده انگارانه نیست از خیلی قبل به این باور رسیده بودم که مشکل اضافه وزن من دریافت کالری بیشتر و عدم تحرک نیست بلکه مشکل در هورمون های بدن من هست. چون وزن من روی عددی ثابت مونده.

  ازمایشات هم چیز خاصی را نشان نداد.
  کتاب هم کمک چندانی به من نکرد. بلکه به سوالات ذهنم یا جوابهایی که قبلا بهشون رسیده بودم علمی تر و اکادمیک تر جواب داد.

  سوال من از شما :
  چطور من میتونم متوجه بشم دقیقا مشکل اضافه وزن من چیه؟
  دد کدوم قسمت کارکرد بدن اختلالی بوجود امده؟
  با سپاس از شما امیدوارم اینقدر موفق باشید که نظریه های رایج رو بتونید از ریشه در ازذهان تصحیح نمایید

  • سلام،
   فصل پنجم توضیح داده شده که مشکل اصلی اختلال در کدام هورمون است (انسلین) و اینکه چطور می توان حل اش کرد
   فصل پنجم و نهم را دقیق تر بخوانید.
   و البته بهتر اینکه کل کتاب را دوباره دقیق تر بخوانید

 17. سلام
  ایا این رژیم که برای کسی که اسید اوریک داره مشکلی ایجاد نمی کنه؟

 18. سلام مجدد جناب اصلانیان ،
  از شما دو تا سوال دارم ممنونم اگه پاسخ بدید
  ١-با توجه به اینکه بنده خیلی وقت مطالعه رو درباره رژیم های غذایی شروع کردم و باوری به رژیم های رایج نداشتم و ندارم
  توی مطالعاتم رسیدم به رژیم دکتر اتکینز ،حتما و یقینا اشراف دارید بهش ،متد شما به این متد نزدیکه یا شبیه؟
  ٢-اموزش خصوصی تغدیه مجازی هم ممکن هست یا هنوز فقط حضوری؟

  • عانگع اصلانیان

   سلام، بله اصول تمام رژیم های موفق دنیا از جمله اتکینز بر پایه مدیریت انسلین بوده و در مورد انتخاب نوع مواد غذایی شباهت های زیادی با هم دارند.
   ولی از لحاظ نوع زمان بندی و نکات دیگرتفاوت هایی دارند و از لحاظ نوع زمان بندی تقریبا عکس اتکینز است.
   ۲- بله آموزش از راه دور از طریق تلفن انجام می شود

 19. سلام آقای اصلانیان
  من میخوام برام برنامه ی تغذیه ای بنویسید.واسه لاغری..

 20. سلام آقای اصلانیان… من هفته پیش برای مشاوره تغذیه خصوصی ثبت نام کردم ولی هر چی با شماره هایی که در سایت قرار دادید تماس میگیرم برای وقت گرفتن کسی پاسخگو نیست… لطفا من رو راهنمایی کنید….

 21. salam khaste nabashid mikhastam bedonam hadeaghal vazn baraye kam kardan dar tole mah cheghadre? ba varzesh cheghadre? lotfan begid bebinam va moghayese konam chon man dar 1mah 10 kilo am kardam

  • کاملا بستگی به بدن افراد و شرایط و هورمون ها داره، از ۱ کیلو تا ۱۰ کیلو می تونه حتی متغیر باشه، بستگی به مقدار اولیه اضافه وزن دارد، و جنسیت و

 22. سلام آقای اصلانیان. ممنون بابت همه چیزز یه سوال داشتم اونم اینکه امکانش هست از این پکیج یکی دوتا بخشش انتخاب بشه اینجوری هزینه اش کمتر بشه مخصوصا واسه کسایی مثل من که در حال حاضر توانایی پرداخت این مبلغ رو ندارن؟

 23. سلام جناب اصلانیان،
  من عادت دارم هر روز یک تیکه از شکلات تلخ تخته ای میخورم، چون به شدت فکر میکنم برای سلامتی خوبه،
  اگر ممکنه از نظر علمی این عادت رو برام بررسی کنید.
  (در ضمن من کتاب رو تموم کردم و خیلی خیلی ازتون ممنونم)

