خانه / هدیه – دانلود «بزرگترین دروغ دکترهای رژیم ایران»

هدیه – دانلود «بزرگترین دروغ دکترهای رژیم ایران»

دکترهای تغذیه نکاتی را برای رسیدن به تناسب اندام می دادنند ولی هرگز نمی خواهند مراجعان این نکات را بفهمند. چون ضرر  مالی برایشان دارد.  بنابراین همان نکات قدیمی و از رده خارج را به شما یاد می‌دهند.

علم دکترهای تغذیه چگونه به شما برنامه تغذیه می دهند؟

تا حالا به این فکر کرده اید که چگونه به شما هر هفته برنامه ها متنوعی می‌دهند که صبحانه چه بخورید و میان وعده چه چیزی؟

آیا منحصرا این برنامه را با توجه به نیاز شما می نویسند؟ این برنامه بر چه اساسی نوشته می شود؟

عانگع اصلانیان هستم، نویسنده کتاب «پایان افسانه کالریها» که پرفروشترین کتاب تغذیه سال ۹۴ هست، تخصص ام مشاوره تغذیه است و در فایل زیر می خواهم برایتان توضیح دهم که چرا دکتر‌های تغذیه نمی خواهند شما بدانید که چاقی ارتباطی با مقدار کالریها ندارد، چون اگر بخواهند با علم جدید مراجعان را درمان کنند سودشان به شدت کمتر می شود. 


راز این است: اگر وزن اضافه‌ای را با خود حمل می‌کنید، دلیل این است که بدنتان از لحاظ هورمونی به آن مقدار چربی نیاز دارد.  و اگر بخواهید از شر چربیهای اضافه خلاص شوید، راهش این است خوراکی هایی را انتخاب کنید که سلامت هورمونی بخش سوخت و ساز بدنتان را بازگرداند.

چاق‌ها مثل فقیران میلیاردر هستند

فردی که ۳۰ کیلو اضافه وزن دارد، ۲۴۰۰۰۰ کالری انرژی ذخیره شده دارد. اما وقتی چند ساعت غذا به او نرسد بدنش انرژی کم می‌آورد و به شدت گرسنه می‌شود. و بدنش با ترشح هورمونهای گرسنگی او را مجبور می کند تا غذا بخورد.

کسی که ۳۰ کیلو اضافه وزن دارد ولی مدام گرسنه می‌شود و سعی می‌کند انرژی را از خوردن تامین کند، به دید من مثل فردی است که میلیاردها پول در حساب بانکی خود پس انداز کرده، اما چون رمز دسترسی به حساب اش را ندارد، مجبور است هر روز سخت کار کند تا پول لازم برای سر کردن آن روز را به دست آورد.

افراد چاق هزاران کالری انرژی ذخیره شده دارندولی بدنشان برای چند صد کالری گدایی می‌کند و بی‌تاب می‌شود.

کافی است رمز حساب «بانک چربی‌های» خود را داشته باشید تا بدون زحمت لاغر شوید.

در کتاب «پایان افسانه کالری‌ها» یاد خواهید گرفت، که چرا با وجود ذخایر فراوان انرژی، بدنتان گرسنه می‌شود و با ترشح هورمون گرسنگی شما را مجبور به خوردن

می‌کند و راه حل این :/. سئله چیست.


رژیم غذایی لاغری

  Gift-02-icon

دو هدیه تبلیغ نشده دیگر

با وارد کردن ایمیتان، ۸ جلسه آموزش رایگان نکات مهم برای لاغری در طی روزهای آینده برایتان ایمیل خواهد شد

و یک هدیه دیگر هم در چند روز آینده برایتان فرستاده خواهد شد. (خلاصه پرفروش ترین کتاب تغذیه سال ۱۳۹۴ ایران)

پس از وارد کردن ایمیل‌تان می‌توانید همین لحظه کتاب الکترونیکی «بزرگترین دروغی که دکترهای رژیم ایران به شما می‌گویند» را دانلود کنید.

[newsletter_signup_form id=5]

با این کتاب می توانید مقاومت بدن در برابر از دست دادن چربی ها را بشکنید.

.