 24. سلام میشه بفرمایین من چطور میتونم از مشاوره شما استفاده کنم؟
  یکی گیج شدم ممنون

 25. سلام…من تهران نیستم برا مشاوره غیر حضوری هم باید همین مجموعه رو بخرم…این برای حضوریاست انگار؟؟؟
  مشاوره حضوری و غیر حضوری یه قیمته و کاملا مشابه هست؟؟؟

 26. سلام و شادباش خدمت جناب اصلانیان
  من مربی پیلاتس و فیتنس هستم میخوام علم و توانایی خودم را در نوشتن برنامه تغذیه و برنامه تمرینات بدنسازی و فیتتس بالا ببرم
  ممنون نیشم در این زمینه کمک و راهنماییم کنید
  کمال تشکر را دارم

  • در مشاوره صفر تا صد تغذیه برای کاهش وزن آموزش داده میشود، اما در زمینه برنامه تمرینی در حال حاضر هیچ آموزشی نداریم

 27. سلام آقای اصلانیان.. من MS دارم.. می خواستم بدونم برنامه غذایی شما به درد منم می خوره.. ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم الان

 28. سلام،من کتاب را خوندم ولی چیزی در مورد زمان بن ی ندیدم
  سوالی که دارم در مورد اینه که با رعایت کربوهیدرات کم آیا بهتر نیست چربی هم متعادل مصرف بشه؟(یا در همه شرایط هرچی چرب تر بهتر؟)
  و اینکه همیشه (حتی قدیمها) گفتن میوه برای همه چی مفیده،پس چرا باید میوه را حذف کنیم؟
  سوال دیگه ام در مورد سوسیس و کالباس است،که چربی و پروتئین هستند ولی خانگی نه،مصرفشون موردی نداره؟
  و اینکه در حال ناظر اکثر گوشت و مرغ ها هورمون دارند،موردی مداره؟

 29. من تهران نیستم برای مشاوره تلفنی باید چیکار کنم؟تو جواب سوالا فقط دیدم ک مشاوره تلفنی وجود داره اما درمورد هزینه و چگونگی ثبت نام چیزی ننوشته بودید. اگه میشه راهنمایی کنید

  • عانگع اصلانیان

   سلام، دقیقا هزینه و امکانات یکسان است، با این تفاوت که به جای مراجعه حضوری مشاوره ها یه صورت تلفنی انجام خواهد شد .

 30. با سلام
  آقای اصلانیان من امروز چندین دفعه با شماره تماس هایی ک توی سایت هست تماس گرفتم ولیکن متاسفانه کسی پاسخگو نبود ، آیا شماره های تماس تغییر کرده اند؟

 31. چرا قیمت تیکت ۳۲۹ ولی در سبد خرید ۳۹۸؟

 32. سلام
  این بسته مشاوره تغذیتون دو ماهه هستش؟
  ینی فقط تا دوماه میشه مشاوره گرف ازتون؟

  • با شماره تلفن های سایت تماس بگیرید اطلاعات کامل رو به شما میگن، یک جلسه آموزش و تا ۲ ماه فرصت سوال و پی گیری.

 33. سلام آقای اصلانیان .من کتاب افسانه کالری و لازار رو خریداری کردم و دوست داشتم که ازتون مشاوره بگیرم البته من اضافه وزن ندارم ولی دوست دارم سه چهار کیلو لاغرتر بشم سوالم این بود که من کم کاری تیرویید دارم این رژیم رو میتونم بگیرم مشکلی واسم ایجاد نمیکنه ؟

 34. سلام اقای اصلانیان من خودم با بدبختی لاغر کردم الان واقعا میخوام یه رژیم برای ثابت موندن وزن داشته باشم و اینکه لاغر شدم ولی لاغر خوب نه دوست دارم فیت باشم و عضله سازی داشته باشم من هم باید از همین رژیم استفاده کنم یعنی همین مبلغ رو به حساب بریزم برای یکی مثل من هم کاربرد داره؟بعد من این کتاب رو خریدم باز هم همین قیمت رو باید پرداخت کنم?

 35. حالا این رژیم برای من که لاغر شدم ولی فقط لاغرررر فیت نیستم مناسب هست من واقعا به کمک احتیاج دارم

 36. باسلام، آقای اصلانیان
  من از کسانی بودم که از شما و شیوه کارتون خیلی خوشم اومده بود،،ولی واقعااااا قیمت برام خیلی بالاست!
  شخصا جاخوردم،،،کاش تفکیکی هم برنامه میدادین! که افراد بیشتری میتونستن از این برنامه استفاده کنن،
  به هرحال امیدوارم اونایی که میتونن و بودجشون میرسه موفق باشن،،،،
  ما هم میشینیم و موفقیت شما و تیمتون رو تماشا میکنیم!
  موفق باشید و برقرار!

 37. سلام خسته نباشید. رژیم کتوژنیک برای کسی که سرطان بهبود یافته داره ولی هنوز غده سرطانی داخل بدنشه خوبه؟مضر نیست؟؟

 38. سلام اقای اصلانیان من حدود سه ماهه از طریق اینستاگرام باهاتون اشنا شدم و کتابتون رو هم از نمایشگاه کتاب تهیه کردم علاوه بر اون کتاب کالری های خوب -کالریهای بد/ کتاب why we get fat / becoming a fat burning machin رو هم خوندم. با توجه به اطلاعاتی که کسب کردم به تمام حرف هاتون ایمان اوردم. الان من ۵۳ کیلو ام و قدم ۱۵۸ و درصد چربی بدنم سی و دو ( میدونم فاجعه اس) و انالیز بدنیم نشون میده عضلاتم ضعیفه ( شما فرض کن هر کدوم از دستام یک کیلو عضله میخاد که اینم فاجعه اس). حدود شش ماه هم هست بدنسازی میرم ولی اصلا رضایت بخش نیست واسم. میشه کمکم کنید لطفا
  فکر میکردم همراه با شکوفه های بهار سیکس پکم در میاد اما الان با این وضع با برف زمستونم سیکس پک من در نمیاد

 39. با سلام من خیلی مشتاقم که از برنامه رژیم شما استفاده کنم اگر از اقوام من چند نفر بخواهند تحت این رژیم قرار گیرند امکان دارد هزینه کمتر شود

 40. با سلام میخواستم بدونم اگه دو نفر ثبت نام کنیم شما سه ساعت برای مشاوره رزیم زمان صرف میکنید؟و مشاوره شما برای همه افراد یکسان است یا کسانی که بیماری دارند و دارو مصرف میکنند رزیمشان فرق دارد؟

 41. سلام..وقت بخیر ..ببخشید من چندین روزه با کتاب و روش تغذیه درست اشنا شدم میخواستم ببینم این کتاب واسه من که کم کاری تیرویید دارم ودر حال حاضر چندین کیلو اضافه وزن میتونه کمکم کنه ؟

  • عانگع اصلانیان

   بله، اگر کم کاری تیرویید حاد باشه در کنارش نیاز به درمان دکتر هم خواهید داشت.

 42. سلام ..ببخشید من نوزده تیر کتاب رو سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده…. چقدر طول میکشه ؟

 43. سلام آقای اصلانیان. وقتتون بخیر. می بخشید در حال حاضر مشاوره گروهی دارید؟

 44. سلام جناب اصلانیان،من ساکن نروژ هستم،میخواستم ببینم میتونم پکیج مشاوره خصوصى تغذیه را دریافت کنم؟

 45. سلام
  آیا جلسه یکونیم ساعته اول حتما باید حضوری باشه?
  بسته آموزشی غیر حضوری ندارید که بشه تهیه کرد و غیر حضوری آموزش دید?
  با تشکر

 46. سلام
  آیا در آموزش روش تغذیه موارد افزایش وزن هم گفته میشه یا فقط جهت کاهش و لاغری?

 47. سلام آقای اصلانیان با تشکر از کتاب خوب شما. من کتاب رو خوندم البته از اون جایی که حدود ده سال هست که دنبال کاهش وزن هستم و هر روزنه ای منو به سمت خودش میکشونه کتاب شما رو هم تهیه کردم و اتفاقا مشتاق شدم با شما مشاوره خصوصی بگیرم اما از اونجایی که همه روش های لاغری رو تست کردم و رژیم های مختلف گرفتم با همه احترام به روش شما. به نظر میرسه این هم یک نوع رژیمه! که یه مدتی هست و بعد از مدتی فرد دوباره به حال و روز قبلش برمیگرده و این سیکل معیوب تکرار میشه اصل هر رژیمی به هر شیوه ای قطع یک سری مواد غذاییه تو روش شما هم کربوهیدرات و قند حذف میشه آیا واقعا تا آخر عمر بدن این نوع غذاها رو میتونه ببینه و امتناع کنه از خوردنش؟؟؟ فرقی نمیکنه چو نوع مواد غذایی حذف بشه مهم اینکه بعد از یه مدتی بدن به شدت دچار ولع شدید به خوردن مواد غذایی حذف شده پیدا میکنه حالا من اگر جواب این سوال رو نگیرم چطور میتونم مشاوره بگیرم ….؟؟

 48. سلام دادن این هزینه برای من مقدور نیست چطور میتونم از مشاوره غیر حضوری استفاده کنم؟

 49. با سلام و عرض ادب

  آقای اصلانیان با رعایت اصول تغذیه که شما به افراد آموزش میدین آیا بیماری کبد چرب هم درمان میشود؟بنده هفته گذشته آزمایش دادم و به من گفتند که آنزیمهای کبد شما بالاست و کبدتون چرب هست.

 50. یک سوال دیگه آیا بسته ۳۹۸۰۰۰تومانی رژیم تمرین و نوارهای تست باهمه یا باید هر کدام را جدا خریداری کنیم -تشکر ما منتظر پاسخ شما و آماده شدن جهت خرید

  • با هم هستن، البته یک بسته کامل دریافت نمی کنید. با شماره تلفن های سایت تماس بگیرید کامل تر تمام سوالات را راهنمایی می کنند.

 51. سلام آقای اصلانیان
  میخواستم بدونم که رژیم کتوژنیک که در کتاب لازار آنجلو گفتید را میشه با تمرینات سخت بدنسازی همراه کرد
  منظور اینکه با رژیم کتوژنیک بدن برای تمرینات سخت کم نمیاره ؟

 52. یا سلام خدمت شما استاد عزیز کتاب افسانه ی کالر یها رو خوندم کتاب بی نظیری هست تمام مطالبش جدبد و مخالف با همه ی مطالبی بود که تا حالا خوندم به شما تبریک میگم با این همه اطلاعاتی که دارین. من چند تا سوال واسم پیش اومده البته میخوام یکی دو بار دیگه کتاب و بخونم ولی واسم این سوال پیش اومده که من این رزیمو تا زمانی که به وزن دلخواهم رسیدم انجام بدم ایا بعدش یکم کمتر رعایت کنم ایا دوباره اضافه وزن پیدا میکنم؟ ممنونم از شما بابت این کتاب بی نظیر

  • سلام، ممنون از لطف شما …
   برخی اصول را تا آخر عمر و برخی از اصول فقط یکی دو هفته اول، برخی اصول فقط تا رسیدن به هدف ایده آل

 53. هزینه ش خیلی زیاده

 54. سلام آقای اصلانیان خیلی خیلی خوشحالم با شما و کتاباتون آشنا شدم فقط قبل از گرفتن مشاوره یک سوال داشتم من و همسرم هر دو اضافه وزن داریم گرفتن یک مشاوره کافیه یا باید جداگانه مشاوره بگیریم؟

 55. سلام و خسته نباشید
  اقای اصلانیان من اهواز هستم برای دریافت رژیم به شماره ی ۰۹۱۰۰۰۴۸۱۶۹ تماس بگیرم به من مشاوره میدین و از همینجا هم باید ثبت نام کنم برای مشاوره تلفنی؟پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *